PDA

Zobrazit normální verzi : ^HaTTeR'S|^-Sand-Man-^ (jiny hrac) --> Synergy# Ljuuk^



Samjik
21-04-16, 23:48
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 171439)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '31478'
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni by Klacek'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ^HaTTeR'S|^-Sand-Man-^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^-Samjik-^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:2059427130
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:2059427130
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 95.173.218.12
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.67.190.33
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Synergy# Ljuuk^ >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien 2 (de_dust_castle)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak





Poznamka:






Prosim o unban... koupil jsem PC a naskocil mi zde ban.. Prosim zdali by to slo vyresit.. Dekuji

B!g 5m0k3
21-04-16, 23:58
Z toho PC sa cheatovalo.
http://fd.csko.cz/upload/11-02-2016-19-24-03-xtr16378.jpg

Samjik
22-04-16, 00:02
to je mi jasné když tu je tu ban, ale dá se něco vyřešit? Nyní je to nový majitel... Uplně jiná IP....

hofy
22-04-16, 00:11
Můžeš ten prodej nějak doložit?

Bany se ti zruší cca za 7 měsíců, do té doby se můžeš vždy připojit přes steam cs.

Samjik
22-04-16, 00:16
Prodej doložit nemohu, jelikož mi prodejce nepřiložil fakturu.
a inzerát z internetu hned zmizel. Ve訚ekrá komunikace proběhla přes telefoní hovory.
No nevím kdy ten ban dostal a nějak po tom pátrat nechci, ale ani nechci dlouo čekat.
A steam si zakládat nebudu :) A platit za v podstatě free Game se mi nějak taky nechce.

hofy
22-04-16, 00:23
Unban se v těchto případech dává jen z dobré vůle, je-li vše průkazně doložitelné. Doporučuji tedy zvážit pořízení originální hry, protože šance na unban je mizivá.

Samjik
22-04-16, 00:29
V podstatě bych to zvážil, ale už jen z toho hlediska, že nemám ani 200(y) na to hru sem tohle hned zamítl.
A pokud se zeptáš, kde jsem vzal na ten pc- Mimořádná okamžitá pomoc (socialní dávka).... Na potřebu "ke studiu" ...
Proč tahle soc. dávka? Protože žiju sám (přežívám), bez rodičů :)

Snad ti tohle pomůže :)

Nihilia
22-04-16, 07:57
MOP neboli mimořádná okamžitá pomoc, se vyplácí v maximální výši 1000,-Kč (na ruku) a není potřeba doložení jakýchkoli dokladů.
Jestli jsi koupil PC do 1000,-Kč, tak je tvůj případ možný.

Pokud jsi na PC (v hodnotě vyšší jak 1000,-Kč) dostal příspěvek od státu, jedná se o příspěvek pro nezaopatřené dítě.
Takovýto nákup musíš doložit dokladem, protože se peníze vyplácí následující kalendářní měsíc nebo je částka uhrazena přímo prodávajícímu na základě vystaveného dokladu.

Tím vůbec nezpochybňuji tvoje tvrzení, ale bez doložení jakéhokoli důkazu, že jsi PC zkutečně koupil, ti nemusíme taky vůbec věřit.

Samjik
22-04-16, 14:10
Ano PC byl do 1000 kč.

hofy
23-04-16, 23:38
Je mi líto, ale v takovýchto případech to nelze nijak řešit. My nevidíme, kdo daný počítač používá, jen víme, že se z něj cheatovalo, a proto je na něj udělen ban. Připojit se tedy můžeš pouze z jiného počítače nebo z originální hry, kterou máš na vlastní účet.
My z toho, že si koupíš originální hru, nemáme ani korunu a je nám to úplně jedno, ale jsou tu určité principy, které se v žádostech o unbany dodržují. Pokud nemůžeš průkazně doložit koupi toho počítače, nemáme na základě čeho přistupovat na nějakou výjimku.

Samjik
24-04-16, 16:09
Je mi fuk, že z toho nemáte ani korunu.
I kdybych měl nějakej účet, nemám o jak vyfotit abych ho sem mohl dát.
Jediné co mám je papír, kde je ručně napsáno o tom, že mám týden na okoukání po zařizení, že pokud do týdne příjdu na něco co je špatně tak to můžu vrátit . a 2 podpisy u toho jsou.

hofy
24-04-16, 22:07
To už je na tobě, jak s tím naložíš. My nemůžeme za to, že sis koupil zabanovaný počítač. Kup si originální hru nebo jiný počítač jak už jsem ti napsal výše.