PDA

Zobrazit normální verzi : Stažnost na admina Tropper



because
03-05-16, 11:35
Dobrý deň,
Dneska som došiel hrať JB, a hneď tam začal vypravat typek ze mam reklamu v nicku. Samozrejme je to evidetne typek co pozna jedine csko.cz a game.s.cz takže chapem jeho reakciu. Ale čo nechápem je, že vtedy sa ozval tento dement:
15 Tropp'eR STEAM_0:1:111122760 194.213.231.5 CZ
a napísal vetu on by to banoval. Napísal som mu, že nech mi dá ban a on, že nie nedám, nie si na ZM. Tak ok, išiel som na ZM, hrám si tam 3 minúty a tento čo evidetne chce mať ego up došiel za mnou a začal ma premenovavať. Nie raz, nie 2x ale celkovo to bolo asi 13 krat ked tak tu je vypis konzoli:

ADMIN: zmenil nick z 320.129.456.263:27012 na "csko.cz

A toto tam bolo asi tych 13x. Ešte mi povedzte, že provokujem keď admin dojde za mnou len aby mi menil nick jak retardovaný.
Takže poprosím to poriešiť, a takýchto ľudí už čo najmenej brať. Nedokáže to rozpoznať reklamu ale keď už nemôže byť ban za reklamu tak aspoň provokácia, že? Len škoda, že ta provokácia je z druhej strany a to že admin provokuje hráča. :)

btw: Keď tak je tam aj konverzácia s týmto mozgom, nebudeme si klamat, napisal som mu ze je to retard ked mi to zmenil asi 7x po sebe, a stavim sa ze ked by som napisal mu este raz tak už mam ban za nadavky :)

Bugy
03-05-16, 11:45
Když tě potkám já tak ti dám zrovna ban.

because
03-05-16, 11:48
Když tě potkám já tak ti dám zrovna ban.
Ak bude oprávneny ok, nemám nič proti. :) Ale ak tam bude reason reklama zatial co nebude ziadna tak si dojdem po UB, to už je Vaša ...., že neviete ako vyzerá reklama :D :)

Bugy
03-05-16, 12:09
Za provokaci a pravděpodobně i za demenci.

Troppe
03-05-16, 12:09
Já bych tam normálně nešel,ale Márty mi psal,ať tam dojdu ti to aspoň změnit,tak jsem šel.
Je to od tebe čistá provokace vůči A-teamu. Můžeš očekávat bany a klidně si choď i pro UB. Dokud budeš používat takové nicky,tak ti to budu pořád měnit. Pokud to takhle bude pokračovat,tak se časem dopracuješ i k banu odemně.

MartyEE
03-05-16, 12:10
Môžeš byť rád, že ti to iba zmenil, nehovoriac o tvojom slovníku voči nemu.

Sad_girl
03-05-16, 12:14
To si nemůžeš dát normální nick jako každej hráč a musíš provokovat s tímhle?

because
03-05-16, 12:19
No toto je moc :D Začo konkrétne si mám vyslúžiť ban? Za svoj nick? A čo porušuje ten nick? Je tam reklama? Nie, je tam nejaky Hitler? Nie, je tam nejaká nadávka? Nie, tak začo vôbec ho meníš alebo ho chceš banovať? Či nebodaj osobné problémi? Alebo ako provokujem keď nikomu nič nepíšem len vy začnete do mňa hubovať? Prídem na server, hrám tam chvílku a zrazu dojdes mi menit nick bez toho ze by som niečo napísal, tak prosím povedz ako ta provokujem hraním? Nemáte dôvod si kontrolovať ten nick, dúfam že aj bany za wallhack dáte a až potom kuknete demo.

Btw: Demencia je možno tak na Vašej strane, lebo ja nie som si vedomí toho, že by som nejaké pravidlo serverov porušil.


To si nemůžeš dát normální nick jako každej hráč a musíš provokovat s tímhle?

Už mi poviete prosím ako s tým provokujem?

Troppe
03-05-16, 12:26
Viděl si nějakého jiného hráče s takovým nickem? Ne. Dostal by ihned ban. Můžeš být rád,že ho zatím ještě nemáš. Admin není povinnen kontrolovat zda je to reklama,má na práci určitě důležitější věci.

Qwix
03-05-16, 12:27
No toto je moc :D Začo konkrétne si mám vyslúžiť ban? Za svoj nick? A čo porušuje ten nick? Je tam reklama? Nie, je tam nejaky Hitler? Nie, je tam nejaká nadávka? Nie, tak začo vôbec ho meníš alebo ho chceš banovať? Či nebodaj osobné problémi? Alebo ako provokujem keď nikomu nič nepíšem len vy začnete do mňa hubovať? Prídem na server, hrám tam chvílku a zrazu dojdes mi menit nick bez toho ze by som niečo napísal, tak prosím povedz ako ta provokujem hraním? Nemáte dôvod si kontrolovať ten nick, dúfam že aj bany za wallhack dáte a až potom kuknete demo.

Btw: Demencia je možno tak na Vašej strane, lebo ja nie som si vedomí toho, že by som nejaké pravidlo serverov porušil.



Už mi poviete prosím ako s tým provokujem?

Za tu IP adresu v mene, to sa považuje ako reklama.

MartyEE
03-05-16, 12:29
VALVE_0:0:2098245089 195.113.194.2 320.129.456.263:27012 kludne banuj :D mne nerobi problem ist si po UB :D

VALVE_0:0:2098245089 195.113.194.2 csko.cz dobre retardovany :D
VALVE_0:0:2098245089 195.113.194.2 csko.cz 320.129.456.263:27012 [zmenil nick na]: csko.cz


Už len to je jasný znak provokácie, evidentne máš nudný život keď si to musíš príst vyliať sem.

because
03-05-16, 13:16
Odpoved na otazku: Ako Vas provokujem alebo ci je to proti pravidlam som stale nedostal. Vám môže byť uplne u riti aky ja mam nick, pokial ním neporusujem nejake pravidlo kotelny. Ziadne pravidlo som neporusil, len to Vaše ego neunieslo. Nikto taky nick nema a co? Je to normalny nick regulerny, nic, čo by bolo proti pravidlam. Takže toto menenie nickov berem ako bezdovodné. Stavim sa ze pokial by som nemal prava na ts tak aj tam by ste banovali ako zmyslov zbaveny.

Btw: Admin ma na praci dolezitejsie veci, sediet 90% casu na jb zatial co prava ma niekde uplne inde. Alebo banovat na JB cez banlist zatial co nema tam ani prava. (Toto by bola mozno provokacia ale je to 100% pravda)

E: JE pekne ze si vytiahol z chatlogu to co som napisal v prvom prispevku, ze ked mi ten nick zmenil 7x tak som mu uz napisal ze je retardovany.

B!g 5m0k3
03-05-16, 13:27
Toto je prdel :entneho: :entneho: :entneho: :entneho:

Sad_girl
03-05-16, 13:38
Jako provokace mi přijde to, že když ti na JB Mario napsal, že by to banoval, ale že má práva na ZM, tak jsi nečekaně šel na ZM. Pak když si tady stěžuješ, že ti 13x změnil nick, nedošlo ti, že na tom nicku je něco špatně a nebo jsi zas jen provokoval?
Jak už je tady napsáno, IP adresa v jméně se považuje za reklamu. Co na tom ještě nechápeš? :---)

because
03-05-16, 13:43
Presne provokoval som tým, že som išiel na ZM a ten retard došiel za mnou. Neni to proti pravidlam ale musime niečo najst aby admin mal pravdu. :D IP adresa v mene sa považuje za reklamu, len škoda že moj nick neni IP ADRESA. Lenže to ludia co poznaju len csko.cz a games...s.cz nemozu poznat. Boli casy ked na admina trebalo nieco vediet, amx prikazy, rozoznat IP adresu atd lenze teraz spamuje niekto hlasenia ze blokuje, alebo hra gather s typkom co uz ma prava a tomu sa daju prava. Nič na tom nicku neni spatne, spatne je len ten clovek co to menil jak retard. :D


http://csko.cz/forum/showthread.php?46504-wooooow
http://csko.cz/forum/showthread.php?47608-Sweere
http://csko.cz/forum/showthread.php?47501-SyWeR

Diky za príspevok, vidno že ten nick používam už dlho. Ale stále s tým ľudí nejako provokujem to je hrozné. :D


E: Prosím nespamujte mi sťažnosť čo nie ste admini. Nič proti Vám. ale po prve Váš nazor ma váhu hovna a po druhé nič proti pravidlam som neurobil a furt píšete svoje, že som urobil.

MartyEE
03-05-16, 13:52
http://csko.cz/forum/showthread.php?46504-wooooow
http://csko.cz/forum/showthread.php?47608-Sweere
http://csko.cz/forum/showthread.php?47501-SyWeR

Ja som toho názoru,že admin proste môže mať u riti či je to reklama alebo nie, proste normálny hráč čo si chce zahrať a neporovokovať takýmito hlúposťami si dá normálny nick (proste je to lahko zamenitelne s reklamou a to, ze ty dilino si to das je provokacia uz ves). Neviem čo si chceš touto sťažnosťou dokázať, ale admin sa zachoval ešte dobre. Ja by si ti tam praskol hneď banan a vôbec by ma nezaujímalo či je to na niečo reklama, spôsobuješ tým na serveri dokonca rozruch.

Troppe
03-05-16, 14:19
Nešel bych za tebou,když by mi Márty nenapsal,ať dojdu.
Jak už jsem psal výše,pokaždé když potkám někoho s takovým nickem,tak mu to budu měnit (pokud se neponaučí,příjde i ban).
Počkám si na vyjádření vyšší moci.

because
03-05-16, 14:24
A o tomto čiastočne hovorím, vieš o tom velke hovno, nevies o tom nič ale aj tak to budeš meniť alebo banovať, len kvoli tomu ze typek co vie o tom tolko isto ako ty to nahlásil. To je ako keby idem na knife nepoznam knifebot a zabanujem tam polku serveru.

Poznam pravidla dobre, ban za reklamu, moj nick neni reklama.
Napr. Jeden nemenovany admin tu pobehoval s nickom : Adolf a 3 tabory. a povedal mu niekto na to niečo? Každý vedel o čo ide ale proste neni sú tam klúčové prvky, takže mu nikto nič nepovedal.

apach29
03-05-16, 14:32
because nic proti, ale vis jak to tu chodi a znas pravidla stejne dobre, jako vsichni admini. vis, ze se to vzdycky banovalo a banovat bude. stejne jako bych si dal nick apachkantr.cz. taky by nikdo nekontroloval, jestli to existuje a dal mi banana.

Zoyer
03-05-16, 15:16
because nic proti, ale vis jak to tu chodi a znas pravidla stejne dobre, jako vsichni admini. vis, ze se to vzdycky banovalo a banovat bude. stejne jako bych si dal nick apachkantr.cz. taky by nikdo nekontroloval, jestli to existuje a dal mi banana.
no ape, tak to rovnou muzeme dat ban adminovi :D http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=180464

Nihilia
03-05-16, 15:35
Několikrát jsi za to dostal ban. I když jsi poté dostal UB, tak asi není něco v pořádku.

I kdyby to bylo IP na psí útulek, musíš si ho pořád dávat a tím vyvolávat polemiku, zda se nejedná o reklamu na jiný server/portál?
Nemůžeš si prostě jednoduše dat nějaký "normální" nick. Ty si budeš dávat ten samý, neustále za to dostávat bany, poté žádat o unbany a dělat ze všech blbce.

Nezlob se na mě becausi a nevím co tímhle sleduješ, ale chováš se jak člověk, který má nějaký mentální problém a zkrátka nechápe základní věci.

because
03-05-16, 16:31
Několikrát jsi za to dostal ban. I když jsi poté dostal UB, tak asi není něco v pořádku.

I kdyby to bylo IP na psí útulek, musíš si ho pořád dávat a tím vyvolávat polemiku, zda se nejedná o reklamu na jiný server/portál?
Nemůžeš si prostě jednoduše dat nějaký "normální" nick. Ty si budeš dávat ten samý, neustále za to dostávat bany, poté žádat o unbany a dělat ze všech blbce.

Nezlob se na mě becausi a nevím co tímhle sleduješ, ale chováš se jak člověk, který má nějaký mentální problém a zkrátka nechápe základní věci.

Nezlob se ale nemôžem si ho zmeniť a to z jedného prostého dôvodu: Neni zakázaný. Ide iba o tento princíp, ak nedokážete rozpoznať reklamu, tak žial zlyhal nábor. Ešte sa vrátim k tomu, že admin si to nemusí kontrolovať. Keď by sa podľa tejto logiky robilo všade, tak kludne by ste odbachli niekoho a až potom zisťovali či ste mali na to dôvod. Robím možno z Vás blbcov, nie zo seba. Ja chodím iba hrať, sem tam nahlásiť nejaký priestupok (na ktorý v 90% kašle keď ho napíšem cez !, takže musím ísť na plochu a napísať koprakekovi/hellovi na steame). Poznám tu tie pravidlá a o tom mojom nicku nie je ani zmienka nikde. Je tam že IP adresa neni povolená ale kurva toto IP adresa neni. A ak toto nedokážete pochopiť tak prosím vzdajte sa práv, pre Vaše dobro, nech sa Vám ľudia nesmejú. Keď urobím niečo zlé, čo je v pravidlách, čo fakt som urobil kokotinu tak ok, počkám si ten ban, nebudem rozmazávať nejaký slap atď. Ale nie keď týpek vie o tom hovno a chce to meniť, to sa nezlob ale to proste nejde takto.
Zojer tu dal pekný príklad na reklamu, tiež by si to banoval? Črty reklamy to má. Ale jasné, že by sa to nebanovalo lebo to aj bežnému tupcovi napadne, že to asi reklama neni, tak prečo tuto nemôže ľuďom zapnúť trocha mozog?
Taktiež ako som sem dal ten príklad: Kono tu pobehuje s nickom Adolf a 3 tábory, všetci vieme čo to znamená ale je to povolené lebo to nemá dôležité slovo: Hitler.
Ja sa kludne stavím, že keď by som namiesto csko.cz si dal do nicku číselnú IP adresu kotelny, tak ma hneď pobanujete za reklamu a ani nebudete tušiť, že robím reklamu na kotelnu.


Mě by zajímalo, jestli toto je ten samý hráč, co zhruba před týdnem na JB nehorázně spamoval, hráči volali přes ! admina (reklama), přišel Hell a nic neřešil, páč hráč se "chlubil" tím, že se o IP nejedná (IP to sice opravdu není, ale provokace a spam naopak ano).

Pokud se jedná o jiného hráče, tak se omlouvám. Ale i tak mi toto přijde jako provokace.

Podobně jako když se jednou kopíroval nick "T".. někdo si za to dal tečku, někdo dvojtečku atd. Chápu, že hráč, co takhle hraje už dlouho, nemá na písmeno T nějaká práva, ale oprávněně ho štve, když ho ostatní krátkodobě napodobují...

Ako vravím, ľudia o tom nič nevedia ale sťažovať sa a banovať/meniť to budú a to môj problém neni. Admin má rozpoznať tieto veci, preto je snáď admin, inak by tu mohli byť cvičené opice čo keď uvidia v nicku bodku tak zabanuju za reklamu. Základné znalosti by admin mal mať aj keď ich nepoužíva. Keď som ešte bol admin tak v jednom nemenovanom threade sa jeden admin pýtal ako sa dáva ban na minútu. To keď som videl som sa smial ako zmyslovzbavený.

E: Ešte posledný edit. Včera ma prekvapila reakcia jedného admina, keď mu nejaký týpek povedal, že robím reklamu. On odvetil vetu: Skúšal si to? A ten človek čo mu to povedal okamžite zmĺkol, lebo keď by to skúsil, zistil by, že to reklama neni. A to je tá základná znalosť. To je to čo má oddelovať admina od bežného hráča.


Ano,poznám reklamu.
Z mé strany je to čistá provokace. Prosímtě,proč si nemůžeš dát "normální" nick jako většina hráčů na Portálu a musíš tady "provokovat" s tímto nickem? Jak jsem psal,já ti to budu měnit a popřípadě banovat.

E2: Ježiši maria, tak si to banuj, rob si čo chceš, ty budeš za tupca, nie ja. Tým, že budeš to banovať tak v googli najde len kotelnu takže to bude v podstate csko.cz len inak napísané. Potom dúfam, že budeš ludi co budu mat csko.cz nick premenovávať na player. Pre mňa je to normálny nick kedze neni nejak obmedzený pravidlami. Kludne budem sem chodiť každý deň si posťažovať. Ak s tým niečo chceš robiť daj návrh na pridanie do pravidiel ale tým pádom ukážeš iba to že ego ti evidentne nevydrží nápor pozerať sa na čisla. Hovoríš, že poznáš reklamu, z toho čo som videl alebo čo si tu čítam to 100% nepoznáš.

davidh18
03-05-16, 16:32
Mě by zajímalo, jestli toto je ten samý hráč, co zhruba před týdnem na JB nehorázně spamoval, hráči volali přes ! admina (reklama), přišel Hell a nic neřešil, páč hráč se "chlubil" tím, že se o IP nejedná (IP to sice opravdu není, ale provokace a spam naopak ano).

Pokud se jedná o jiného hráče, tak se omlouvám. Ale i tak mi toto přijde jako provokace.

Podobně jako když se jednou kopíroval nick "T".. někdo si za to dal tečku, někdo dvojtečku atd. Chápu, že hráč, co takhle hraje už dlouho, nemá na písmeno T nějaká práva, ale oprávněně ho štve, když ho ostatní krátkodobě napodobují...

E:
Je tam že IP adresa neni povolená ale kurva toto IP adresa neni.

Pokud tento nick používáš dlouho, v různých hrách, chceš se tím odlišit a hraješ normálně, bez spamu atd. tak ano, rozčiluješ se tu oprávněně. Pokud ale hraješ i pod jinými nicky tak ano, provokuješ (zkoušíš, jestli admin ví, že IP adresa se skládá z čísel 0-255 a čekáš, že se pak případně budeš hádat).

Troppe
03-05-16, 17:28
Ano,poznám reklamu.
Z mé strany je to čistá provokace. Prosímtě,proč si nemůžeš dát "normální" nick jako většina hráčů na Portálu a musíš tady "provokovat" s tímto nickem? Jak jsem psal,já ti to budu měnit a popřípadě banovat.

Samco
03-05-16, 23:14
To by si musel každému adminovi dopodrobna dohovárať, že to nie je reklama. Inak bany za toto budeš dostávať furt od niekoho. Nie každý ťa má prekuknutého (tak ako ja). :-)