PDA

Zobrazit normální verzi : Iv*nek --> flash



Ivanek995
20-04-16, 22:53
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 180458)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'cheater'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Iv*nek >
[AMXBANS] Tvuj nick: Iv*nek420
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1441767873
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1441767873
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 81.89.56.250
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 81.8





Poznamka:






Cheater?

ZEUS
20-04-16, 23:05
http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=180458

Počkej na vyjádření Flashe

Ivanek995
21-04-16, 10:42
Čakám.

Flash
21-04-16, 10:48
http://hltv.csko.cz/27072/27072-1604202155-de_dust2.zip

34:30 nechapu, sice dobre, prostrelovat to jde, jenze co kdyby ti nekdo vybehnul? porad koukas do zdi, nemohl bys stihnout si premirit
38:07 nevidel si nikoho probehnout a stejne strilis primo na nej pres ty vrata
38:28 proc strilis po jednom a najednou si premiris zpatky k ty zdi, kdyz jeste neni videt a druhej je porad zivej?
40:22 prvni kill chapu, slysel jsi ho ale proc sis pak double zoomnul dozadu na dlouhou? nic nebylo slyset a nebylo moc pravdepodobny, ze tam nekdo pobezi
- zase ale na druhou stranu a na tvoji obhajobu sis dal ten cross dost daleko od zdi, to zas wallhacku moc nenapovida a pak jsi jste strilel glockem do vzduchu
48:48 da se rict, ze to muze byt nahoda ale strilis primo na hrace i s jeho pohybem
53:57 vlevo mas podle zvuku minimalne 2 hrace a ty zacnes strilet pres bednu na jinyho, o kterym vedet nemuzes? s wallhackem je videt, ze sis zamiril presne tam, kde stal a zacal po nem strilet
54:18 zase strilis do zdi misto toho abys pockal jestli ti nevybehne, chapu, ze tam zkusis par naboju ale vystrilet tam zasobnik a kopirovat pri tom pohyb hrace, no nevim, nevim :)

Jinak je tam hrozne casu, kde nebylo vubec nic, hracu sis nevsiml nebo jsi vedel, ze tam jsou ale nevedel jsi, kde presne. Kazdopadne 53:57 me na server presvedcilo a dal jsem ti ban, protoze tech divnych akci jsi tam mel povicero. Na mym demu jsou asi jen 3 kola a myslim si, ze to by na ban nestacilo, krome teda toho zminenyho casu. Uvidis, co na to reknou ostatni kluci, zatim preju hezky den. :)

Ivanek995
21-04-16, 13:37
To demo mi nejde za prvé otvoriť, a vačšinu hrám jak sa mi chce tak to znamená hneď že mám WH a jak vieš že počúvam stále? si u mňa doma a kukáš sa jak hráš čo keď si sem tam zapnem song a hrám to s nudy. Ale urazilo ma to veľmi že cheater, neviem čo ti mám nato povedať nechcem sa rozčulovať.

Ivanek995
21-04-16, 13:53
A ak myslíš 53:57 ten koniec kde som skočil a strielal cez tu krabicu a potom som dostal kill tak to mi neprišlo moc ako cheater ;) to som už vôbec nepochopil prečo som dostal ban.

Bugy
21-04-16, 14:20
Co jsem se díval na ty časy tak jako wh mi přijde jenom 38:28, jak si přemíří na druhého co vychází a ještě nejde videt.
Ostatní časy mi přijdou clear - vysvětlitelné random dírováním.

Flash
21-04-16, 15:20
To demo mi nejde za prvé otvoriť, a vačšinu hrám jak sa mi chce tak to znamená hneď že mám WH a jak vieš že počúvam stále? si u mňa doma a kukáš sa jak hráš čo keď si sem tam zapnem song a hrám to s nudy. Ale urazilo ma to veľmi že cheater, neviem čo ti mám nato povedať nechcem sa rozčulovať.

Nejsem u tebe doma a ani nechci :) pisnicky pri hrani take posloucham, na tom neni nic spatneho, i s tim ja pocitam, neboj. Proste ses mi nezdal, vypsal jsem, co vsechno me prislo zvlastni a proc, urazeny byt muzes jak chces a rozcilovat taky, moc ti to ale nepomuze. Pokud ostatni reknou, ze jsi cisty, bude na me abych se ti omluvil a udelam to bez problemu, jen dle myho usudku bych rekl, ze sice ne porad ale pomahas si wallhackem, kazdopadne plati presumpce neviny a nikdo to zatim nepotvrdil, takze porad jsi cisty hrac.
Za sebe rikam, ze 38:28 a 53:57 jsou banovatelne casy, ted jde o to, jestli to staci i ostatnim. :) Bugy uz se vyjadril a ma pravdu, taky jsem si rano rikal, jestli jsem vecer neudelal blbost, protoze by se to vsechno dalo vzit jako nahoda ale zase na druhou stranu kdyz jsem videl styl tvoji hry a pocet nahod behem tak kratke chvile, tak jsem si rekl, ze bude dobre ti ban nechat a pockat, at se k tomu vyjadri i nekdo dalsi.

Ivanek995
21-04-16, 16:38
Dobre jasne chápem, do kedy bude trvať to vyjadrenie?

ZEUS
21-04-16, 18:35
Jen takové info

Dnes v 18:32 jsem dostal PM od Ivanka viz. níže.


Mohol by si sa aj ty prosím ťa vyjadriť k tomu BANU nech dostanem UNBAN kukal som to video a mal som tam jeden náznak ale mám argument naň pár kôl do zadu som dostal kill od tej bedne tak preto som ju hneď dieroval.

načež jsem mu odepsal, že jsem teď akorát přišel z práce, najím se a podívám se na to.

EDIt: Zkoukl jsem časy co vypsal Flash, dá se říct, že má pravdu, čas 38:28 byl zajímavej, jak si věděl, že se vrátí ? Osobně bych střílel po tom, koho vidím a nečekám než někdo vyběhne.

Dle chatloggeru hraješ většinou jen mapu dust 2

Za mě momentálně clear, ale ať se na to pro jistotu koukne někdo další.

Ivanek995
21-04-16, 21:55
Ďakujem za vyjadrenie. Nikdy nevieš čo sa môže stať je lepšie myslieť do predu.

Samco
21-04-16, 22:27
Za mňa clear.

Flash
21-04-16, 22:35
Fajn, beru to teda jako unban, nebudu to tu prodluzovat, protoze ma ban uz cely den. Pravdepodobne jsi teda cisty a omlouvam se, ze jsem te nazval cheaterem, muzes hrat, have fun. :)

Ivanek995
21-04-16, 22:45
Dobre páni, ďakujem za vyjadrenia, stávajú sa aj horšie veci Flash :)