PDA

Zobrazit normální verzi : revo navrh na zmenu



luky.
24-04-16, 17:15
ahoj, rad by som navrhol zopar zmien na revolution lebo mna podla mna este rezervy na zlepsenie.
(1) nade protilatka, vzhladom na to ze to nehravam za ct mi vadi ked to namna hadzu pretoze o to nestojim a myslim ze by bolo dobre ak by sa v menu dala zapnut moznost ze namna nebude ucinkovat, pretoze nevidim dovod na to aby ma niekto takto nutil hrat za ct. dalsia vec je ze ta protilatka ucinkuje aj ked mam zrovna sialenstvo co nepovazujem za spravne pretoze sialenstvo by mala byt imunita voci zbraniam ct.navyse hraci ktori neustale lieca vedia ze po nich pojdem a dost casto namna cakaju s protilatkou v ruke. keby sa aspon toto minimum uravilo bolo by to ovela ferovejsie.
(2) viem ze druhy bod asi neprejde ale rad by som navrhol obmedzit pocet nade protilatok na kolo ( trebars na 5, alebo znemoznit jej kupovanie ked bude 5 a menej hracov) zvycajne stacia dvaja traja hraci ktori hadzu protilatky hned ako mozu a to je potom stratou sa vobec snazit potiahnut nakazu. aj ked sa snazim zameriavat na tich co liecia nema to zmysel pretoze sa liecia navzajom. stalo sa mi ze som za 1 kolo nakazil 40 ct a vysledok bol ze na konci kola bolo 20 ct a 3 zm.
(3) forst zm a frost granat nema vyuzitie pretoze aj ked si zmrazite ct tak je vam to nanic kedze vtedy maju ct imunitu a navyse mozu veselo pouzivat kladivo.
(4) hejno, navrhujem pocas hejna uplne zrusit nade protilatku kedze zm nemozu kupit infekt nade a mam pocit ze ani brouky, toto je vacsinu kol strata casu sa vobec sanzit potiahnut nakazu pretoze 1 hrac je schopny s protilatkamy totalne zkazit nakazu, aj ked nabehnem do toho kempu so sialenstvom tak dokazem zabit prinajlepsom 2 ct kedze im musim dat dole kopmlet cele hp a nie len do 70 ako pri klasickom kole
(5)smoker, vsimol som si ze vela hracov neznasa smokra radi by hrali bez neho (preco mam pchopenie) ale vzhladom na konbinaciu neobmedzeny 2skok+padak+kladivo ho povazujem za nutnost. mozno by nebolo zle ho odstranit a vyvazit to odstranenim padaku a obmedzenim 2skoku rovnako ako na zm2.
viem ze tieto navrhy asi neprejdu ale chcel by som ta poprosit kotel aspon o to minimum a to nech neucinkuje ta protilatka na hracov ktori o to nestoja.

luky.
24-04-16, 17:19
pardon, nevsimol som si ze revo ma zvlast sekciu

halelujah
24-04-16, 19:20
väčšina návrhov sú hlúposti. ak by protilatka nefungovala na všetkých nemala by zmysel lebo by sa hned našli hráči čo by to využili aby uprostred vyliečeného davu hned infikovali , a zrušenie smokera+padaku+d jumpu by len obmedzilo možnosti hráčov nič viac.

Qwix
24-04-16, 19:28
S tým šialenstvom a následným oliečením by sa mohlo niečo spraviť, lebo hráči to zneužívajú.

Samco
24-04-16, 20:17
1. Zrealizovanie tohto nápadu je až moc zložité.

2. Tento bod som už navrhoval už dávno aj ja, konkrétne krátko po spustení Apokalypsy a žiaľ neprešlo to.

3. To je podľa mňa v poriadku.

4. Súhlasím.

5. Toto by som nemenil.

luky.
24-04-16, 21:19
väčšina návrhov sú hlúposti. ak by protilatka nefungovala na všetkých nemala by zmysel lebo by sa hned našli hráči čo by to využili aby uprostred vyliečeného davu hned infikovali , a zrušenie smokera+padaku+d jumpu by len obmedzilo možnosti hráčov nič viac.

to tvrdenie ohladom vyuzivania povazujem za odveci aspon teda v suvislosti s infektom, takto, iba slabsi hraci to hadzu v kempe, ti lepsi hraci vedia ze musia z kempu von nez to hodia a nasledne sa ta tlupe rozprchne a nieje poriadne kam hodit ten infekt. ja ked som v tej tlupe kam hodia protilatku tak si davam ihned kill pretoze to neuznavam a jednak by som prisiel o brouka posmrti, nasledne sa vratim s5 aby som tam hodil ten infekt ale v drtivej vacsine priadov ho kupit uz nestiham lebo ho uz niekto kupil a tie 3s co maju ct ochranu voci infektu pomoze zdrhnut iba minimu hracov pretoze ked last hodi v kempe protilatku tak vo vacsine pripadov do 3s schyta infekt. za hlupe povazujem aby ma iny hraci nutili hrat za ct ked nechcem, za hlupe tiez povazujem vyhodit 35 bodov za sialenstvo+5bodov za brouka posmrti aby mi niekto nasledne hodil pod nohy protilatku skor nez mi vobec to sialenstvo skonci. ohladne smokra, ja s snim hram rad tiez by som to nemenil, pisal som to vzhladom na ostatnych hracov ako moznu alternativu, a nevravel som o zruseni tej konbinacie kladivo jump padak ale o obmedzeni ako alternativu k zruseniu smokra, mam pocit ze si si to zle precital

luky.
24-04-16, 21:27
1. Zrealizovanie tohto nápadu je až moc zložité.

2. Tento bod som už navrhoval už dávno aj ja, konkrétne krátko po spustení Apokalypsy a žiaľ neprešlo to.

3. To je podľa mňa v poriadku.

4. Súhlasím.

5. Toto by som nemenil.

na zm2 frost zm aj forst granat funguje tak ako ma, zmrazim si ct a pustim sa donho ale na revo akosi nechapem zmysel kedze maju vtedy ct imunitu, teraz ma napadlo ci to nieje myslene tak ze si mam zmrazit ct a nasledne nanho nahadzat brouky, co teda neviem ci vobec funguje vzhladom na tu imnitu, ale ak je to tak myslene tak je to prinajmensom neprakticke kedze staci dobre hodit tie brouky a ct uz nema velku sancu zdrhnut