PDA

Zobrazit normální verzi : cipko



F4Ke :-**
26-04-16, 15:59
Vypis z konzole:



[AMXBANS] Zabanovan adminem Burak
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Kemp'
[AMXBANS] Delka: '3 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:104220853'
[AMXBANS] Tvoje IP: '178.143.160.122'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================
'Triky' byl zabanovan na '3 hodin'.
Duvod: 'Kemp'
By admin Burak





Poznamka:






Burak za co ten ban ked som nekempil a ani si neupozornil ziadam o unban

Burak1
26-04-16, 18:17
Upozorňoval jsem dosti krát, avšak téměř nikdo neuposlechl, ještě tam lidi psali, že né, on není admin, admin má steam, atd. Kempilo vás tam 5, zapamatoval jsem si jen 4 hráče a ti dostali ban.

F4Ke :-**
26-04-16, 18:59
Bol som chvilu afk a hned ako som.prisiel isiel som.od tade prec uz som bol na ct spawne a hned som dostal ban

Burak1
26-04-16, 19:05
Chodili jste z Ačka na short a zase na Ačko. Jestli jsi chtěl zrovna odejít tak sorry, už jsem neviděl.

F4Ke :-**
26-04-16, 19:05
Ten čas čo si tam bol ty ani jeden krat som nezastavil stale som hral tych furienov co tam hrali si a kempili si graboval prislo jedno kolo za ct isiel som na acko a bol som chvilu afk zato ze som riesil s darom vip z turnaju a hned ako pridem ban

Burak1
26-04-16, 19:42
Psal jsem to několikrát, furt tam hráči kempili, tak jsem šel do spectu, proklikal jsem si ty hráče, kdo tam kempí, nicky si zapamatoval a banoval. Jestli jsi tam byl jen chvilku, tak sorry, ale psal jsem to minimálně 3x, kdo tam bude kempit ban.