PDA

Zobrazit normální verzi : Gw 2016.05.24

Zereges
25-04-16, 02:48
http://ro.ekirei.cz/oldcrew.pngOld Crew by Zereges
- Date: 24/04/2016
- Class: Champion
- Duration: 7:25
- Stream: YouTube (https://www.youtube.com/watch?v=mphkWzXA69E)
- Music: Future Skyline - Sequential Reality
- Comment: Tak doufám, že jste si užili ty SEčka.

Zereges
28-04-16, 10:56
Ačkoliv double post bývá v některých kulturách považován za hřích, tady se toho nezaleknu. Tento následující text je dotaz směřován na guildu Victory of Dead.
Já jsem ze staré školy a fórum pořád považuji za prvotní místo, kam by se mělo chodit s návrhy na změny, s prosbami, stížnostmi a s changelogem. Nějaká skupina na facebooku mi nic neříká a pokud tam navíc nemám přístup, tak je pro mě tak jako tak irelevantní.
Vůbec nevím jak to u vás (ne)funguje, ale zajímalo by mě, proč se ke mě návrhy na změny a stížnosti z vaší strany dostávají od našich lidí a to ještě formou "šel jsem okolo a všiml jsem si že něco takového řeší". Případně mi o tom napíše Kotel a to taky formou "oni chtějí, tak to asi udělám" a já ho pak musím lámat zpátky aby s tím počkal, aby se nad tím zamyslel a uznal že to je blbost.

Na neděli se zapnuly SEčka. O tom, že nějaké SEčka budou, jsem se dozvěděl v sobotu a ještě jen díky tomu, že jsem se náhodou lognul a na guildsavu mě zabil creator. Ptal jsem se Kotla co se děje a odpovědí mi bylo testujem SEčka, oni je chtějí. Navrhoval jsem, že by bylo lepší, kdyby se to odložilo, aby se na to mohli obě strany dostatečně připravit. Na to mi Kotel napsal, že to je jedno kdy se to zapne.

Vzhledem k faktu, že Diego rozkřikoval, že jich bude až 15, jsem většinu sobotního večera trávil kromě poslouchání nadávek několika lidí od nás na SEčka, tak tím, že jsem se snažil sehnat nějaké další lidi - protože co si budeme - 6v15 není úplně fér. Měl jsem chuť se na to vysrat, zvlášť když mi jeden z jádra naší sestavy potvrdil, že v neděli nebude. Kupodivu jsem se na to nevysral a podařilo se nám sehnat devět lidí (tři relativně noví, z nichž snad alespoň jeden vydrží). Jakým způsobem GW probíhaly rozebírat nechci, protože by se zdvojnásobila délka příspěvku, čímž bych odradil i toho posledního potenciálního čtenáře, a navíc jsme to snažili už párkrát řešit a většinou to bylo přijato s nechutí. Po GW mi Kotel psal jaké úpravy do budoucna plánuje a když to podložil zase jen argumentem chtějí to, tak to dostanou, tak jsem měl sto chutí ty lidi na příště neshánět. Na schválení požadavku z naší strany - obdržet tří slotové štíty - stále čekám.

Dneska se ke mě zase, s hrůzou v očích, přiběhl jeden člověk od nás a ptal se, co je pravdy na tom, že se budou k NPC přidávat nové věci. Kupodivu jsem se o tom už taky dozvěděl (kdysi dávno jsem to dokonce sám navrhoval, ale nikdo se k tomu nevyjádřil, nikdo nedodal nějaký seznam itemů, který by se dal zvážit a třeba i bez úprav nasadit, tak jsem myslel, že to není třeba) od Kotla po ICQ. Snad se mi podařilo tajnými vyjednávacími techniky kmene Kadanbha pozdržet tuto záležitost alespoň o jedny GW, než se to pořádně promyslí.

Každopádně! Bylo by fajn, kdybyste návrhy na změny psali sem (nemyslím nutně do tohoto vlákna), aby se k nim mohly vyjádřit obě strany a ne jen ta, u které vám to vyhovuje.

P.S.
Pokud se z tohoto serveru snažíte udělat WoeRO, tak tím nesouhlasím. Právě nastavení WoeRO je důvod proč tam nehraji a hrát nechci. Pakliže se vám takové nastavení líbí, nechápu proč nejdete hrát tam. Pokud se nastavení GWRO bude nebezpečně rychle blížit nastavení WoeRO, tak tady GW taky hrát nebudu. Pokud je vašim cílem hrát GW 13v0 a rozbít hrad, tak GL&HF.

BSBProff
28-04-16, 12:10
Asi by bylo vhodné pro toto téma udělat jiný topic ale mě se nechce. :D

Osobně nejsem proti přidání eq jen je pravda, že v první řadě to chce opravdu důkladně promyslet a prodiskutovat, protože jinak hrozí, že by mohlo dojít k dalšímu unáhlenému rozhodnutí jako jsou SE WoE. Proč unáhlné? Protože jak psal Zeregese se to nelíbylo některým členům Old Crew a ač guilda VoD stím očividně jednohlasně souhlasila tak nakonec právě oni po skončení GW brečeli. Ano to já jsem stim asi přišel na forum jako první a taky to byla chyba jak to tak vypadá. Moc jsem neuvažoval nad tím, že by se to mohlo zvrhnout na takovou frašku jakou byli poslední GW. Proto se těd snažím zamyslet nad přidáním EQ.

Napřiklad přidá se BG eq a tím se dost výrazně naboostí wizzna. Proč zminuji wizznu? Protože o ní se nejvíce mluví. Pokud se to stane a z wizzny ste stane (možná) největší DD(dmg dealer) tak potom jeden profesor nebude stačit nemluvim o aktivním linkerovi který bude taky dost užitečný a potřebný. To jsou dva chary dva lidi které my(Old Crew) jako guilda asi momentálně nemáme. Nechci se vymlouvat na počet. Za posledních pár týdnu sehnal lidi jenom Zereges. Mě moji známi odmítají. Nebudu zde psát proč, protože to jsem nepatří a ani to psát nechci. Jen chci poukázat na to, že pokud přijde přidáni eq bez uváženi a řádného prodiskutování tak ste stane jedna věc a to ta, že guilda VoD bude hodně zvýhodněna jejim počtem. Potom se může opravdu rychle stát že to bude tak jak psal Zereges 13v0.

Pro guildu VoD: Je mi jasné, že u vás v guildě funguje prefektně domluva a komunikace a tak mluví(píše) za celou guildu Diego ale bylo by fajn kdyby se k danému tématu vyjádřilo více lidí třeba i ti kdo to vymysleli a propagují to.

Závěrem jak jsem psal nejsem proti přidání eq ale chce to důkladně rozmyslet a prodiskutovat co přidat a co ne. Protože pokud by to mělo začít připomínat woeRO tak na to mam naprostno stejný názor jako Zereges a myslím si, že to je i v zájmu VoD aby to tak nedopadlo. Pak by se lehce mohlo stát, že by opravdu přišla nějaká cizí(například ruská) guilda a teprv by ste poznali co to je totální WIPE.

Diego
28-04-16, 20:04
Máte pravdu, my řešíme různé věci na FB kde máme dvacet členů ( boužel je přistupná jen nám) . Takže budu se snažit veškeré problémy a návrhy reportovat zde za guildu VoD. Asi založím nový topic, teď se řeší jestli přidat NPC na eqvip nebo né, a stím souvisí plno dalších věcí.

Diego

Kotel
28-04-16, 20:33
Já jsem právě myslel, že SE budou právě vám vyhovovat víc z mnoha důvodů. Nemusíte kempit empo kvůli recallu. Znáte vlajky (vraceli jste se excelentně, u nás to bude hádám velikej problém). Mnohem více bojů blízko vstupu do hradu. Umíte opravit barikádu, zničit gstony a celkově lepší znalost pevností.
Nevím, kdo si stěžoval po gw, podle mě byly dobrý a většinu lidí u nás to bavilo víc. Čím víc to bude vyrovnané, tím líp. Stížnost byla jen na guardy, který mají s eske prostě přepálenej damage (SE jsou dělaný pro 10x větší počty hráčů, takže tam to má smysl) a z toho důvodu jsme je nechtěli ani nahodit, protože proti botům hrát nechceme. Pro lidi, co projdou endless ve 2 lidech, je to samozřejmě směšnej problém, ale casual hráč guarda ani neupotuje, natož aby ho odtáhl (po quagu se slow) (jakákoli poznámka, že jsme měli champa, bude považována za zesměšnění soupeře). Na 2 gildy jsou guardi blbost. Ve 3 klidně.
Pokud tu hrajete jen kvůli FE GW, tak mě osobně štve neustálý recall na empo, kemp za warpem, ale to já nijak neovlivním, proto jsem chtěl už přidat nějakou barikádu i tam. Za větší zábavu považuju spíš SE.

Co se týče návrhu na přidání free equipu, tak je to pořád návrh a kdyby mi nezáleželo na názoru lidí, co tam hráli delší dobu než já, tak to nahodím rovnou. Nastavení serveru řeším v podstatě jen s 3ma lidma, takže je rychlejší jim napsat na icq a vím hned necenzurovaný názor na věc. To, že to hned někdo napíše jinému jako hotovou věc, je už vedlejší, ale drby neřeším.

MB chtějí pořád jen wizny. Výmluvy byly třeba, že barikáda má moc hp (120k). Osobně myslim, že byste ho využili líp než my (wizna ve stunu stejně nedá víc, nic proti Diegovi, ale buildy máte lepší). Zatím nevidím důvod ho povolovat.

Změny do dalších GW:

na guardy nejde házet eske
barikáda má místo 120k hp 300k
marioneta nejde hodit na char s nerozdělenými status pointy
delay na berry/seed 4 sekundy (dle obou stran je druhá strana nesmrtelná, takže tak)
opraven hidding u sinxe (nebyl vidět grim)
oprava statistik (něco se nezapisovalo)