PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak více FPS.



Nejakej Muerteeee
19-04-16, 16:06
Zdravím, celou dobu jsem hrál jailbreak s fps 250. Byl jsem informován adminy (už nevím jména) že na jailbreaku se to neřeší. Ale včera jsem viděl ban za nepovolene nastavení FPS na jailbreaku. Chci se tedy zeptat jak to je? Může se nemůže se?

mirecc
19-04-16, 16:27
Ako je v podstate možné, že máš steam a idu ti FPS nad 100?

Grakon2702
19-04-16, 16:36
Cvar fps_override "1" klientoví povolí víc jak 100 fps. Já třeba hraju na dust2only s 300 fps. Kdyby to mělo být zakázané, Kotel může jednoduše tento příkaz zablokovat ze serveru. Viz např. server classic mi blokuje fps_override, což znamená, že tam hraju jenom na 100. Banování za víc jak 100 fps je tedy pičovina.

Nejakej Muerteeee
19-04-16, 16:57
víc fps si nastavíš přes příkaz "fps_max 900" a "fps_override 1" někdo používá ještě "developer 1" ale ten nevím co dělá :D. Radši se ptám protože nerad bych dostal ban za něco co mě vlastně jiní admini (bohužel nevím už kdo..) povolili.

Nejakej Muerteeee
19-04-16, 17:21
No já jsem právě řešil hráče "N1 frost" možná někteří znáte. Řešil sem to s adminama a pak že to bude teda povolené. Měl minimálně 300fps a podle mě i nějaké ty scripty.

Grakon2702
19-04-16, 17:23
Proč by měl steam nějakým pluginem ošetřovat fps hru proti více jak 100 fps? Děláte, jako kdyby to bylo zakázané, přitom o tom není nikde ani zmínka.

fr0st1337
21-04-16, 10:18
No já jsem právě řešil hráče "N1 frost" možná někteří znáte. Řešil sem to s adminama a pak že to bude teda povolené. Měl minimálně 300fps a podle mě i nějaké ty scripty.

Chlapče, když nepoznáš scripty od normálního hraní s fpskama, tak mě tu nepomlouvej. Scripter se loučí. čůs

Nejakej Muerteeee
21-04-16, 10:22
Omlouvám se ti dozvěděl jsem se že hraješ na 600fps. Nepomlouvám tě řekl jsem můj názor.

Britny
21-04-16, 17:22
Pokud je to povolené, tak si to může nastavit každej a banovat by se to nemělo, ale rozhodně pokud by to mělo být zakázané, tak na všech servrech a na JB 100%, protože sem si to zkoušela 100 vs 300 a například na surfu velký rozdíl a bylo by to zvýhodnění o proti jiným.

Nejakej Muerteeee
21-04-16, 18:05
Tak dejte hráčům aspoň vědět. Nechci dostat ban za 250fps :( :D

Nihilia
22-04-16, 06:37
Včera jsme zkoušely s Hellem výhody vyššího FPS a mělo by se to zakázat.

Vyšší FPS v kombinaci s SGS udělá z vězně nechytatelnou figurku, takže každé kolo jde jednoduše otéct a udělat vzpoura.
Nemluvě o tom, že takový hráč nejde ani trefit a když ano, je to spíše o náhodě a ne o skillu.

because
22-04-16, 12:06
To ako doteraz nebolo zakazané FPS nad 100? :D Ale čomu sa čudovať keď vidia iba čisla a už je to reklama. Čo si vzpomínam 5 rokov do zadu developer alebo čokolvek na zvýšenie fps viac ako 100 bolo zakazané, lenže potom sa to začalo povolovať na surfoch keďže niektoré mapy sa bez toho prejsť nedali. Ale je to zvýhodnenie jak ked by som si zapol Wallhack alebo aimbot. Stačí si kuknúť DRko, aké tam to má zvýhodnenie. Také staršie video: https://www.youtube.com/watch?v=AAG7ngrd8YA , so 100 Fps takúto rýchlosť nedosiahnete a už vôbec nie taký odraz zo surfu. Myslím ,že aj na knife je to zakázané mať viac ako 100 fps, ba čo viac myslim, že to tam aj vypisuje ako nepovolené nastavenie. A na JB je surfov a knife zápasov je myslím, že hromada. Keď by to malo byť povolené od začiatku tak myslím, defaultne by bolo už hned nastavene developer 1.
Btw: Ten ban čo dal vtedy koprakek za to je úplne maximalne správny, lebo ako vravím, je to zvýhodnenie ako keby som si zapol Wallhack.

The Frisco
22-04-16, 13:45
Nemá cenu k tomu dále vyjadřovat. Je tedy jasné, že vysoké fps daného hráče razantně zvýhodňuje (na snowu se dá přes stěnu budovy vylézt na střechu, útěk za pomocí sgs, ...). Teď by se hodilo vyjádření kotla, jak a jestli vůbec by jsme to měli trestat.

Grakon2702
22-04-16, 15:00
Když je to také strašné zvýhodnění, proč například na oficiálních kompetitivních serverech od Valve ve hře csgo může mít hráč fps kolik chce?

The Frisco
22-04-16, 18:29
Když je to také strašné zvýhodnění, proč například na oficiálních kompetitivních serverech od Valve ve hře csgo může mít hráč fps kolik chce?

Protože na cs:go nepřeběhneš mapu za tři sekundy.


https://www.youtube.com/watch?v=X_6eBmPPIMI
Díky frostovi za čas.

Britny
24-04-16, 16:48
Když je to také strašné zvýhodnění, proč například na oficiálních kompetitivních serverech od Valve ve hře csgo může mít hráč fps kolik chce?

Proč srovnáváš GO s 1.6 .. vždyt to je nesrovnatelný poměr o_o

Já se potom nedivím, že se 300 fps si frajeři dávájí surf jako by nic na tom JB. Jediné DR je snad ošetřeno, tak že tam ti to víc jak 100 nepovolí a mělo by to tak být automaticky nastavené na celou kotelnu, protože i když se to dá do pravidel, tak JAK se na to přijde u hráčů? A to co sem dal Frisko, takových hráčů na JB je dost, co si tam třeba při pp skáčou jak Bambi a nejde je trefit.

Grakon2702
24-04-16, 17:14
Nemusí se to dávat do pravidel, stačí, když kotel servery nastaví tak, aby se fps_override na hodnotě jedna bral jako nepovolený příkaz, server pak může sám ten příkaz v configu změnit. Mimochodem, co se týče toho poskakování při pp, stačí si počkat až dotyčný doskáče. Jakmile chce někoho trefit, musí přestat a v momentě jak dopadne na zem, je zhruba 1 sekundu nehybný, což je perfektní šance na hs.

mirecc
25-04-16, 20:59
Jasne že som proti tým fpskam, takže stačí iba ak kotel zablokuje fps nad 100 tak ako písal grakon

Kotel
26-04-16, 08:00
Nastaveno.