PDA

Zobrazit normální verzi : Patko (zákaz k CT) --> STERAC NA PONORCE



Patko
26-04-16, 17:41
Vypis z konzole:




Detaily banu





Hráč
Patko


Typ banu
IP adresa


SteamID
VALVE_0:0:215232247


IP adresa
90.64.69.132


Udělen
26-04-2016 - 16:46


Délka BANu
4320 minut


Vyprší
29-04-2016 - 16:46 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 17 hodin 39 minut ještě zbývá )


Důvod
[zakaz k CT] Neznalost pravidel


BAN dal Admin
Babicka Lojzicka (STERAC NA PONORCE)


BAN dal Server
csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)







Poznamka:



Ako really ? Zevraj sa mod ... Ohlasil som mod a zapol ho asi za 2 sekundy .... Nato admin hned mi dal ban za neznalost pravidel .... Poprosim aky bod v pravidlach je ze nemozem zapat mod za 2 sekundy po jeho oznameni ? Nepoviem kedy dam neohlaseny mod ale normalne som ho oznamil ...

STERAC NA PONORCE
26-04-16, 17:56
Už jsem ti všechno vysvětloval na serveru, ale zřejmě chceš všechno ještě jednou... Mod si určitě nezapnul za 2 sekundy, ale zapnul si ho zároveň s ohlášením. Takže hráči nakoupili zbytečně pomůcky, CT o ničem netušili, takže byli v areálu cel, před zbrojkou apod. Tedy úplně zbytečný kolo, ze kterýho neměl nikdo nic, maximálně vězni újmu v podobě vyhozených peněz. Hraješ to dost dlouho na to, aby ses choval rozumněji, a to nemluvím o tom, co si předváděl kolo tomuto předcházející. Dostaneš simona a je tak si napíšeš kill, že na to kašleš a vězni se akorát rozutečou, vezmou tvoji zbraň atd.

Po uvážení jsem ti nakonec ban zkrátil na 1 den, nicméně tys mi ještě na serveru psal, že to chceš vrátit na 3 dny, a tak jsem dle toho učinil. Rušit ban ti určitě nebudu už za ty blbý kecy, který následovaly. Kdyby sis býval svoje chyby uvědomil a místo kopání kolem sebe se omluvil hráčům na serveru, tak bych ti ban zrušil.

Patko
26-04-16, 18:13
Unban ani nechcem a to vôbec už od teba ;D a čo ? Mod bol ohlaseny a mod možem zapat kedy chcem najdi mi pravidlo v ktorom je napisane :) kedy mam zapat mod

kono159
26-04-16, 18:19
3. Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban

Patko
26-04-16, 18:23
Ja si myslím že módom im spríjemním hru nie zhorším

kono159
26-04-16, 21:57
"Mod si určitě nezapnul za 2 sekundy, ale zapnul si ho zároveň s ohlášením. Takže hráči nakoupili zbytečně pomůcky, CT o ničem netušili, takže byli v areálu cel, před zbrojkou apod. Tedy úplně zbytečný kolo, ze kterýho neměl nikdo nic, maximálně vězni újmu v podobě vyhozených peněz. Hraješ to dost dlouho na to, aby ses choval rozumněji, a to nemluvím o tom, co si předváděl kolo tomuto předcházející. Dostaneš simona a je tak si napíšeš kill, že na to kašleš a vězni se akorát rozutečou, vezmou tvoji zbraň atd."

toto ti pride ako sprijemnenie?

STERAC NA PONORCE
27-04-16, 12:10
Unban ani nechcem a to vôbec už od teba ;D a čo ? Mod bol ohlaseny a mod možem zapat kedy chcem najdi mi pravidlo v ktorom je napisane :) kedy mam zapat mod

Když nechceš unban, tak dost dobře nerozumím tomu, proč píšeš do žádostí o unban... Zbytek viz kono

Britny
27-04-16, 17:10
Jen bych chtěla ujasnit, že když si někdo koupí z vězňů před modem, tak se mu peníze vrátí. Takže o újmu přišli asi jen ti CT :happy: Ale je pravda, že aji ti CT musí mít nějakou šanci a ne, aby na tom vězni ještě vydělali. 3 dny přežiješ, budeš pro příště o něco moudřejší jako stěrač, který neví, že se peníze vracejí :D

Patko
28-04-16, 17:22
Britny konečne niekto rozumný ... Áno áno prežijem ale príde zbytočné banovať takéto zbytočnosti ... U ct bol týpek čo dával FK a vystrielaval gunu určenú pre T .... Ale samozrejme toho neriešili ....Ale zato že admin sa nestihol zakempiť a zabili ho a mal rage nemusel hneď banovať ...:doge:

STERAC NA PONORCE
28-04-16, 17:35
Je rozdíl, když se někdo za CT učí a udělá něco proti pravidlům a když někdo dělá bordel úmyslně... Jinak tvoji poslední větu beru jako výkřik ze zoufalství, protože to zrovna opravdu nebyl tento případ. Zvláštní, že ses nevyjádřil k dalším hovadinám, co si zrovna předváděl a za co se ti to na ban sečetlo :-)

Patko
28-04-16, 18:50
Fakt neviem ... napíš mi prosím tie dalšie "hovadiny" ... Ďakujem :doge:

Patko
28-04-16, 18:51
Ak berieš hovadinu to že 4 po mne strielali s akckami a ja som si dal kill ... Tak je to smutné ... :"(

Patko
28-04-16, 19:06
Ak berieš hovadinu to že 4 po mne strielali s akckami a ja som si dal kill ... Tak je to smutné ... :"(