PDA

Zobrazit normální verzi : [ situace k posouzení ] deagle1981 --> Koprakek



deagle1981
16-04-16, 15:10
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem :_Koprakek_:
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Demence'
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:168256896'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.141.85.158'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






kopranek originalny dement nemam slov viac mal som VD chosen1 ma zabil pytal som VD prisiel ten dementny admin kopranek nejake decko zasrane a dal mi kill a potom ban

Koprakek
16-04-16, 15:16
Vždyť ty tady popisuješ situaci o nějakém FK, kde jsem nebyl ještě na serveru, viz hlášení, - přišel jsem až poté.
Grabl jsem tě naschvál k tlačítkům, aby jsi to otevřel, ty od tama ještě utečeš, já tě zabiju za neznalost pravidel, ty začneš nadávat , tak jsem tě potrestal.

deagle1981
16-04-16, 15:19
ty vole ty si iny dement čo ja mam čo otvarať to su CT tlačitka ja som bol t sa spametaj chlapček ale pravdu maš ty lebo ty si admin a predvčerom alebo tak nejak si za CT tlačitka dal hodinovi ban !!!!

Koprakek
16-04-16, 15:22
Tlačítko, které otevírá box není CT tlačítko. A ten slovník si klidní.

deagle1981
16-04-16, 15:24
počuj sem zasran a kto s tym začal !!!! Duvod: 'Demence' tak si hovor doma matke ne mne dobre a duplom ked pravdu nemaš grabol si ma zabilo ma to a ešte ban mi daš a tu ideš ešte kokota zo seba robiť že maš pravdu bo si admin ale pravdu nemaš id a vyfackaj sa decko

Koprakek
16-04-16, 15:25
achjo :cray:

deagle1981
16-04-16, 15:27
tažke si priznať že si nemal pravdu čo daj lock mam v piči tvoj hodinovi ban ked si nevieš priznať chybu

Del!k98
16-04-16, 15:35
mam v piči tvoj hodinovi ban

Tak tu potom nelez a neplač tu jak drbly.

deagle1981
16-04-16, 15:36
tebe som sa dovolil vyjadriť ?

Bugy
16-04-16, 16:05
Za tvůj přístup a slovník bych se nedivil že bys dostal ban i na forum :D

deagle1981
16-04-16, 16:10
Za tvůj přístup a slovník bych se nedivil že bys dostal ban i na forum :D

pristup je taky pretože nemam rad ked ma niekto prava zneuživa ich a hra sa na velkeho pána a ked nema pravdu tak banuje lebo sa citi trapne a je moja vec aky mam slovnik demenciu naj si rieši doma mam viac IQ ako cela jeho rodina dokopy tak naj mi nedava dovod banu demenciu ked ani nevie čo demencia znamena ps. teraz rychlo bež na google a hladaj vyznam slova :D

hofy
16-04-16, 23:17
Situace: běžná hra, někdo z vězňů spustí náhodu, přičemž jeden vězeň je v zavřeném boxu, admin grabne nejbližšího vězně k ovládacímu panelu, aby box otevřel, což neudělal, (dostal kill a napsal "co robis dement !!!!!!!!!!!!!" - v neznámém pořadí), začal hlásit, že admin zneužívá práva, dostal ban. Nevíme, jak přesně to proběhlo, ale pokud by ses choval slušně a admin tě nemusel trestat za nadávky, asi bys byl v právu a bylo by v těchto případech lepší, kdyby na jb nebyl grab. Takhle to vypadá, že nemá smysl dávat ti za pravdu, protože tě za chvíli stejně někdo zabanuje za vulgárnost.

[H]e||
17-04-16, 00:03
S banom súhlasím