PDA

Zobrazit normální verzi : Chci více adminů na JB



ZeEd9
16-04-16, 20:52
Čaute chcel by som vás poprosiť aby ste prijali viac adminov na servery jailbreak.

Veľa krát sa mi stava že si chcem ísť zahrať jailbreak a prídem na server a tam su ct bez mikov ,ktoré dávajú iba MFK a podobne. Za ďalšie hráči, ktorí porušujú veľa pravidiel ale môžu si to dovoliť lebo tam nie je admin ako viem nedá sa prijať tolko adminov aby bol vkuse admin na každom jailbreak serveri ale tak aspoň nech je vždy jeden admin aspoň na jailbreak serveri (nezáleži na ktorom) iba prídem tam a požiadam ho aby to prišiel poriešiť. Preto vás žiadam aby ste prijali adminov ktorí tam hrávajú často a vedia dobre pravidlá.

Kempa
16-04-16, 20:55
JB je server, který je sám o sobě těžký uhlídat..
Musel by tam být admin 24/7, protože, když odejde, hned je znova bordel.

ZeEd9
16-04-16, 20:57
To je pravda ale tak aspoň nejako to obmedziť tým ľuďom ktorí robia bordel

Troppe
16-04-16, 21:56
Nedávno se to tu už řešilo. Nabrali se nový Admini i Spešlové,každopádně i tak je to málo.
Když uvidíš někoho,kdo porušuje pravidla,napiš Adminům zprávu přes !,příklad -> ! Player123 no mik,mfk

Nejakej Muerteeee
17-04-16, 11:58
Adminů je myslím si dost. Když tam něco takového najdeš není problém napsat do konzole "record playermfk" tím nahraješ demo a pak ho dát na forum. Nebo jak psal mario. Nejlepší stejně je si koupit csko na steamu a přidat si admina na steamu. Když jsem na serveru já a je tam problém otevřu jen steam a vidím hodně online adminů, kterým napíši a hned přijdou.

MasachzCz
17-04-16, 15:09
No

Fropo
17-04-16, 19:29
Muerte: Ono je celkem jedno zdá máš origo nebo ne stačí si steam pouze stáhnout a napsat pár adminům at si tě přidají není potřeba origo hra.
Mario: Je fakt že tam je ! a je potřeba ho využívat ale upřímně ? Vůbec to nefunguje. Nejlepší by byl ten steam aneb demo ale to zas každý nemyslí do předu aby natáčel hráče který dá MFK dá ho jednou a potom už ne.
Ahoj zede takže jak jsem ti už psal do chatu.. s aktivitou spešlů/adminů není moc dobrá možná by se měli nabrat nový spešlové ,ale co jsem slyšel jsou prý slabí kandidáti.
A práva by mohl možná dostat human jakš takš tam občas je.(Ale on tvrdí že ho nechce)

The Frisco
17-04-16, 20:37
Ne na každé hlášení přes ! má smysl chodit. Doplňování hp při módu, ct tlačítka a podobně se dá řešit pouze přímo na serveru, protože je mizivá šance, že to ten člověk znovu zopakuje.

Troppe
18-04-16, 21:36
Mario: Je fakt že tam je ! a je potřeba ho využívat ale upřímně ? Vůbec to nefunguje.

Většinou mám někoho online (Kopra,Hella,Káju,Friska),tak jim napíšu a oni dojdu. Když nikdo z nich,tak boužel,musím nahrát demo. Když napíšeš hlášení přes !,tak většinou někdo dojde,spíš podle nálady.

Fropo
18-04-16, 21:45
Většinou mám někoho online (Kopra,Hella,Káju,Friska),tak jim napíšu a oni dojdu. Když nikdo z nich,tak boužel,musím nahrát demo. Když napíšeš hlášení přes !,tak většinou někdo dojde,spíš podle nálady.

Nom to nevím teda kdy já to hlásim někdy jen tak na zkoušku a sem tam se to zadaří no nejlepší je prostě steam o tom žádná.

DrDreD
22-04-16, 18:47
noooo tak ja na JB mini 7 hrávam dosť často soboty či prazdniny 24 h denne :D :D :D takže ja keby som mal práva tak by až také zlé nebolo inak ked normalne cez tyžden som za PC min 12 hodin :-)

Fropo
22-04-16, 19:02
noooo tak ja na JB mini 7 hrávam dosť často soboty či prazdniny 24 h denne :D :D :D takže ja keby som mal práva tak by až také zlé nebolo inak ked normalne cez tyžden som za PC min 12 hodin :-)

:D

Idea
22-04-16, 19:10
noooo tak ja na JB mini 7 hrávam dosť často soboty či prazdniny 24 h denne :D :D :D takže ja keby som mal práva tak by až také zlé nebolo inak ked normalne cez tyžden som za PC min 12 hodin :-)

Pr0

mirecc
22-04-16, 22:16
noooo tak ja na JB mini 7 hrávam dosť často soboty či prazdniny 24 h denne :D :D :D takže ja keby som mal práva tak by až také zlé nebolo inak ked normalne cez tyžden som za PC min 12 hodin :-)

Pro

Nakladana Okurka
23-04-16, 22:09
noooo tak ja na JB mini 7 hrávam dosť často soboty či prazdniny 24 h denne :D :D :D takže ja keby som mal práva tak by až také zlé nebolo inak ked normalne cez tyžden som za PC min 12 hodin :-)

Pro

Fropo
23-04-16, 22:25
Pro

rádoby vtípky :D

Mr.JuNiOr
23-07-16, 09:50
Ja som online kažďý den na mini serveroch aspon 6 hod ja by som bol moc rad keby som mal spesla a potom neskor admina vuem nežiada sa o to ale na serveroch je veľa ludi ktory nemaju mik a sú u ct, deti ktore davaju mfk,doplňovanie, bugovanie, neslušné správanie.... Admini prosim vas ja som kandidát na spešla....

Nakladana Okurka
23-07-16, 09:52
Neupozornuj na sebe těmito příspěvky, cekej až si te někdo z adminu všimne

Hauss
23-07-16, 10:05
Jailbreak ? Ono to ještě existuje ?

bEK0X
24-07-16, 14:51
noooo tak ja na JB mini 7 hrávam dosť často soboty či prazdniny 24 h denne :D :D :D takže ja keby som mal práva tak by až také zlé nebolo inak ked normalne cez tyžden som za PC min 12 hodin :-)

Za mě PRO.

KeYo
24-07-16, 14:57
Za mě PRO.

nesnaz sa byt zaujimavy

Hauss
24-07-16, 15:07
Za mě PRO.

opakovaný vtip není vtipem.To že to před tebou napíše x adminů a ty se přidáš si akorát ubližuješ sám sobě.