PDA

Zobrazit normální verzi : Pan_Klobouk? --> :_Koprakek_:



PanKlobouk1
18-04-16, 19:42
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 180250)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 56 minut a 38 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '36652'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Nepovolene FPS'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Pan_Klobouk? >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pan_Klobouk?
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1266037075
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1266037075
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 89.177.98.219
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.177.98.219
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 2 (jb_oasis)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontrol





Poznamka:






Cau , dostal jsem ban za nepovolene FPS . Mel jsem zaply Developer 1 a nastaveno 200 FPS ale nikde sem nevidel ze je to na Jail Breaku zakazany kdyz sem se koukl do pravidel viz. http://csko.cz/page/pravidla tak jediny co je tam napsany tak je zapnuty "developer nebo fps_override na jump, knife a furien serverech (vyjimka je surf)".
Ale o Jail Breaku nic. A navic podle me stacilo upozornit ze si to mam snizit . 3 tydny za to ze si dam 200 FPS a begripuju si s gravitaci pred celama je podle me trochu prehnany. Diky za vyjadreni

PanKlobouk1
18-04-16, 20:23
Jenom tak bokem nevim jestli je to umyslne na tak dlouho ale mam pocit ze poprve jak me to kicklo tak to bylo na 30 minut a az potom mi ukazovalo 3 nebo 2 tydny. A kdyz sem kouknul do ban listu se stejnym duvudem "nastaveni FPS" tak to bylo v rozpeti nejcasteji 10 minut az 60.

Koprakek
18-04-16, 20:25
Jenom tak bokem nevim jestli je to umyslne na tak dlouho ale mam pocit ze poprve jak me to kicklo tak to bylo na 30 minut a az potom mi ukazovalo 3 nebo 2 tydny. A kdyz sem kouknul do ban listu se stejnym duvudem "nastaveni FPS" tak to bylo v rozpeti nejcasteji 10 minut az 60.

Primárně to bylo na 3 týdny, změnil jsem to na 2, po domluvě s Kotlem. Oni dostali ban za to, že to měli špatně nastavené, tudíž se v chatu ukazovala zpráva - Nepovolené nastavení u hráče .

PanKlobouk1
18-04-16, 20:28
No ale co je tak velkej problém ? nestačilo upozornit? a navíc jak jsem psal v pravidlech nic o FPS na Jail Breaku neni

Detektor
18-04-16, 20:30
Ja si myslím ,že za FPS je 2 týždne až moc

Kotel
18-04-16, 20:31
Nevím, jak moc to ovlivní hru na jb. Pokud to ostatní banují stejně, tak nevidím problém.

PanKlobouk1
18-04-16, 20:35
Detektor asi tak jako dobry kdyby mě dal treba na hodinu a duvod " Sniz si FPS" udelam to jasný. A Kotel kdyby to někdo třeba používal na ruzný Atrakce tak to asi může trochu ovlovnit hraní ale jak už jsem psal nastavil sem si to jen s gravitací a sám si tam skákal. Tak aji tak 2 tydny jsou proste moc.

Přikládam " http://www.csko.cz/menu/motd.php?pravidla&serverid=27041 " Pravidla přímo pro Jail Break a ani tam jsem se nedočetl nic o příkazích v konzoli (Developer 1)

hofy
18-04-16, 20:54
Je fakt, že to není ani v pravidlech a ani to nehlídá plugin. Doteď jsem s tím na jb taky hrál, protože to mám v configu a nijak zakázané to tam není, takže tě docela chápu.

HSMartinka
18-04-16, 20:55
za nedovolene nastavenie vždy dávam 1 hodinu s tým aby si to daný hráč upravil

PanKlobouk1
18-04-16, 20:56
No právě a o to víc nechápu tu délku Banu když na serverech kde je to zakázáno dostávají jako varování 60 minut.

A to jsem psal že kdybych dostal hodinu tak v pohodě chápu ale ještě to ani není nikde napsaný že se to na Jailu nesmí.

hofy
18-04-16, 20:58
za nedovolene nastavenie vždy dávam 1 hodinu s tým aby si to daný hráč upravil
To se dává když plugin spamuje, že má hráč nepovolené nastavení, ale na jb ten plugin ani snad není, proto jsem taky myslel, že je to povolené.

PanKlobouk1
18-04-16, 21:00
Ale i kdyby tak hodina. ne 2 týdny -.- ...

Detektor
18-04-16, 21:02
Ja si myslím ,že by si zaslúžil unban v pravidlách nič neni upozornenie nepadlo tak nevidím dôvod prečo by mal mať ban

PanKlobouk1
18-04-16, 21:06
Díky . A než se to uzavře tak bych rád teda věděl jestli je to zakázané nebo to byl jen omyl díky :)

Koprakek
18-04-16, 21:42
Ahoj, tak jsem ti to tedy zkrátil na pouhý jeden týden, myslím si že je to vhodné pro obě strany, když už jsem to stáhl ze 3. Co na to říkáš ?

PanKlobouk1
18-04-16, 21:43
Nejsem si jistej jestli je to zrovna málo podle toho co na to psali ostatní admini.

pweredbytvaroh
18-04-16, 21:47
Nemyslím si, že to je vhodné pro obě strany a přijde mi vyřešení této situace až hloupé. Pro unban

Detektor
18-04-16, 21:50
Nemyslím si, že to je vhodné pro obě strany a přijde mi vyřešení této situace až hloupé. Pro unban

Tiež si myslím aj ja som pre unban.

Britny
18-04-16, 21:51
Za nepovolené nastavení já dávám od 10min - 1h Týden za toto je hloupost. Proste si hráč upraví cfg a je to. Jsem též pro UB.

hofy
18-04-16, 21:52
Nejdřív by to chtělo alespoň přidat do pravidel. Nemyslím si, že by se to doteď na jb nějak řešilo, teď se na to přišlo jen díky screenům.

PanKlobouk1
18-04-16, 21:52
On si nechce přiznat chybu nic víc.

PanKlobouk1
18-04-16, 21:56
Nevím o čem se tady vůbec bavíme je to uplně jasný a logický že to je přehnaný ješťe k tomu když to není níkde psaný.

Bugy
18-04-16, 22:07
Pro unban, nepovolene nastaveni řeším hodinovým banem.

mirecc
18-04-16, 22:12
Ahojte, ja ich iba upozorním nech si to dajú na 100 a je to, pokiaľ by si to nedali na 100( čo sa mi ešte nestalo) tak by som to riešil banom na 1 deň, pro UB alebo aspoň skrátenie na cca 1-3 dni

Bugy
18-04-16, 22:14
Ahojte, ja ich iba upozorním nech si to dajú na 100 a je to, pokiaľ by si to nedali na 100( čo sa mi ešte nestalo) tak by som to riešil banom na 1 deň, pro UB alebo aspoň skrátenie na cca 1-3 dni

Jo ale ty to tak banuješ na furienu, kde to dává hráči co má více FPS výhodu, na jb je celkem asi jedno jestli máš 100 nebo 200.

mirecc
18-04-16, 22:18
Dobre ale keďže to ja banujem na furiene 1 dňom tak by som bol pre UB alebo skrátenie

Koprakek
18-04-16, 22:19
Tak to uděláme tak, dávám ti to na 1 den, níž nejdu, pro UB nejsem, a k ostatním, ano i na JB se s touto pomůckou dají udělat divy, *viz to, co jsem viděl před boxem, jak jsi sám popisoval. + Nespojujte si 2 odlišné věci v tom, zda to hráči spamuje že má hráč nepovolené nastavení a s hráčem, který to má zajištěné tak, aby se to neukázalo.
Takže, máš to na 1 den, pro zbytek se zde nevyjadřují a nadále ignoruji.

Myslím že můžeme lock, přejí krásný zbytek dne, a tobě zítřejší hraní.
Avšak pokud to u tebe uvidím zas, máš to bohužel na delší časové omezení.

Britny
18-04-16, 22:47
Mě by ještě zajímalo, jak se to zjistilo, když tu není žádný screen, ani v banlistu není a píšete, že se to hráčovi ani neobjevilo. Jinak v amx nefunguje rst cfg hráčovi, ten příkaz je neplatný, možná by to i vyřešilo banování.

hofy
18-04-16, 22:56
Nespojujte si 2 odlišné věci v tom, zda to hráči spamuje že má hráč nepovolené nastavení a s hráčem, který to má zajištěné tak, aby se to neukázalo.
On to právě nijak zajištěné nemá, na jb to u nikoho nepíše info o nepovoleném nastavení, protože tam ten plugin asi ani není.


Mě by ještě zajímalo, jak se to zjistilo, když tu není žádný screen, ani v banlistu není a píšete, že se to hráčovi ani neobjevilo. Jinak v amx nefunguje rst cfg hráčovi, ten příkaz je neplatný, možná by to i vyřešilo banování.
screenem http://fd.csko.cz/upload/18-04-2016-19-22-44-xtr33804.jpg

pweredbytvaroh
19-04-16, 10:08
Upravit pravidla a máme hotovo. Neměli bychom hráče banovat za něco, co je povoleno.

Kotel
19-04-16, 10:18
Protoze prkotiny se to pravidel nedavaly.

pweredbytvaroh
19-04-16, 10:31
To už je jiná, že jsou hráči vocasové, kteří musí pořád nějak ovlivňovat hru. Ale jestli za tyto prkotiny budeme dávat třítýdenní bany, v pravidlech by měly být.

_Koker_
19-04-16, 10:54
Když má hráč nepovolené nastavení a spamuje to v chatu , tak dávám 10 minut, aby si vymazal config, a když hráče nachytám jak má víc jak 101 fps, aniž by to nespamovalo, tak dávám 3 dny , za override . Ale to je samozřejmě u furien módu, u kterého celkem dost fps ovlivňují hru.

Lurky
19-04-16, 15:05
na JB to fps pomôže maximálne pri atrakciách typu surf a trampolína takže viac menej bezpredmetné toto riešiť ďalej...

PanKlobouk1
19-04-16, 19:27
Takže pro příště abych věděl můžu to používat mimo atrakce kde mě to zvýhodňuje? Aby zase nedošlo k omylu

HSMartinka
19-04-16, 19:44
Takže pro příště abych věděl můžu to používat mimo atrakce kde mě to zvýhodňuje? Aby zase nedošlo k omylu

nepouživaj to vobec a budeš mať klud.