PDA

Zobrazit normální verzi : wallhack



spinn
21-01-12, 12:48
http://csko.cz/dema/upload/dir/ove.rar

#11 "ove" 983 STEAM_0:0:34013182 28 24:05 151 0

11:43 - pěknej prezoom
16:09 - čau
16:40 - pěkně na něj kouká přes ty zdi do esa..
17:25 - vždycky, když tahá 6ku nahází tam všechny granáty co ma a stojí tam jak ocas, teď běží nikam se nepodíva a switchuje se gunny protože tam nikoho nevidí, takhle si v pohodě doběhne až na 0.
19:06 - flash mu přímo pod nohy a zoomem hned na něj.. nemohl vědět..
19:18 - spousta krabic, může bejt i na 0 ale on si pro něj na tu 3ku de.
20:24 - cross přímo na hlavu a při spomalení de vidět pěknej předstřel.
20:37 - už se chystá že tam pude ale teď ho tam vidí za tou zdí tak mu tam mrskne HE.
21:28 - teď je tam vidí tak pro jistotu ani nevykoukne a začne je děrovat.
21:53 - wallook
22:52 - běží si s glockem a když ho tam vidí nad schodama tak vytáhne si primarku, jo mohl ho slyšet, jenže tam dupalo tolik lidí, že tomu sám nevěřim.

Pokud mají admini čas, poprosil bych vás o přehrání celého dema, abyste viděli, že v určitých situacích se chová jinak než obvykle viz čas 17:25.

BiA Fz
21-01-12, 13:16
tak abych začal nějakou diskuzi...ovčák tu hraje už dlouho, že by ho štvalo že není první v ranku "jako dycky býval" ?

16:40 fakt, to nevypadá jako náhoda
19:18 pravda
17:25 fakt že jo a nebylo to tim že by neměl nakoupíno, minulý kolo přežil peněz měl dost; běží si úplně v pohodičce místem kde je obvykle hafec cétéček a kde pár kol předtim házel ještě ten předstřel když mu tam běželi -> i to 20:24 je divný

určitě se na to ostatní podívejte =P

Majkulka
21-01-12, 13:29
Zajímavé nemůžu říct že má ale ani že nemá těžké se rozhodnout pro zprávnou odpověď škodu že mu něaky admin neudělal screen na obrazovku. U tohodle si myslím že má wh. takhle střílet skoro přez flash ani je ještě nemohl videt mel v ocich trosku flashe a jeste jak kepil v tom rohu a on to proste vedel ze tam je ak tam vystrelil a moc se dival na zdi chci rict ze jak byl tesne pred tou zdi jeste nez ho nemohl videt tak uz strilel ptz vedel ze tam je a dival se do zpravnych stran pokazde. To ze strili do jednoho mista dlouho naznacuje to ze uz zabil par lidi a ti ho spectuji a nechce se prozradit tak jde opatrne prvni kily jde na jistotu.
:notsure:
Myslím si že MÁ Wallhack.

kashpi
21-01-12, 14:33
Podle mě tam není nic jinýho než skill a trocha štěstí :)

spinn
21-01-12, 14:37
Ale potom mi vysvětli třeba ten čas 17:25 nebo 11:43 :) Ale samozřejmě je to tvůj názor, který ti neberu

kashpi
21-01-12, 14:45
ad1) Hodil tam 1 flash, nic mu tam neletělo zpátky a nic neslyšel, tak asi běžel.
ad2) než spadl z vlaku, tak ho viděl
Jako toto není konečný rozhodnutí, nezamykám toto téma a čekám než se vyjádří někdo další z adminů...

Johny Pampeliska
21-01-12, 15:54
Ty vole Ove tu hraje ranec dlouho, blbost aby něco měl

Th3 Pr0
21-01-12, 15:57
johny ale oVE má pauzu ne? nehraje
tohle je asi jinej ove

spinn
21-01-12, 16:33
Ty vole Ove tu hraje ranec dlouho, blbost aby něco měl
To je snad jedno jak tu hraje dlouho ne ? :)

Kashpi : jo, jenže on tam každe kolo stál i když nic neletělo nebo neslyšel, jenže teď prostě hodí flash a běží , ani se nezastaví a switchuje si guny ? Nepříjde ti to ani trošku divný , když tam každý kolo šaškuje ?
A k tomu druhýmu , jo viděl ho , jenže ho viděl na pravý straně u zábradlí a když si to pustíš spomaleně, jede tim zoomem přes zeď/podlahu na druhou stranu ke zdi

1488.6
21-01-12, 17:15
měl by to ještě rozebrat ove. Ty časy, co jsi napsal;)

DomKo
21-01-12, 20:58
ten hráč nič nemá je len dobrý skiler

HoracioKeine
21-01-12, 21:05
Tak mě jen stačilo se dívat asi na první 3 minuty a taky souhlasím s tím že má wh...

DomKo
21-01-12, 21:06
Tak ja nejsom admin ale nwm asik nemá WH

spinn
22-01-12, 09:17
předpokládám že ty ani nevíš jak se zapína demo..

ZombieBot
23-01-12, 08:46
Táááák, udělal jsem si čas a přečasoval tohle demo (zkoušel jsem program co dělám na lehčí časování dem)


11:40 - první čas, kde by s WH věděl, že pod trainem je někdo
11:45 - byl syšet, tak si zoomnul a až ho viděl, tak namířil na něj
16:09 - wall look? (2x zasebou)
16:40 - nic tam nevidim
19:06 - cože?
19:18 - postě tam chtěl jít tak šel, bylo vidět, že byl zmatenej, jinak by měl nějakej ten preaim s WH
20:24 - luck
21:53 - spíš čekal, jestli mu tam vejde

spinn
23-01-12, 14:33
Jenže pokuď ten člověk hraje s wh už něakou dobu ( 1. čas ) tak ví že tam na něj prostě naletět nemůže.Byl na 3ce, tak ho viděl a chtěl si přeskočit na jedničku a pak na nulu odkad by ho asi sundal, jenže z 2 viděl v baráku toho týpka ( kterej mimochodem slyšet nebyl, protože celou dobu walkoval,ale byl vidět jak padal) Kde ho sice viděl, jenže ho viděl po pravé straně u zábradlí a ne po levé u zdi. A když se koukneš, týpek si zazoomuje ještě dřív než ho mohl vidět a po stěně si jede na levou stranu, ke zdi. 16:40 a tobě jako nepříjde divný, že v ese čupí borec a tenhle hráč běží a kouká na něj asi 4 vteřiny ? Kouká normálně regulérně na něj. Když se zamyslíš jak to vypadá bez wh.. běžel by a koukal do spodku zdi. To ti divný nepříjde ?
19:06 - :DDD dobíhá tam a o tom ctčku co je pod zábradlím nemůže vědět. Mrskne tam flash , jo to je normální ale ještě než buchne vybíhá (protože ctčko se otáčí) aby ho stihnul dát do zad. Jenže on nekouká ke dveřím on kouká dolů pod zábradlí do rohu ( to ctčko ani neduplo ani neswitchlo gun nic !) Takže o tom nemohl vědět a běží na něj připravenej. 19:18- Jo to tak jasný není, ale ten týpek mohl bejt za bližší nebo vzdálenějžší krabicí, nebo klidně mohl za tu dobu doběhnout na nulu,jenže on si prostě na tu 3ku pro ten frag de.
20:24 - :DDDDD luck ? Luck by to byl kdyby na něj nešel s předstřelem. Koukni se na celý demo..
21:53 - jo tak tam je stejná úrověn mapy..
A co ty ostatní časy ? Neuraž se, ale pro mě tohle není vysvětlení časů , většina z toho co si napsal platí pro nOnStEaM co běhají někde po ruskejch publikách a točej se s ajbotem nebo si první den stáhli wallhack. Pochop, pokud s tim už chvíli hraje, jakože to tak vypadá, nenechá se ti chytit snadno. Cheating na ligách se taky řeší v maličkostech, taky ti tam nikdo neběhá s předstřelama a hero wallbangama. A takovejch je hodně :) Tim co sem napsal tě něchci urazit, jen je to můj názor na věc.

HoracioKeine
23-01-12, 16:30
i když nejsem admin, tak jsem si to celé projel všechny ty časy a poslouchal jsem vše co se dalo a....:
11:43 - podle mě na takovou dálku je blbost aby něco slyšel, protože i v demu nic moc slyšet nebylo a přijde mi celkem náhoda, že byl v tu chvíli, zrovna na tom místě, počkal si než doběhne, zabil ho a pak v pohodě, bez problémů pokračoval.

16:09 - tak tady jsem nic neviděl...
16:40 - podle mě viděl, že tam jednoho od teroristů zastřelil tak tam běžel, ale zase....střílí mu na hlavu, přímo přes bednu...
17:25 - Tak tohle podle mě luck nebyl, je blbost, aby tahle na 100% věděl tak zrovna jde i přes stěnu.. Ale byl tam ještě jeden moment, kterého jsem si všiml a to ten, že viděl, že tam někdo je, ale neodhadl, že není u něj, ale o stěnu dál a začal střílet přímo do hráče a když uviděl, že není u něj, ale že je dál tak najednou přestal.
20:24 - Nic zvláštního
20:37 - - ||-
21:28 - taktéž nic
21:53 - tak tohle netuším
21:52 - tak....za 1) jedna věc mi přijde divná a to tato. Když dostal flash tak opravdu neměl šanci vidět co dělá, kam jde atd. Jenže když najednou (aspoň na demu) vidět začíná, tak mi přijde divné, že na jistotu šel rovně. Nenarazil do zdi ani do té bedny co byla hned vedle něj...ale tak....může se podařit. (podle mě je možný i non-flash)
za 2) když vychází po schodech nahoru tak slyší maximálně střílet, Ct z levé strany, ale o tom co jde naproti něj nemohl vědět. Už jen to, že vytáhne ak, těsně před tím než ho zabije. Kdyby byl dobrý skiller, tak snad jako první začne střílet tam, z kama slyší vycházet výstřely a ne první toho o kom nemohl vědět a pak Ct na levé straně.

Tohle je pouze můj názor na tohle demo a myslím že tenhle hráč opravdu Wh někdy zapne. Ale ne vždy. I tak by to na ban mělo stačit, protože jsou tam okamžiky, které my neměl šanci zvládnout nikdo...

spinn
23-01-12, 16:52
16:09 - tak tady jsem nic neviděl...
20:24 - Nic zvláštního
20:37 - - ||-
21:28 - taktéž nic
21:53 - tak tohle netuším


16:09 - Tam bylo sg, víš ?
20:24 - Jasně tohle dáváš každej den 3x :) Takovej pěknej předstřel a cross přímo na hlavu ještě 3 metry před tim než ho viděl :)
20:37 - Podívej se znova, už tam chce jít,ale jak ho vidí přehodí z knifu na HE a když mu probíhá tak mu ho tam hodí.
21:28 - Jo to je normální.. ale je divný že vykouknul vždycky.. teď tam byli dva tak se pro jistotu ani neukazoval.
21:53 - je to spíš náhoda..

:)

susa-troubky
23-01-12, 17:23
Já tam teda nic nevidím...mě to připadá jako normální hra zkušenýho hráče ( až na těch pár failů co tam měl :-D )

HoracioKeine
23-01-12, 17:36
Spinn..já jsem napsal, akorád věco, u kterých jsem si byl celkem jistý a trochu jsem je popsal. To co jsem nevěděl nebo mi přišlo celkem v pohodě tak jsem napsal takto. Toho předstřelu apod. jsem si nejspíš nevšiml. Pokusím se na to podívat znova.

vedouci venny
23-01-12, 17:51
Spinn..já jsem napsal, akorád věco, u kterých jsem si byl celkem jistý a trochu jsem je popsal. To co jsem nevěděl nebo mi přišlo celkem v pohodě tak jsem napsal takto. Toho předstřelu apod. jsem si nejspíš nevšiml. Pokusím se na to podívat znova.

Pusti si to radši 2x ještě

spinn
23-01-12, 17:57
Pusti si to radši 2x ještě
:D

chtsonwow
27-01-12, 09:25
Jelikoz spina znam uz dlouho, tak vim, ze uz naky ty hrace vypsal... A navic ove me byl divnej uz davno a navic po vcerejsich predstrelech a derach jsem ho na to upozornil a chtel ho vycasovat ale odpojil se. Je zaplej.

Maly Buu
04-02-12, 18:15
pokud vim tak ove uz za wh jednou ban dostal, pak mu dal myslim kotel z litosti unban .. jinak ten hrac na demu jestli je on nebo neni nevim, ale jasne vedel

sILV3
04-02-12, 23:09
Hráč na deme podľa môjho názoru necheatoval. Skôr mi to príde ako CW taktický štýl hrania.

mecky
05-02-12, 01:05
pokud vim tak ove uz za wh jednou ban dostal, pak mu dal myslim kotel z litosti unban .. jinak ten hrac na demu jestli je on nebo neni nevim, ale jasne vedel

Myslím že ten ban nebyl jen jednou a taky co vím ještě si u něj vyžebral práva.

spinn
05-02-12, 08:18
Hráč na deme podľa môjho názoru necheatoval. Skôr mi to príde ako CW taktický štýl hrania.

Tak to mi potom vysvětli jak si představuješ ,,CW taktický štýl hrania".
Nevidim tam náznak žádnyho cw taktickýho hraní. Normálně líta po publicu a sází předstřely.

sILV3
05-02-12, 09:34
Tak to mi potom vysvětli jak si představuješ ,,CW taktický štýl hrania".
Nevidim tam náznak žádnyho cw taktickýho hraní. Normálně líta po publicu a sází předstřely.

No ok, že si to ty. Vypíš mi ešte raz 100% časy, ktoré su pre teba wh. Hento prvé, čo si povypisoval, to je každý frag. Pozriem to ešte raz aj s komentármi.

spinn
05-02-12, 12:09
11:43 - pěknej prezoom
16:09 - čau
16:40 - pěkně na něj kouká přes ty zdi do esa..
17:25 - vždycky, když tahá 6ku nahází tam všechny granáty co ma a stojí tam jak ocas, teď běží nikam se nepodíva a switchuje se gunny protože tam nikoho nevidí, takhle si v pohodě doběhne až na 0.
19:06 - flash mu přímo pod nohy a zoomem hned na něj.. nemohl vědět..
20:24 - cross přímo na hlavu a při spomalení de vidět pěknej předstřel.
21:28 - teď je tam vidí tak pro jistotu ani nevykoukne a začne je děrovat.
22:52 - běží si s glockem a když ho tam vidí nad schodama tak vytáhne si primarku, jo mohl ho slyšet, jenže tam dupalo tolik lidí, že tomu sám nevěřim.
Podle mě tohle stačí..

Kotel
05-02-12, 22:05
pokud vim tak ove uz za wh jednou ban dostal, pak mu dal myslim kotel z litosti unban .. jinak ten hrac na demu jestli je on nebo neni nevim, ale jasne vedel
O tom bych neco rad vedel. Ban za cheaty tu nemel, urcite ne jako admin.

zavo
05-02-12, 23:31
jn OVE podla mna cheater neni ale skor tak skiller. Kazdy moze niekoho obvinit ked tam je hrac co CS ovlada a ma dobre sluchatka a vie teda urcit kde kdo je ked dupete. Takych poznam kamaratovi dali uz tri bany lebo mal zevraj WH no ma sluchatka za 8000

Maly Buu
06-02-12, 09:34
pokud vim tak ove uz za wh jednou ban dostal, pak mu dal myslim kotel z litosti unban .. jinak ten hrac na demu jestli je on nebo neni nevim, ale jasne vedel
to admin jeste nebyval, ale urcite WH mel a byl zato predtim banovanej

NemiKD
06-02-12, 11:19
ove a skill? Děláte si srandu? On tu sice hraje dlouho ale jeho skill sahá od -10 k -5ti. U oveho taktické hraní jako na cw? Já ho na CW hrát viděl, řeknu vám, že žadný taktický hraní sem u něj neviděl. Oveho asi sere, že neni první v ranku protože je lama, každej den do mě valí jeho hloupý dětský ubrečený kecy naráží na můj vzhled a na vzhled mojí přítelkyně. Sluchátka za 8000 jsou blbost, mám sluchátka za 300 a slyšim stejně jako se sluchátkama za 3k. Ove nikdy nebyl dobrej a dobře, říká o sobě, že je skiller a já s jeho hlavou bych se ani nedivil, že by si zapl pač on je největší nobrain s jakym sem měl tu čest kdy si zahrát. Až večer přijedu domu, tak se na to demo schválně podívám, protože věřim tomu, že ove by si mohl klidně zapnout zatim neřikám, že má cheaty.

EDIT: Chápu, že nikdo z vás si pořádně neodstřílel nějaký CW, tak prosím neřikejte oveho hře "hra zkušeného skillera" protože lidi jako on jsou spodina naší scény a pravidelně dostávaj hunt od každýho podprůměrnýho týmu. A pochybuju, že toho nahrál tolik aby měl nějaký zkušenosti.

zavo
06-02-12, 14:17
Ja mu nehovorim skiller povedal som skor tak skiller /myslim pre ostatnych/.
A ja CW hravam. Proti niekomu je iba Lamak, ale WH nema.
Videl som ho hrat raz a mal skore 27:9 a bol prvy v tabulke nvm jak hra ostatne to bol iba moj nazor, a tebe som tiez nevidel nejake bohvie ake skore 0:0 kazde kolo /nehovorim ze ja som lepsi tak potom nic neprevracajte/, a mozo sa ti vtedy len nedarilo.

Montty non skill
06-02-12, 16:41
Ove tu není jen jeden! Hrávají tu dva! Jeden umí a druhej ... no docela. Ten dobrej tu hrávál už dávno (toho si pamatuju), a ten druhej tu hraje chvíli.
Ten předstřel tam trochu je, ale na 100% to netvrdím. Možná je tušitel... Před pár měsíci jsem s ním hrál nuke za t a score měl daleko horší než já. Nepoznal mě, takže bych tipl, že tu hrává ten druhej.

djkofi
06-02-12, 17:07
nic proti pampelišáku, ale nejhorší jsou předsudky...i na WCG byl člověk s WH a hral určitě taky dlouho...takže ať je to kámoš nebo ne, je třeba k tomu přistoupit stejně jako u jinech, který bys viděl hrát poprvé...

spinn
06-02-12, 18:09
jn OVE podla mna cheater neni ale skor tak skiller. Kazdy moze niekoho obvinit ked tam je hrac co CS ovlada a ma dobre sluchatka a vie teda urcit kde kdo je ked dupete. Takych poznam kamaratovi dali uz tri bany lebo mal zevraj WH no ma sluchatka za 8000

Ty, ty už radši prosimtě nepiš a zahrab se někam hodně hluboko!
Každej tvůj ultrahustej tard post z tebe děláš většího a většího debila. Nemik +1

HoracioKeine
08-02-12, 14:28
jn OVE podla mna cheater neni ale skor tak skiller. Kazdy moze niekoho obvinit ked tam je hrac co CS ovlada a ma dobre sluchatka a vie teda urcit kde kdo je ked dupete. Takych poznam kamaratovi dali uz tri bany lebo mal zevraj WH no ma sluchatka za 8000

Vysvětlí mi někdo, co furt všichni mají s těmi drahými sluchátky? Můžu mít sluchátka i za 10 táců (teda jestli neco takového je) a co mi to pomůže? Akorát někoho slyším líp, že utíká vedle dveří tak si na něj počkám nebo podobné a úplně normální věci. To, že jde kamkoliv a ten člověk se třeba i nehýbe a on si ho ještě předstřelí a ví na krok přesně, kde, kdo a jak je, by ti nepomohlo, aj kdybys ty sluchátka měl patery.... Takové kraviny už jsou opravdu jen k pousmání...

dlxsf
20-02-12, 02:02
cisty ;)

spinn
20-02-12, 21:06
slep1 ;)

dlxsf
21-02-12, 17:00
myslis :) nevim jak dlouho to hrajes nebo koliks v zivote videl dem ale myslim ze to nebude ani z poloviny tolik aby ses se mnou mohl hadat :) je tam par jasnejch okamziku ale to je temer v kazdym deme jako celek se za tohle demo banovat neda ;)

NemiKD
21-02-12, 18:32
slep1 ;)

Daník už pár dem viděl.

kashpi
23-02-12, 13:54
tímto to uzavírám
http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=22017