PDA

Zobrazit normální verzi : Nikde zadnej admin uz 3 dny



r3450n
29-04-16, 15:47
Jako ukaze se ejakej admin kdyz napisu /cheater a nekoho nahlasim? Protoze se mi zda ze na to tady uz vsichni kaslou. 3 dny pobiha cheater po vsech servrech a uz jsem ho nekolik krat hlasil. Ted hraje na oldschoolu typek kterej trolluje. blokuje vlastnich, hazi im flashe a kazdemu pise ze je kid a admin zase nikde. A to chcete aby si tady nekdo zaplatil VIP? Za tohle? Spis by jste meli vy platit lidem za to ze u Vas hrajou a musi snaset tyhe dementy :D

Koprakek
29-04-16, 15:49
Ahoj, pokud admin nepříjde na server, natoč demo a dej ho tady do sekce stížnosti , tam se o něj už admini na 100% postarají.

DiEAcE
29-04-16, 16:30
V tomhle mas pravdu, na old chodim pravidelne a z adminu me tam nenapada zadny, ktereho bych tam od meho navratu cca 4 dny videl.

Jak psal Kopr, pokud je to urgentni, jako treba wh, tak ho natoc a hod na web.


Ps: Nejsem zaply, jen to tak vypada ;-).

r3450n
30-04-16, 14:52
Ja myslel ze staci vedet kdy a kde doslo k cheatu? Nebo to HLTV je jen na oko?

Zoyer
30-04-16, 17:12
Spolehat se na hltv je asi jako ze mi uveris, kdyz reknu, ze dnes nebudu chlastat.

jirka1982
19-05-16, 04:12
zdravím,
potřeboval bych poradit, existuje možnost jak mohou sami hráči v nepřítomnosti admina vykopnout nebo přímo zabanovat cheatera? Tedy kromě příkazu vote #plaers ID ...
kdysi, si vzpomínám, že se pomocí nějakého příkazu vyvolalo i votování na kick, nebo ban hráče, ale už nevím jestli k tomu byl zapotřebí adminskej command nebo ne..

díky za rady..

Kotel
19-05-16, 09:05
Neexistuje. Mohl by se dat vote na hodinovy ban.

matis
19-05-16, 09:14
zdravím,
potřeboval bych poradit, existuje možnost jak mohou sami hráči v nepřítomnosti admina vykopnout nebo přímo zabanovat cheatera? Tedy kromě příkazu vote #plaers ID ...
kdysi, si vzpomínám, že se pomocí nějakého příkazu vyvolalo i votování na kick, nebo ban hráče, ale už nevím jestli k tomu byl zapotřebí adminskej command nebo ne..

díky za rady..

tak to asi nie, votovanie o kick, ci ban by sa nasich serveroch moc zneuzivalo....cize jedine pockat na admina, popripade natocit demo...

Giussepe
19-05-16, 20:47
Ježišikriste, já furt nechápu, co máte s tím zneužíváním. Když se tam nastaví nějaká rozumná hranice, dejme tomu neco mezi 80-90% z celkoveho počtu hráčů na serveru, Tak to prostě zneužívat nepůjde.

Prostě to tam Kotle nasaď a uvidí se. Začal bych třeba na JB a pak by se vidělo dál.

MOŽNÁ, že třeba prvních pár dní přece jen i přes tu vysokou mez se to nějak zneužije, ale až se to jednou otočí proti nim, tak s tím přestanou

SEDA EMINENCE
22-05-16, 17:50
Ok, a když bude málo hráčů na serveru - budeš mít tu pravděpodobnost o zneužití vyšší? :D Myslím si, že to není ideální řešení. A jake je vůbec řešení? Kickneš ho a on se znovu napojí? Toto nemá žádný smysl.


E: A že není žadný admin..... Nemám problém sehnat admina.... jen jednou se mě stalo, že zabanovaní trvalo 2-3h (netvrdím, že mě to neštvalo). z 95% admin příjde do pár minut. Kopr a podob chodí okamžitě.

Kamile: Na oldu vídám bugyho a chorého (ano nechodí tam moc hrát - ale chodí nahánět čítry xD)


r3450n : to že se ti zdá, že někde pobíhá několik dní čítr, nemusí být pravda.... Když si ho hlásil několikrát, je pravděpodobné, že už si ho nějaký admin prověřil a je čistý :)

SwwagyGames
18-06-16, 16:05
To že žiadny admin tu nieje 3 dny, to nieje jeho chyba, Aktivitu nikto nemôže si vyberať podľa vlastného záujmu. Pokial máš nejakú prosbu naňho, tak si ho pridaj na sociálnych sieťach, u adminov sa najviac používa Steam alebo tu na webe je ShoutBox alebo Chatbox...