PDA

Zobrazit normální verzi : FF --> Klacekgodx



.:Tr!cky.:)
02-05-16, 16:55
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 181786)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni:('
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < FF >
[AMXBANS] Tvuj nick: FF
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:87880904
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:87880904
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 109.80.115.209
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 109.80.115.209
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Klacekgodx >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust2_2009)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Predem preji krasne pocteni.

Zdravim. Zadam tu o unban, i kdyz si moc nadeji davat nemuzu. :D

Byl jsem vzdycky clovek, kterej si rad obcas zablbne, nekde si zahackuje a po nejakou dobu ho to i bavi.
K temto situacim dochazi zpravidla, kdyz me hra uz nebavi, coz se jednou za cas hold stava. Ale mam i to sebevedomi a jsem o sobe schopen tvrdit, ze bez cheatu taky patrim mezi vcelku hrace na urovni. Ale od toho tu nepisu thread.
Zkratka bych zazadal o UB, dokazu se ovladat, kdyz budu vedet proc tam hraju, ja kdyz cheatuju tak me to bavi max den dva, a jelikoz pocituju ze mi to na kotelne chybi, uz bych asi nemel tu odvahu znovu cheatovat. A jeste dodavam ze moje cheaty mi vetsinou jen pridaj nejakou tu vzdalenost pri skoku a zadne WH, AB, Antiflash, nic takoveho.
Rad bych byl "ocisten".
Na serveru muzu hrat temer porad, jen to obchazeni, uz je tak nudny, ani mi to nestoji za to.
Pro server jsem vzdy delal nejakou tu reklamu, sice posledni dobou ve velmi nizke frekvenci, ale semtam jsem neco na youtube kanal nahral. Tydlety zvasty pisu jen pro zvyseni nejaky potencionalni sance. Tak se mejte a doufam ze se tu najdou nejaky hlasy PRO, i kdyz kvuli me povesti bych v to asi moc verit nemel. :D
Tady vam ulehcuju praci a posilam screen banlistu http://imgur.com/74GmNVW

// steam : http://steamcommunity.com/id/TrickyMV/
youtube : www.youtube.com/trickyhns

Koprakek
02-05-16, 17:12
Promiň, já ti UB nedám :new_russian:

Galaverenc
02-05-16, 17:28
Já bych byl pro ub. Myslím že každej si zaslouží druhou šanci. Snad by nebyl problém v tom že kdyby zase zapnul, tak by zase dostal ban a skončil by tady definitivně.
Už je starší tak snad i moudřejší. :think:

Idea
02-05-16, 17:34
No neviem, musim uznat ze som u teba v pomykove. Je to pre teba pekna šlamastika, najmä to ze si tie bany neustale obchadzal je velke -. Musim pouvazovat a svoj konecny verdikt tu este editnem no skor sa priklanam k proti. (nazor mozem zmenit nejakou financou alebo podobnou motivaciou).

E: Ponuku nepochopil, proti UB.

.:Tr!cky.:)
02-05-16, 17:57
No neviem, musim uznat ze som u teba v pomykove. Je to pre teba pekna šlamastika, najmä to ze si tie bany neustale obchadzal je velke -. Musim pouvazovat a svoj konecny verdikt tu este editnem no skor sa priklanam k proti. (nazor mozem zmenit nejakou financou alebo podobnou motivaciou).

Kdyz budes mit nejaky pekny dema, tak ti muzu editnout :D

.:Tr!cky.:)
02-05-16, 17:58
Promiň, já ti UB nedám :new_russian:

U tebe to zrovna plně chápu :( :D

.:Tr!cky.:)
02-05-16, 18:00
@Klacekgodx Děkujuuu :) Ano, ja se už ohlídám :D

Hapalicek
02-05-16, 18:17
Jsem proti UB, podělal sis to Tricky sám.

To by pak mohl rovnou dostat UB každej usvědčenej cheater, kterej by sesmolil takovouhle žádost o tom jak ho to mrzí a že už zpytoval svědomí a že už to nikdy neudělá atd..

Burak1
02-05-16, 18:20
Bany nejsou vůbec staré, ještě k tomu jich je milion. Proti unbanu.

anakin_pok
02-05-16, 18:54
Žádost pěkná, ale jsem proti UB.

Mr.N0b0dy
02-05-16, 19:18
Milion obchazení, proti. Přesně jak psal Hapa - tohle by mohl napsat každý.

Troppe
02-05-16, 19:48
Na Furienech jsem tě vždycky rád potkával,třeba se tam ještě uvidíme.
Boužel,musím být proti UB,viz. výše. Můžeš to zkusit později.

_Koker_
02-05-16, 20:24
Byl bych pro UB, kdyby jsi měl 1 ban , ale bohužel tam máš milion banu za obchazeni, jsi v poho kluk , potkávali jsme se na furienu , hráli spolu i turnaj , ale pravidla jsou pravidla , Proti UB.

.:Tr!cky.:)
02-05-16, 21:00
Heleďte děkuju za vyjadření :D Asi v tom vidim jasnou cestu, tak to můžete locknout. Já všem děkuju za přečtení a kdyžtak někdy za dlouho :D

mirecc
02-05-16, 21:09
maj sa :-)

Burak1
02-05-16, 22:40
Vypadá to, že jsi v pohodě a že toho cheatingu opravdu lituješ. Myslím si, že za půl roku můžem přemýšlet o unbanu.

Samco
02-05-16, 22:56
Sformuloval si to veľmi pekne, ale momentálne som taktiež proti unbanu. Tých banov za obchádzanie je tam až moc.

hofy
04-05-16, 00:07
poslední ban za cheaty před 2 měsíci, to nepůjde