PDA

Zobrazit normální verzi : Moje videa na youtube



Sonigumi
27-04-16, 14:35
Ahoj, už nějakou dobu točím různá videa na youtube, tak by jsem se vás chtěla zeptat na váš názor. Zajímalo by mě jak se vám videa líbí, co by jsem na nich měla vylepšit a třeba i co by jsem měla natočit příště.

Ukázka:
http://s31.postimg.org/mzrdgzhjv/video.png


Odkaz na poslední video:
youtube.com/watch?v=G-JzRTN9XPw (http://zkraceno.cz/zjz5h9)

Sonigumi
28-04-16, 00:03
Nestrkaj kozy do kamery keď ich nemáš. Dislike.

Nic tam schválně neukazuju...

elMagico
28-04-16, 08:45
Vojta, zase tak krutý by som nebol.

because
28-04-16, 09:58
Úprimne : Prvé 4 sekundy mi stačili nato aby som to vypol.

Sonigumi
28-04-16, 14:15
Spíš mi poraďte jaké video mám natočit příště...

Sad_girl
28-04-16, 15:57
Už ten začátek většinu lidí odradí :D Jinak celkově to video, je podle mě úplně o ničem protože pochybuju, že někoho zajímá co máš v mobilu . :dd

Detektor
28-04-16, 16:54
Vymaž yt .. ak chceš mať ešte ľahký život

MartyEE
28-04-16, 17:24
Hovori sa rob čo ta bavi, ale ked to nejde tak sa vyser nato..normalny clovek ktory vidi 3 lajky a 30 dislajky sa vyjebe nato a vymaze vsetko co sa da (nie to este sa pytat od par ludi co ma natocit druhe).., teda zivot si este mozes nehat.. :D Teraz sa na youtube, tak lahko nepresadis, obzvlast pri tak velkej konkurencii ... Kym nevymyslis nieco co ludi bude bavit pozerat. :sad: skor ti poradim, ze uz netoc, ako toc..

Sonigumi
28-04-16, 17:47
Vymaž yt .. ak chceš mať ešte ľahký život

Nic mazat nebudu, chci dělat to co mě baví :)


Hovori sa rob čo ta bavi, ale ked to nejde tak sa vyser nato..normalny clovek ktory vidi 3 lajky a 30 dislajky sa vyjebe nato a vymaze vsetko co sa da (nie to este sa pytat od par ludi co ma natocit druhe).., teda zivot si este mozes nehat.. :D Teraz sa na youtube, tak lahko nepresadis, obzvlast pri tak velkej konkurencii ... Kym nevymyslis nieco co ludi bude bavit pozerat. :sad: skor ti poradim, ze uz netoc, ako toc..

Já jsem ráda i za těch pár lajků, znamená to, že se to aspoň někomu líbí, takže v tom určitě budu pokračovat :)

Sad_girl
28-04-16, 18:00
Já jsem ráda i za těch pár lajků, znamená to, že se to aspoň někomu líbí, takže v tom určitě budu pokračovat :)

A těch 9 lajků co tam máš, je z tvých 9ti falešných účtů?

AlternativníPravda
28-04-16, 18:04
Nic mazat nebudu, chci dělat to co mě baví :)



Já jsem ráda i za těch pár lajků, znamená to, že se to aspoň někomu líbí, takže v tom určitě budu pokračovat :)

A nebo to jsou lajky ze soucitu. Každopádně to video je otřesné a trapné (viz ten tvůj taneček), naprosto bez nápadu. Podobných "jůtuberek" jsou na youtube tři prdele. Pokud se chceč prosadit, tak začni točit něco originálního, něco svého. Hlavně se lidí neptej co točit, protože touto otázkou jedině dokážeš, že nejsi kreativní a nemáš divákovi co nabídnout. Takže pokud se chceš prosadit, změň koncept, nebo přejdi na redtube.