PDA

Zobrazit normální verzi : Neznámý server?



foester
23-04-16, 01:52
Dobrý den. Mám problém s tím, že když zmáčknu například o nebo p nebo něco jiného, tak mě to automaticky hodí na jiný cizí server. Nevíte co s tím prosím?

teecko
23-04-16, 02:15
Dobrý den. Mám problém s tím, že když zmáčknu například o nebo p nebo něco jiného, tak mě to automaticky hodí na jiný cizí server. Nevíte co s tím prosím?

Vymaž nebo stáhni novej config, nastav si tam bindy které chceš, potřebuješ, používváš a poté to nastav jen na čtení .. takže nějaký reklamy. connecty a pod se ti tam nebudou zapisovat :)

Kotel
23-04-16, 11:27
Stáhni cs z kotelny a nainstaluj do jiné složky. Nebo úplně smaž složku s cs. Je to těžko opravitelné. Většinou se z cizího serveru natáhnou i skryté soubory.

foester
23-04-16, 21:53
No kámoš mi napsal ať přebinduju celé cs. Tak jsem dal unbindall a pak znova nabindoval a je to. :D Taky jsem se díval na reddit a různé věci jak to opravit a jde to i tak lehce. :D Ale díky. :)

Wigle
27-06-16, 00:44
Máš to ze zahraničních serverůů a to jsi měl csko ještě v pořádku já se nechtěně napojil na rusáky a odrovnalo mit o celé csko že mi nic nešlo kliknout a vydávalo skřeky každopádně pomohl reinstall cska

Siwy
03-07-16, 11:40
Tento problém sa stával dávnejšie.
Stačí keď pôjdeš do nastavenia a dáš že "Použit základné klávesy" a dáš ok, a všetko sa ti vráti do normálu.