PDA

Zobrazit normální verzi : Úprava módu "přestřelka"



bEK0X
24-04-16, 17:40
Ahoj všem.

Tohle vše je čistě můj názor, tak to berte s nadhledem, díky :happy:. Už dlouho přemýšlím o méně-velkém detailu / názoru, který ani někoho "možná" nenapadl. A tak Vám ho rád zveřejním.
Samozřejmě ohledně Jailbreaku, konkrétně sekce módy a to PŘESTŘELKA - mód, který spustí určitý simon společně s určitou zbraní a vězni (T) se tedy přestřelují s dozorci (CT) weaponkou, kterou simon nastavil. Prohraje ten tým, co dříve nebude mít živého zástupce na mapě. Tento mód se mi velmi líbí, ale znepříjemňují mi to CT, kteří se většinou při tomto módu společně "zakempí" a čekají až je navštíví někteří z vězňů a vylezou tehdy, když už zbude pouze max. 5 hráčů za T. Samozřejmě nechci tím poukázat nebo se zaměřit na danou osobu a neříkám, že to dělá každý, ale opakuje se to pořád dokola a myslím, že nejsem sám komu tato maličkost na tomto módu vadí..
A proto mě napadlo, že po spuštění tohoto nejžádanějšího módu na Jailbreaku by T měli dejme tomu 4 minutky, aby zabili všechny do té doby živé dozorce, kteří by ale měli poslední půl minutku zaplí CM (Camp Meter) na 85% - po pozdější žádané realizaci by se to popřípadě změnilo. Pokud ale vězni nestihnou zabít do časového limitu všechny dozorce, tak by následně automaticky zemřeli a kolo by vyhráli dozorce, pokud ano - kolo vyhrávají vězni a VD (Volný Den) by získal ten vězeň s nejpočetnějším skóre (1 kill = 1 bod - zemření v kole: -0,5 bodu), při rovnoměrném počtu bodů na konci kola VDčko získá vězeň s dřívějším fragem (zabitím) než jeho oponent s nejlepším skóre. Zapnutí CM dozorcům by se dejme tomu zapnulo pouze tehdy, když by nezabili alespoň 3 vězně do té doby, co by byl primárně spuštěn CM - půl minutku před koncem přestřelky (samozřejmě ten min. počet zabití vězňů dozorčími by byl dán podle toho kolik hráčů bude na mapě).
No doufám, že jste to aspoň částečně pochopili kam narážím. Za každý pozitivní komentář nebo názor či radu budu rád. Díky. :gabe:

Grakon2702
25-04-16, 16:06
Spíše bych dal dozorcům roli lovců. Tj., v nějakém daném časovém úseku by museli zabít všechny vězně, jinak by prohráli kolo a další kolo by bylo HVD.

bEK0X
25-04-16, 22:01
To není též špatný nápad.

Leilloo
25-04-16, 23:53
Je to dobry napad ale, mod PRESTRELKA tu uz niaku tu dobu je a je to myslim najpouzivanejsi mod u CT takze niak extra by som ho nemenil..Stym kempenim stebou uplne suhlasim tiez sa mi to nepaci ked simon zapne prestrelku a vsetky CT napriklad na jb_snow sa zakempia dole na (surf a dethrun). Na jednej strane chapem napr 6CT na 25 T asi by to nezvladli pravdepodobne ale vsetky sa zakempit dole a cakat kym niekto pride neni podla mna az taka prestrelka .. Stym fragovanim za VD ako si spominal je to podla mna uz moc narusilo by to ten zakladny mod a neviem nepozdava sa mi to ale ten camp meter sa mi pacil CT by nemohlo cele kolo cakat kym niekto za nim pride ale muselo by nieco robit toto dobry napad :)


Som za niake veci PRE ale za niake som PROTI

Fropo
26-04-16, 18:18
No když se nad tím zamyslím je blbost dát tam camp meter protože 6CT na 24T je holý nesmysl a ct tak nemají žádnou šanci bez kempu vyhrát.
Ale chápu že to některé hráče štve ,že CT furt jen kempí ale ono nic jinýho jim asi nezbude ,ale pokud by to fungovalo opravdu tím stylem že by se campmeter zapnul opravdu až po těch já nevím cca 3 minutách tak by to asi nebyl vůbec špatný nápad ovšem musí se brát v potaz ze to i po těch 3 minutách může vypadat zhruba 4 na 13(14-15) a to je potom taky docela hard core takže nejsem ani PRO ale ani PROTI A minimálně zkusit by se to mělo. :)

bEK0X
26-04-16, 19:49
Díky moc za váš názor! :happy:
S těmi VDčkami jsem to myslel tak, aby se T nesnažili též kempit a dostat ten první frag.

Nihilia
27-04-16, 07:14
Když CT kempí a já jim řeknu ať se věnují módu, tak dostanu naloženo, že je proti nim strašně moc T a co mají dělat...vletět mezi těch 20 vězňů? Ale jakých 20, když jsou všichni T někde rozběhlí po mapě.
Sami CT tím, že vlezou dolů k surfu/DR se dostanou do pasti, protože se pak bojí vylézt ven. Kdyby šli všichni CT třeba na střechu, tak T nemají šanci.

Na druhou stranu když si T hraje (nevěnuje se módu), chcete po nás, aby jsme to řešili. Ale co takový T má dělat? Skočit sám z žebříku mezi 6 kempících CT, kteří mají namířeno na žebřík a jen čekají, komu se ukážou nohy?
Suma sumárum. CT kempí a nevěnuje se módu, protože se bojí vylézt ven / T si hraje, protože nepůjde na jistou smrt skokem mezi 6 zakempených CT.

Kempmetr s nastavenými 2,3,4 minutami nic nevyřeší, protože CT začnou přebíhat mezi surfem a DR a pojede se opět od začátku. Navíc 2 minuty je dost dlouhá doba, aby to všechny přestalo bavit a každý T si pak dělá co chce, místo věnování se módu.

Ono to velice není ani o dalších pravidlech nebo dalších vychytávkách. Když se sejdou schopní CT, tak si jeden stoupne na střechu, další do stromu, další na KZ, atd. Jsou tedy po celé mapě a můžou T střílet hlava nehlava a nepotřebují ani žádné kempení.

PS: spíš bych viděl problém v tom, že spoustu CT prostě jen hromadí fragy a nechcou být zastřelelni. Tím postrádá mód svoji funkčnost a stává se z toho, ne přestřelka, ale nazval bych to "získej víc fragů".

Grakon2702
27-04-16, 18:08
Já taky nejradši sbírám fragy, ale kvůli tomu nelezu při přestřelkách jako CT na místa typu surf či DR. Spíše se zakempím venku, chvíli počkám, až se všichni rozeběhnou po celé mapě a pak huntím. Kdyby to tak CT dělala všechna, přestřelky by většinou končily vítězstvím CT. Proto jsem navrhl, aby se CT brali sami jako hunteři a snažili se zabít všechna T do určitého času. Jestli to totiž neudělají, příští kolo bude HVD a budou to oni, co se budou nudit ve zbrojce. Aby i vězni měli motivaci zabíjet CT, tak bych výrazně zvýšil peněžní odměny. Konkrétně 5000 dolarů za přežití a 5000 dolarů za frag. Aby CT huntila, tak bych jim dal kempmetr, který by jim začal ubírat HP po půl minutě setrvání na jednom místě. Ve výsledku by to mělo dopadnout tak, že se všichni budou huntit navzájem. CT z důvodu, aby T neměli další kolo HVD a spoustu peněz na vzpouru a T právě proto, aby ty peníze na vzpouru měli + HVD.

bEK0X
27-04-16, 18:27
Nihilia: Naprosto s tebou souhlasím. Nejraději bych tu bránu k DRku a surfu při přestřelce zakázal. No, zkrátka se s tím musíme smířit, že bohužel těchto CT na Jailbreaku nalezneme spousta..

Grakon: Velice povedený nápad, po tom by přestřelka vypadala úplně jinak! :happy: Ale jelikož je tenhle mód většinou hráči oblíbený a na Jailbreaku se vyskytuje už nějakou tu dobu tak lidem asi přijde nadbytečné jí nějakým způsobem měnit. Pokud ne a vedení by to schválilo byl bych jedině rád. :drool:

Leilloo
27-04-16, 20:10
Když CT kempí a já jim řeknu ať se věnují módu, tak dostanu naloženo, že je proti nim strašně moc T a co mají dělat...vletět mezi těch 20 vězňů? Ale jakých 20, když jsou všichni T někde rozběhlí po mapě.
Sami CT tím, že vlezou dolů k surfu/DR se dostanou do pasti, protože se pak bojí vylézt ven. Kdyby šli všichni CT třeba na střechu, tak T nemají šanci.

Na druhou stranu když si T hraje (nevěnuje se módu), chcete po nás, aby jsme to řešili. Ale co takový T má dělat? Skočit sám z žebříku mezi 6 kempících CT, kteří mají namířeno na žebřík a jen čekají, komu se ukážou nohy?
Suma sumárum. CT kempí a nevěnuje se módu, protože se bojí vylézt ven / T si hraje, protože nepůjde na jistou smrt skokem mezi 6 zakempených CT.

Kempmetr s nastavenými 2,3,4 minutami nic nevyřeší, protože CT začnou přebíhat mezi surfem a DR a pojede se opět od začátku. Navíc 2 minuty je dost dlouhá doba, aby to všechny přestalo bavit a každý T si pak dělá co chce, místo věnování se módu.

Ono to velice není ani o dalších pravidlech nebo dalších vychytávkách. Když se sejdou schopní CT, tak si jeden stoupne na střechu, další do stromu, další na KZ, atd. Jsou tedy po celé mapě a můžou T střílet hlava nehlava a nepotřebují ani žádné kempení.

PS: spíš bych viděl problém v tom, že spoustu CT prostě jen hromadí fragy a nechcou být zastřelelni. Tím postrádá mód svoji funkčnost a stává se z toho, ne přestřelka, ale nazval bych to "získej víc fragů".

Vystihol si to vo vela veciach,a presne tak lenze vacsinou tak schopne CT na tom JB niesu :(