PDA

Zobrazit normální verzi : deagle1981 (spray logo) --> Koprakek



deagle1981
20-04-16, 18:36
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem :_Koprakek_:
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Demence,Urazeni'
[AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:168256896'
[AMXBANS] Tvoje IP: '78.141.85.158'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






uz som ti raz povedal ze do dementov si nadavaj doma ty zasran a chcem vediet dovod tohto banu !!! koho som urazil ??

Koprakek
20-04-16, 18:40
Kvalita je sice hrozná, ale mě zesměšňovat nebudeš. Aby někdo nevěřil, nebo říkal že je to nedostatečný důkaz, tak žije jen on a Simon, simon má primární logo, ty jsi měl tohle.
https://ctrlv.cz/shots/2016/04/20/2j46.png
A dále pokračuj s tou tvojí vulgaritou a dostaneš ban i tady na forum.

deagle1981
20-04-16, 18:43
kde je dokaz že toto logo je moje kludne si ho mohol urobiť ty aby si mi mohol dať ban maš zo mna asi nejaky koplex toto nieje dokaz tak poprosim ub ved su dvaja t aj CT nažive tak to mohol byť ktokolvek sa uvedom začo banuješ a tym zneuživaš adm.prava maly by byť odobrane

Koprakek
20-04-16, 18:47
Jailbreak 6
20-04-2016 18:04:47
STEAM_0:1:168256896
78.141.85.158
deagle1981 (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=deagle1981&player_id=STEAM_0:1:168256896&player_ip=78.141.85.158&server_port=27094)
ja


Jailbreak 6
20-04-2016 18:04:23
STEAM_0:1:168256896
78.141.85.158
deagle1981 (http://banlist.csko.cz/admin/add_ban.php?player_nick=deagle1981&player_id=STEAM_0:1:168256896&player_ip=78.141.85.158&server_port=27094)
ake ?



Sám si to do chatu napsal. Odpovídal jsi na otázku kdo nasprejoval to logo.

deagle1981
20-04-16, 18:50
a znova dobre,kde maš dokaz že to logo je moje ja do chatu možem napisať že na doma helikopreru aj to mi budeš veriť takže ešte raz kde maš dokaz ? demo ako sprejujem to logo inak ub nemaš nič a zneuživaš prava

Koprakek
20-04-16, 18:55
Ještě mám demo, sice v něm dané sprej nejde vidět [ Csko to nedovoluje na demu zveřejnit] ale je jasně vidět, ze screenu a z polohy z dema že se jedná o stejné logo.

Na místě se nikdo už neobjevil, chodil jsi tam jen ty, ty jediný jsi tedy měl "přístup k tomu abys tam dané logo udělal" což se taky stalo.

Demo - http://leteckaposta.cz/215082796
[ konec dema ]

deagle1981
20-04-16, 19:04
dobre tak teda znova kde maš dokaz to že ty tu daš SS niečoho a demo kde nieje vidno nič to ako by si dal ban za AB a na deme neda hrač ani hit a ty mne ideš dať ban s reasonoom demencia šak kus rozmyšlaj chlapče tak znova nemaš dokaz davaš UB jasne pravidla adminovania a ty ich porušuješ !!! ty tu daš demo kde ani nevidno sprey a ani nevidno čo tam je napisane

Koprakek
20-04-16, 19:05
dobre tak teda znova kde maš dokaz to že ty tu daš SS niečoho a demo kde nieje vidno nič to ako by si dal ban za AB a na deme neda hrač ani hit a ty mne ideš dať ban s reasonoom demencia šak kus rozmyšlaj chlapče tak znova nemaš dokaz davaš UB jasne pravidla adminovania a ty ich porušuješ !!!

Ale ano, na demu je jasné, kdo logo na zem dal, zkus zapojit mozek, někdy to pomůže.

deagle1981
20-04-16, 19:15
Kvalita je sice hrozná, ale mě zesměšňovat nebudeš. Aby někdo nevěřil, nebo říkal že je to nedostatečný důkaz, tak žije jen on a Simon, simon má primární logo, ty jsi měl tohle.
https://ctrlv.cz/shots/2016/04/20/2j46.png
A dále pokračuj s tou tvojí vulgaritou a dostaneš ban i tady na forum.

akou vulgaritou že ty mne do dementov nadavať možeš a ja tebe nie ??? sa spametaj

mozog zapoj ty nemaš dokaz a banuješ nevidno na deme to logo

no davaj čakam UB ešte dnes nemaš dokaz nič ine ti neostava toto niesu dokazi na deme nevidno sprey na SS ani nevidno čo tam je poriadne a na deme žiadny sprey nieje tak zapoj mozog ty a davaj ub

Britny
20-04-16, 19:40
12 týdnů za logo? Kopr nic proti, ale nepřeháníš to v poslední době už trošku? Mi přijde, že vyloženě chceš, aby tu nikdo nehrál z těch délek. Nemůžeš normálně napsat hráčovi at si to logo změní? Nebo mu dát nějakou normální délku banu? 12 týdnů za tohle, to je fakt už přehnané. Něco jako "3 týdny za fps" :huh:

deagle1981
20-04-16, 19:44
on ma niečo proti mne je to osobne by som povedal a nema poriadny dokaz !!! ani že to bol ja ani na SS nič nevidno poriadne iba ten ksicht

Detektor
20-04-16, 19:55
Pokiaľ doňho jebe niejaký čas neustále tak sa ani nečudujem ale keď to bolo prvý krát tak to je prehnané

Koprakek
20-04-16, 19:56
Ban ti byl upravený na 2 týdny, po domluvě s nejmenovanými adminy. Pokud se tento problém u tebe znovu objeví, ban ti bude udělený na delší dobu.

K demu
Na demu je jasně vidět, ke konci sprej logo, které je na screenu, poloha radaru, smrt T a CT je úplně stejná, tak nechápu proč furt lžeš, děláš zbytečný flame.



Vyprší
04-05-2016 - 18:34 (0 měsíců 1 týden 6 dní 22 hodin 38 minut ještě zbývá )

deagle1981
20-04-16, 19:57
no hej "jebe" do mna už dlho a nebol to prvy bezdvovodny ban

Samco
20-04-16, 19:58
no hej "jebe" do mna už dlho a nebol to prvy bezdvovodny ban

Keby si troška zmenil chovanie a prístup, tak by nebol ani jeden "bezdvovodny ban".

deagle1981
20-04-16, 20:01
si trapny nič nevieš si vyriešiť osobne koplexi tak banuješ za uplne kktiny ako aj teraz a nebolo to prvy krat zneuživaš admin prava tak si daj facku za svoju demenciu ked už davaš take reasony

deagle1981
20-04-16, 20:03
Keby si troška zmenil chovanie a prístup, tak by nebol ani jeden "bezdvovodny ban".
a minule mi prečo dal ban si videl vobec ? ma grabol zabil a dal mi ban to je v poriadku však lebo on ma prava a ja nie :D super

Britny
20-04-16, 20:04
Kopr už níž nepůjde, musíš se smířit se 14 denním zákazem na JB servery, avšak na jiné by ses měl připojit. Je lepší zbytečně neprovokovat, prostě se to někdy nevyplácí.

deagle1981
20-04-16, 20:07
Kopr už níž nepůjde, musíš se smířit se 14 denním zákazem na JB servery, avšak na jiné by ses měl připojit. Je lepší zbytečně neprovokovat, prostě se to někdy nevyplácí.

no podla mna by mu prava malybyť odobrane ked ich takto zneuživa a ked ma osobne niečo proti hračovi a je jediny tak nech si to rieši inač

Detektor
20-04-16, 20:07
a minule mi prečo dal ban si videl vobec ? ma grabol zabil a dal mi ban to je v poriadku však lebo on ma prava a ja nie :D super

To tvoje chovanie voči nemu čo som videl len na fore je trošku cez čiaru treba sa ukludniť :)

deagle1981
20-04-16, 20:09
To tvoje chovanie voči nemu čo som videl len na fore je trošku cez čiaru treba sa ukludniť :)

a zasa sa ja mam skludniť on nie lebo je admin ? admin ma isť prikladom pokial viem !!! čiže on ma može vytačať a ja mam byť kludny hej a zasran ma prava a tak ma pravdu tak sa ho tu zastavajte dalej a zatlieskajte si pri tom aky ste dobry

Detektor
20-04-16, 20:13
a zasa sa ja mam skludniť on nie lebo je admin ? admin ma isť prikladom pokial viem !!! čiže on ma može vytačať a ja mam byť kludny hej a zasran ma prava a tak ma pravdu tak sa ho tu zastavajte dalej a zatlieskajte si pri tom aky ste dobry

Ak máš pocit ,že admin porušil niejaké pravidlo alebo zneužíva svoje práva jednoducho ho nahlás a netreba nadávať ,hádať sa .

deagle1981
20-04-16, 20:15
Ak máš pocit ,že admin porušil niejaké pravidlo alebo zneužíva svoje práva jednoducho ho nahlás a netreba nadávať ,hádať sa .

dal som sťažnosť a on dal hned lock a vymazal temu tak aky to ma zmysel podavať ked si ju on hned zmaže lebo sa boji o prava

Britny
20-04-16, 20:27
dal som sťažnosť a on dal hned lock a vymazal temu tak aky to ma zmysel podavať ked si ju on hned zmaže lebo sa boji o prava

Zamčelo se to, protože se to všechno může řešit tu. Tak není potřeba mít otevřené 2 témata. Navíc pokud si stěžuješ na admina, tak stejně by se k dané situaci měli vyjadřovat pouze admini, či náborář nebo kotel.

deagle1981
20-04-16, 20:31
Zamčelo se to, protože se to všechno může řešit tu. Tak není potřeba mít otevřené 2 témata. Navíc pokud si stěžuješ na admina, tak stejně by se k dané situaci měli vyjadřovat pouze admini, či náborář nebo kotel.

jemu som už pisal uvidime či sa aspon on vyjadri

Nihilia
21-04-16, 06:43
Koprakek ti jen jednou řekl, ať použváš mozek, ale ty ho tady nazýváš dementem v každé třetí větě.

Jaký máš důvod k tomu, si na spray logo psat jeho nick a dávat tam nějakého bezdomovce nebo kdo to je. Spíš ty máš asi nějaký problém s Koprakekem, když už předem plánuješ takové kraviny.
Proč si tam nedáš nick někoho jiného a dáš si zrovna Kopra? Dal sis tam jeho nick, protože ti dal už někdy určitě ban, ty se s tím neumíš smířit a tak se mu chceš aslepoň touhle formou mstít.

Je to jasná provokace a musel jsi počítat s tím, že pokud to nějaký admin uvidí, dá ti ban, protože tohle není normální.

PS: věta, že admin musí jít příkladem je v tomto případě naprosto mimo. Vy hráči si myslíte, že admin si musí nechat srát na hlavu, protože je to admin, musí věci přehlížet a musí jít příkladem.

Hapalicek
21-04-16, 08:08
Úmyslně provokuješ a pak se divíš že si dostal přes prsty.

Tvoje chování a vyjadřování je na úrovni dítěte, který by zasloužilo vytáhnout za flígr a dostat pár facek.

Ban bych ti nezkrátil ani o sekundu.

mirecc
21-04-16, 08:54
máš sa vedieť chovať na servery,takisto na forku, 12 týždňov je síce podľa mňa moc ale s dvoma súhlasím úplne

Zoyer
21-04-16, 09:06
Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Pokud to admin vzal jako provokaci, tak nevidim problem a jelikoz nikdo nenapsal, ze nesouhlasi s banem, tak mi pripada ban opravneny a kazdy admin ma v tehle oblasti jinaci delku banovani. Takze pokud se rozhodl pro 12tydnu, tak v tom nevidim problem, navic kdyz hrac predvadi na forku to co predvadi.

anakin_pok
21-04-16, 09:09
Souhlasím s Hapalickem a Zoyerem - viz výše, žádné zkrácení. Pokud flame, musíš si umět ustát i to, co bude následovat. Trest je oprávněný. Admin tu není proto, aby se nechal urážet za to, co pro hráčskou komunitu dělá.

B!g 5m0k3
21-04-16, 09:47
Nedavno sa nieco podobne riesilo a dostali permu, kludne si mu mohol povodnu dlzku nechat.

Samco
21-04-16, 22:15
a minule mi prečo dal ban si videl vobec ? ma grabol zabil a dal mi ban to je v poriadku však lebo on ma prava a ja nie :D super

Keby si sa zamyslel nad svojim chovaním a skúsil zmeniť svoj provokatívny charakter, tak by sa tu nič nemuselo riešiť. Čo sa týka dĺžky banu, tak 2 týždne sú tak akurát.

Maaaaaaaaaaja
22-04-16, 22:07
Dalsi topic aka loutkove divadlo :D