PDA

Zobrazit normální verzi : [ stížnost ] Daxer (JB přesun) --> Nihilia



Daxer
16-04-16, 15:07
Zdravím chtěl bych si stěžovat na admina Nihiliu který mě přesunul nejspíš za 10 vteřin na začátku kola kde jsem byl AFK jako simon..Popíšu situaci jak to bylo a pak si udělejte obrázek samy..:)

Normálně začalo kolo,já byl simon cca. 10 vteřin jsem stál ve zbrojce a dojídal svačinu potom tak 5 vteřin jsem psal /weapons čiže už tam Nihilia mohl vidět že AFK nejsem..Pak jsem šel na box dal /open řekl jsem ať jdou do boxu a asi 2 vteřinky na to jsem byl přesunut k T...Takže nevidím jeden jediný důvod přesunu Nihilia co mi napsal bylo že 1:20 a ty stále nic..Přitom maximálně než jsem dal příkazy bylo 20 vteřin?Neviděl sem zatím že když daný simon je AFK že ihned se přesouvá apod vždy se čekalo chvilku jestli se probere nebo ne..A navíc dal jsem open,dal příkaz a až pak přesun tak nevím důvod přesunu..Žádám o vyjádření jinak mám svědky ze serveru kteří to potvrdí a neboj někdo podle vás "dementních hráčů EEEE" to neni :-))

davidh18
16-04-16, 15:52
Já bych chtěl jen podotknout, že u minulého Daxerova (podle mě i mnohých jiných nesmyslného) banu jsem byl a hodně jsem se teda divil. A u tohodle přesunu bylo také několik lidí, kteří mi dnes potvrdili, že přesun byl opět nezasloužený.

Já vím, že Daxer je známá firma atd. ale bylo by fajn, kdyby ho A-tým posuzoval objektivně, jako každého jiného hráče, vykašlal se na nějaké osobní emoce. Samozřejmě, pokud bude ban zasloužený, tak si banujte podle libosti, i se zvyšujícími se tresty (do toho já nemám vůbec právo mluvit).

(Nejen) mně se ale začíná zdát, že ho banujete jen proto, že je to Daxer. Např. včera večer - v pozdních hodinách - byl Daxer u CT. Samozřejmě, vše nebylo "podle regulí" (jak se říká), nicméně jsme si užili hodně srandy, nikdo z těch 10-15 Téček neměl s Daxerem sebemenší problém. Lepší jak nějakej suchar se slabym hláskem a klasickym "běžte do boxu a pusťte klávesnici".

A přesun za pár vteřin AFK? Když občas vídám zavřené cely dobrou minutu a to i v přítomnosti známých hráčů jako Human, grifin, Kopr či Prasátko?

Britny
16-04-16, 16:12
Prasátko není admin, ani spešl, to je nějaká fáma co se tam začala šířit, tak na to pozor

Pipa1
16-04-16, 16:33
Zdravím, jen bych chtěl oznámit že sem u toho byl taky,a od tý doby co sme začali přejížďet ct tak si polovina Adminu na něj zasedla ( Hlavně na Daxera ) Jen bych chtěl napsat že sem v té době byl s Chosenem, Daxerem a eště s někým byl u ct, a bylo to tak jak sem Daxer přesne napsal... :)

Nihilia
16-04-16, 16:34
První odpovím tobě, Davide18 a budu reagovat na tvoji větu: "(Nejen) mně se ale začíná zdát, že ho banujete jen proto, že je to Daxer." - ban jsem Daxerovi nedal ani jednou (viz. odkaz níže), tak tady nezačínej v příspěvku, který se týká mě, že ho banujeme jen tak.
https://ctrlv.cz/4kUL

Daxere - chápu tě, že tě evidetně začíná srát, jak se k tobě admini chovají, ale dneska jsem si opět potvrdil to, co se ke mně dostává od různých hráčů. Když není na serveru admin, děláš si tam co chceš a nerespektuješ prakticky nic. Zrovna dnes jsem došel na JB6 pod fake nickem a protože jsi nebyl na steamu, tak jsi neviděl můj steam a tím pádem jsi netušil, že jsem to já. Stačilo mně jedno kolo, ale nebudu to dál rozvíjet.

Abych přešel k tvojí stížnost, tak je sice pěkné, že si na mě stěžuješ a máš na to plné právo, ale současně je od tebe pěkné, jak již nezmiňuješ, že jsem ti prominul ban (zákaz k CT), který jsi měl naprosto regulérně dostat.

Začalo kolo a byl jsi AFK. Měl jsi nick player(1), což mně absolutně nic neříká a tím pádem nebudu pořád spekulovat, kdo to asi tak může byt. CT otevřelo cely (nevím proč) a všichni vězni utekli ven. Následně ti tam sami CT začali říkal, ať už něco děláš, na což jsem začal psát přesun. Nemůžu a ani nebudu neustál sledovat chat, jestli si tam někdo píše "weapons" nebo "open". V tu chvíli jsem sledoval a hlídal, aby CT nezačali dávat nějaké FK. Když jsi došel, tak jsi měl ihned říci, že už tam si a první si nepsat příkazy. Když si po 20 vteřinách promluvil, tak v tu chvíli si dostal přesun.

davidh18
16-04-16, 17:12
Nihilia ta věta nebyla cílená přímo na tebe, ale chtěl jsem obecně vyjádřit, že vám Daxer leží v žaludku. Kolikrát se na JB dějou daleko horší věci, CT přejíždí T i CT a pak leavne bez potrestání apod. Ale ano, beru.
Britny OK, nevěděl jsem, pár lidí začlo rozšiřovat informaci, že Prasátko už spešla dostalo.

Grakon2702
16-04-16, 17:40
Leryx tu dělal větší bordel s předjížděním a to byl atmyn a byla to jakoby sranda.

Daxer
16-04-16, 19:46
V první řadě díky hoši Davide a Pipo :)

Dále Nihilio promiň ale tak se už domluvte v A-teamu že se héčka nesmí ani házet ve zbrojce do rohu a ke zdím za lavičkama (jb_snow)..A navíc tebe jsem přeci zabil když si byl ve zbrojce a bohužel tě nějaké CT stačilo nahitovat na málo HP a umřel si héčkem,ale kill to byl oprávněný byl jsi hledaný+ve zbrojce pokud si dobře pamatuji..Dále jsem o tobě věděl že jsi na serveru i když jsem na NS..Na mé straně bych toto ani dále neřešil ale pokud chceš tak mi tam šoupni ten ban pokud si myslíš že by byl oprávněný.

Dále k té stížnosti, tvá věta "Měl jsi nick player(1), což mně absolutně nic neříká a tím pádem nebudu pořád spekulovat, kdo to asi tak může byt." Nebylo by lepší se nejdřív přeba zeptat na mikrofon a až pak přesouvat?Další věta tvá "CT otevřelo cely (nevím proč) a všichni vězni utekli ven." Když simon otevře cely tak se tam snad ukáže "simon otevřel cely" nebo tak nějak ne?Hned následně jsem řekl příkaz ať jdou do boxu k..... sorry ale nestihl jsem to dopovědět protože mě někdo přesunul :-)..

Grakone?A byl jako admin za to někdy potrestán?Já myslím že ne..Já práva nemám a nějaký ban za přejíždění už tam mám dokonce i screen na mě stačil :D ale co se mi líbí tak Leryx nebanoval,nepřesouval za něco co dělá sám :)

V té situaci

Nihilia
17-04-16, 12:33
Daxere, tímto s tebou naprosto končím a mysli si o mně co chceš, ale vymýšlet si na mě kraviny a lhat tady, tak to už je na mě moc.

1) Nebyl jsem ve zbrojce, ale přebýhal jsem mezi celama po zábradlí, PŘED ZBROJKOU!
2) Žádné CT mě nenahitovalo ani o 1hp.
3) Jak jsem mohl byt hledaný, když jsem vyběhl přímo z cely a všechny CT byly ve zbrojce.

Říkám ti to ještě jednou a naposled. Přestaň si vymýšlet a lhat tady.

K těm tvým granátům. Řekni mně tady nicky adminů, kteří ti jasně řekli, že se ze zbrojky můžou házet granáty ať už po zbrojce nebo před zbrojku.
Pokud nemáš jména těch adminů, tak tímto ten rozhovor končím a nemíním se dál bavit s lhářem.

Daxer
17-04-16, 17:24
Jestli tys byl ten druhej tak se ti omlouvám ale nemohu že jsi měl podobný nick jako Yesman..tím pádem to Yesman byl hledaný ve zbrojce a zabilo to tebe venku..Ale zpět k tématu ne?

Koprakek
17-04-16, 17:31
By Nihilia.

K těm tvým granátům. Řekni mně tady nicky adminů, kteří ti jasně řekli, že se ze zbrojky můžou házet granáty ať už po zbrojce nebo před zbrojku.
Pokud nemáš jména těch adminů, tak tímto ten rozhovor končím a nemíním se dál bavit s lhářem.


--
Máš, nemáš?

Daxer
17-04-16, 20:01
Spešl Human..ten se na mapě dokázal hádat 2 hodiny stejně si myslel že to on má pravdu že před zbrojkou na vlastní nebezpečí čiže když umřeli héčkem tak FK nebyl..Ale tos minule naštěstí došel ty Koprakek vysvětlil si to a mě dal ten ban za přejetí ct..Admin Leryx si pamatuji taky házel héčka..a ban,nic si nevyslechl.

Grakon2702
17-04-16, 20:27
Stáni před zbrojkou na vlastní nebezpečí je, ovšem to neznamená, že se můžeš chovat jak kokot a házet pod vězně granáty. To snad mohlo napadnout i tebe.

KeYo
17-04-16, 21:10
v pravidlach je napisane, ze pred zbrojkou na vlastne nebezpecie, ale to neznamena, ze mas bezdovodne kazdeho zabijat :)

Nejakej Muerteeee
17-04-16, 21:17
Zdravím chtěl bych jen napsat, že na mapě oasis byl hledaný před zbrojkou a hráč "Fropo" házel HEčka před zbrojku a zabil nás 2 ani jeden jsme nebyly hledaní. Pak přišel human a řekl že pokud je před zbrojkou hledaný HEčka házet můžeš. Pokud ale není tak nemůžeš. Chtělo by to nějak ustálit protože potom jsem si psal s adminem a on říkal že nemůžeš. Chtělo by to aby celý A-team říkal to samé.

GNHP23
17-04-16, 21:41
daxer je obyčejnej provokatér a troll co se snaží všechny nasrat a pak pláče jak malej kluk že mu někdo dá ban/zákaz a hájí se ostatníma hráčama že jemu ban nedaj atd. atd. Já nidky neřekl že si můžeš házet granáty jen tak z nudy ale že když je tam hledanej tak ho i já občas po hledaném hodím takže tu nevykládej že sem se někdy hádal 2 hodiny o tom že si to můžeš házet jak chceš :D děláš pořád kraviny i když tam su já (páč si strašnej borec a más mě víš kde :D) a jak tě přesunu tak strašně brečíš i když si to čekal....si prostě občejnej provokatér tak musíš počítat i s tím že se k tobě tak budou někteři admini chovat nebo ne? buď se chovej normálně nebo si nestěžuj....

Daxer
18-04-16, 00:00
Jak jsem psal jestli to bylo jak psal Nihilia tak já ti omlouvám ale celou tu dobu jsem myslel že prave hledaného vězně jsem zabil v té zbrojce..Nojo měli jste docela podobné nicky v té chvíli s Yesmanem :/ dále bych tady neřešil HE..já už vím aspoň ze to HE ani nemám brát.Počkal bych ještě co napíše Nihilia k té stížnosti né k héčkům a pak bych to nejspíš locknul protože stejně není co dále řešit danou situaci stejně nevratime ale aspoň se příště zachová lépe..

Nihilia
18-04-16, 06:38
Všechno jsem ti napsal v mém prvním príspěvku, tak nevím, co bych měl psat dále. Zkopíruju ti to sem ještě jednou:

Začalo kolo a byl jsi AFK. Měl jsi nick player(1), což mně absolutně nic neříká a tím pádem nebudu pořád spekulovat, kdo to asi tak může byt. CT otevřelo cely (nevím proč) a všichni vězni utekli ven. (Zde jen upravím, že tím CT myslím nějaký tvůj spoluhráč, né ty. Ty jsi byl stále AFK). Následně ti tam sami CT začali říkal, ať už něco děláš, na což jsem začal psát přesun. Nemůžu a ani nebudu neustál sledovat chat, jestli si tam někdo píše "weapons" nebo "open". V tu chvíli jsem sledoval a hlídal, aby CT nezačali dávat nějaké FK hráčům, kteří byli po celé mapě. Když jsi došel, tak jsi měl ihned říci, že už tam jsi a první si nepsat příkazy. Když si po 20 vteřinách promluvil, tak v tu chvíli jsem už odsouhlasil přesun, takže to byla zrovna ta vteřina kdy jsi promluvil a já to v tu chvíli zmáčkl.

Britny
18-04-16, 22:50
Který šikula to sem přesunul? :gg: