PDA

Zobrazit normální verzi : Skarednica ( .)( .) --> Samco



Skarednica
17-04-16, 21:46
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 180141)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 37 minut a 39 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Nicenie bedien spoluhracom (pravidlo c.1)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Skarednica ( .)( .) >
[AMXBANS] Tvuj nick: Skarednica ( .)( .)
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:16458521
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:16458521
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 94.0.79.128
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.0.79.128
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Samco >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Zombie Escape (ze_5tazona_lg)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz





Poznamka:





[indent] Prosim unban . Je to trapne pan admin si v hre a asi 5 kol niekto tam striela do bedien nici ich a nikto nic stym nespravil pritom som netusila ze tam je admin . Nakoniec uz ma to natolko vytocilo ze som to spravila ja a odrazu Pan admin mi dal kill . Takze potrestal si ma killom , nasledne som ti napisala ze to je trapne ze mas davat bany tym co to robili predomnou a to ta asi urazilo alebo vyprovokovalo ktomu ze si mi dal nasledne ban uplne ze trapne :). trest bol ze si mi dal kill tak preco este aj ban nechapem ak si chces vybijat hormon tak bez niekam do fittka a tam poprosim . A este mensi dotaz dostat ban na zombie koli nejakej blbosti a ten ban plati na alll servery tak to je troska prehnane si myslim :/

Samco
17-04-16, 22:50
Ban obdržal ešte aj druhý jedinec. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=180140

Predtým to ničil ešte 1, jemu som dal kill, neskôr odišiel. On tam hral možno 1. krát. Ty tam hráš už dlhšiu dobu, tak hádam vieš čo si môžeš dovoliť a čo nie. Z tvojej strany išlo len o čistú provokáciu, preto ten ban.

hofy
17-04-16, 23:42
Zákaz kazit hru ostatním spoluhráčům je základním principem tohoto módu, banu se nemůžeš divit.