PDA

Zobrazit normální verzi : dostal sem ban nepravem



poiu
20-01-12, 14:03
ahoj dostal sem ban nepravem nic sem nepsal sproste ani nenadaval proste nic hral jsem normalne deathrun a ted mi to napsalo mas ban za obchazeni banu ale jak kdyz sem nic neobchazel tak du na konzoli a tam to napise mas ban na trval. Tak chci poprosit o unban dekuji.

Pikii :D
20-01-12, 14:25
xD načo si založil nové vlakno ? http://csko.cz/forum/showthread.php?4779-dostal-sem-ban-nepravem

poiu
20-01-12, 14:30
jake vlakno

poiu
20-01-12, 14:38
co mam teda delat

Pikii :D
20-01-12, 14:43
Stači založit 1xvlakno tma napiš šo ccheš daj vípis s konzole ako si dostal ban dvôvod tam je atd.. :) a admin ktory ti ho dal sa vyjadrí :úú

poiu
20-01-12, 14:49
a kde se to založuje

poiu
20-01-12, 15:01
halo odepise mi nekdo

Pikii :D
20-01-12, 15:05
ahoj dostal sem ban nepravem nic sem nepsal sproste ani nenadaval proste nic hral jsem normalne deathrun a ted mi to napsalo mas ban za obchazeni banu ale jak kdyz sem nic neobchazel tak du na konzoli a tam to napise mas ban na trval. Tak chci poprosit o unban dekuji.

Tohle si si založil ako tvoje vlakno kde o niečo prosíš alebo sa ptaš tady chceš unban hod sem vypis s konzole kde maš tie vety .. Ban dal Bla Bla duvod bla bla atd..

poiu
20-01-12, 15:08
ok

poiu
20-01-12, 15:08
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Obchazeni banu '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : GhostRider
[AMXBANS] Tvuj nick : GhostRider
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1953190076
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1953190076
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 46.174.56.22
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 46.174.56.22
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : 72 Virgins
[AMXBANS] Server : Kotelna - Zombie 2 | csko.cz ( zm_toxic_house2 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na foru

poiu
20-01-12, 15:09
a co ted

Pikii :D
20-01-12, 15:12
Ted čekej na vyjadrenie Virginse.. a prosím použivaj EDIT nemusiš každu vetu písať .. osobtne :)

poiu
20-01-12, 15:16
haloooo

Pikii :D
20-01-12, 15:28
Ach Poiu daj tomu čas nespamuj tu vyrgins sa vyjadri ked bude mat cas niesi tu sam :D

poiu
20-01-12, 15:43
tak co jak na tym sem

poiu
20-01-12, 15:44
ok

poiu
20-01-12, 16:14
jak dlouho to asi potrva

Svacinar
20-01-12, 16:18
Přestaň pořád psát! Stejně máš perma...prostě počkej až Virgin přijde. A na tohle taky neodpovídej.

ZEUS
20-01-12, 16:21
http://csko.cz/bans/ban_search.php do třetí kolonky ze shora si dej svou IP adresu, alespon budeš vědět ihned důvod.

ZombieBot
20-01-12, 16:33
Máš shodnou IP s jedním pdovodníkem.

72 Virgins
20-01-12, 16:51
Trapnej lukatu alias Spirith alias milion dalších přezdívek plus dneska jedna nová
http://s12.postimage.org/6j58wgow9/AMXBans_Detaily_banu_1.jpg (http://postimage.org/image/6j58wgow9/)

46.174.56.22 - Na týhle adrese hrajou dva lidi - První má steam a Lukatu, kterej dostal ban na steam.

Vyřízeno unban nebude. A prosím moderátory aby lukatu alias poiu zabanovali protože má trvalý ban i na forum, že tu dělal bordel, urážel kotelnu a nadával adminům. Díky

A žádám zombiebota aby přestal svého kamaráda lukatu neustále hájit a přestal mě on i lukatu otravovat.


@ Lukatu - Si retard, kopíroval jsi Kotlův nick vydával ses za admina a ještě jsi jinému vyhrožoval banem. Mohl jsi počkat blbejch sedm dní. Protože si dement, tak jsi začal urážet a spamovat kotelnu zaco jsi dostal od bonese trvalý ban na forum. Začal jsi obcházen bany na serveru což se zas projevilo zvyšováním délky banu až na perm. Ale určitě tvoje největší demence byla, že sis koupil steam a místo toho abys byl vklidu, kdy si tě nikdo nevšímal zajdeš na ZM a začneš se za mě vydávat a provokovat mě. Takže zas dostaneš perma. Si fakt idiot.

Nepi tolko =D
20-01-12, 16:54
ano poiu som tu aj ja! :D

Kotel
20-01-12, 17:04
Pochybuju, ze admin bude prohledavat chaty ze vsech serveru, aby nasel nekoho se stejnou ip, takze jsi se musel nejak projevit.

Dwane Dibbley
20-01-12, 18:22
@ Lukatu - Si retard, kopíroval jsi Kotlův nick vydával ses za admina a ještě jsi jinému vyhrožoval banem. Mohl jsi počkat blbejch sedm dní. Protože si dement, tak jsi začal urážet a spamovat kotelnu zaco jsi dostal od bonese trvalý ban na forum. Začal jsi obcházen bany na serveru což se zas projevilo zvyšováním délky banu až na perm. Ale určitě tvoje největší demence byla, že sis koupil steam a místo toho abys byl vklidu, kdy si tě nikdo nevšímal zajdeš na ZM a začneš se za mě vydávat a provokovat mě. Takže zas dostaneš perma. Si fakt idiot.

takhle by se admin neměl vyjadřovat :(


Pochybuju, ze admin bude prohledavat chaty ze vsech serveru, aby nasel nekoho se stejnou ip, takze jsi se musel nejak projevit.

jsou tu admini, ktery ti vmetou i mesic starou s tematem nesouvislou vetu z shoutboxu, takze by to zas takovy prekvapeni nebylo

72 Virgins
20-01-12, 18:52
K němu se budu takhle vyjadřovat. Už přešel všechny meze. Slušně to s nim nejde.

Dwane Dibbley
20-01-12, 18:58
že to čtu právě od tebe, člověka, kterej mi předhodil každý sprostý slovo

72 Virgins
20-01-12, 19:47
K tobě i tvýmu šéfovi jsem se vždycky choval slušně. Tenhle člověk mě ale zaspamoval tak moc, že já osobně v jeho případě se odmítám hlídat.

kashpi
20-01-12, 19:56
OK Virgi má ban, a je tu i víc účtů s jeho IP, ale nejsem si jistej jestli je to on, tak je zatím nechám

Kotel
20-01-12, 20:05
Pokud bydli na vesnici nebo mensim meste, tak muzou mit vsichni stejnou ip. To je holt nevyhoda ns.

ZombieBot
20-01-12, 20:10
A žádám zombiebota aby přestal svého kamaráda lukatu neustále hájit a přestal mě on i lukatu otravovat.


Lukatu není můj kamarád a JEHO neobhajuju. Obhajuju lidi, co hrajou na stejné IP a nejsou on.

HoracioKeine
20-01-12, 21:45
Ty jsi hrozně nedočkavý člověk :D a pochybuju, že jednom tak dostaneš ban za "obcházení banu" DIP co?

72 Virgins
21-01-12, 03:54
jj určitě má stejnou IP celá vesnice ale jako naschvál vždy hrajou na tý IP jen dva hráči nikdy víc. Jaká to náhoda že? Celá vesnice hraje Counter Strike a jako na náhodu všichni na Kotelně. Sakra taková smůla, že se nesejdou tři nebo čtyři v jedný hře, vždycky jen dva a to už jsem zabanoval z tý vesnice asi dvacet nevinejch lidí o čemž se mě snaží Zombiebot přesvědčit, protože měli vždy jiné valve ID. No je to totální nesmysl. Vždycky se objeví nové valve ID až když lukatu dostane ban ne dřív (samozřejmě IP zůstává naprosto stejná)

Lukatu má tu smůlu, že se obklopil kamarádama, že ho vždy prásknou. Ono je pak snadné ověřit si jestli mluví pravdu. Stačí porovnat IP s IP lukatu a hned je jasné jestli dotyčný mluví nebo nemluví pravdu. Jéje a ono to vždy sedí. No svoje cenné zdroje nebudu prozrazovat protože byli vždy 100% spolehlivé. Ale ověření je vždy dvojí člověk a IP.

Uplně nejlepší je ale že se poiu přiznal sám. Tvrdí, že hrál na deathrunu najednou dostal ban. Ano ban tam byl, ale neodpovídá výpisu. Dostal ho nick Player jenže on přiloží výpis z banu na GhostRidera, kterej dostal ban na zombie2 čili je vidět, že to je jedna osoba.

Takže k banu na DR se přiznal v úvodu

ahoj dostal sem ban nepravem nic sem nepsal sproste ani nenadaval proste nic hral jsem normalne deathrun a ted mi to napsalo mas ban za obchazeni banu ale jak kdyz sem nic neobchazel tak du na konzoli a tam to napise mas ban na trval. Tak chci poprosit o unban dekuji.

Hráč Player
Typ banu SteamID
SteamID VALVE_0:0:53430517
IP adresa 46.174.56.22
Udělen 19-01-2012 - 15:16
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Obchazeni banu
BAN dal Admin 72 Virgins (72 Virgins)
BAN dal Server Kotelna - Deathrun | csko.cz (deathrun_projetocs3)

Ale dodal výpis na ban ze ZM2

[AMXBANS] Mas BAN pro tento server!
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' Obchazeni banu '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : GhostRider
[AMXBANS] Tvuj nick : GhostRider
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1953190076
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1953190076
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 , 0 ) : 46.174.56.22
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 46.174.56.22
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : 72 Virgins
[AMXBANS] Server : Kotelna - Zombie 2 | csko.cz ( zm_toxic_house2 )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi a klavesami ctrl+c ho zkopirujte a pak s ctrl+v vlozte na foru

Čili žádný dva lidi, ale jeden. Jo zombiebote jeden člověk dvě valve ID a prej to nabeton nejde pche

Unban nebude. Už jsem to psal jednou. Žádná armáda lidí hrající na jedné IP se tu nekoná.
Lock PLS