PDA

Zobrazit normální verzi : Žádné řešení serveru Sh40



MrWolfi
03-05-16, 21:07
Ahoj na sh40 vůbec nechodí admini když píšu přes ! nějakou správu tak nikdo nepříjde je tam strašně moc fake ůčtu je tam i strašně hráču co pořád teamují a zabíjí ostatní ... Chtělo by to někoho kdo tam bude chodit a dávat nějaké bany už to není normální když tam příjde někdo kdo vůbec nic neví a jen de fullout a drží střílení a proto bych chtěl aby tam už začal někdo chodit nebo reset levelů protože Na mnoho starých nicku jako je :) nebo LOL a mno jiních jde moc lidí co vůbec neumí expit a pak jsou jen fake učty. Snad se něco změní. :mad::mad: :wall:

-Děkuji za přečtění :happy:

Kotel
03-05-16, 21:54
To je těžký, admin na sh není a zřejmě ani nebude.

MrWolfi
04-05-16, 10:32
Ale to je celkem špatné protože příjdou lvli třeba 10 a nemají šanci protože nějaký hloupý jiný hráč si vleze do lvl40 a pak nemá šanci ... chtělo by to aspoň reset levelu.

backpase
05-05-16, 20:03
treba hlásiť na fórum, vždy sa nájde admin čo to tu pozrie, reset by bol iba dočasné riešenie, prešiel by mesiac - dva a bolo by to rovnaké a podľa mňa majú menšie lvli omnoho väčšie možnosti získať XP ako to bolo pri resete a premene na Sh lv 40.. časom sa snáď nájde vhodný kandidát na admina, pár adeptov bolo ale nie veľmi vhodných

Kotel
06-05-16, 09:25
Ja tedy chtel udelat balancer, ktery by vyrovnaval tymy, ze byl treba 1 lvl40 proti 7mi lvl 10, ale to je zabere nejaky cas.

backpase
06-05-16, 15:26
Ja tedy chtel udelat balancer, ktery by vyrovnaval tymy, ze byl treba 1 lvl40 proti 7mi lvl 10, ale to je zabere nejaky cas.
Ja by som povedal, že v praxi to takto nejak funguje.. keď je tam lv40 a má dobré skóre tak PTB to poprehadzuje tak, že je sám (alebo s minimom hráčov) proti ostatným (koľkokrát aj 6 na 1)

Kotel
06-05-16, 16:05
Aha, tak to by slo. Ale i tak to trva par kol, nez to prohazi.

backpase
06-05-16, 23:57
To je pravda ale postupne sa to vyvažuje takže nemusíš zbytočne strácať čas na vec, ktorá by aj tak veľa nového nepriniesla :happy:

radim5275
04-06-16, 10:59
S resetem lvlů nesouhlasím, mám tam 40 a nechce se mi to dělat znova :D, ale nejlepší by bylo, kdyby se resetly jenom fake 40, jako :) LOL, wutang, flus, empty atd, prostě ty které nemají rezervlé nicky, tím by to bylo vyrovnanější.

backpase
12-06-16, 02:02
S resetem lvlů nesouhlasím, mám tam 40 a nechce se mi to dělat znova :D, ale nejlepší by bylo, kdyby se resetly jenom fake 40, jako :) LOL, wutang, flus, empty atd, prostě ty které nemají rezervlé nicky, tím by to bylo vyrovnanější.

Len nemôžeš zničiť cudzie vlastníctvo, maximálne resetovať nick empty pretože ten je "default" nick ak zadávaš nick in-game a nedáš si žiadny.. ostatné sa musia proste nahlasovať, človek, ktorému ten nick patrí sa asi nenájde

radim5275
12-06-16, 09:23
No právě u nicků wutank smajl flus matěj lol atd ani nwis už kdo je pravý.

killer-savage
12-06-16, 11:28
Slo by to tak ze vsetky nerezervnute lvl 40 nicky by sa proste len zablokovaly a pravy majitel moze napisat kotlovi aby mu to povolil a on mohol rezervovat nick

radim5275
12-06-16, 11:32
No jo, ale to by zas mohl napsat nějaký fake kid, že je to jeho... :/

killer-savage
12-06-16, 11:35
ti kidi beru lvl 40 kvoli tomu ze su tam ini lvl 40. ked nikdo nebude kopirovat tak to bude vyrovnane

backpase
13-06-16, 01:28
Slo by to tak ze vsetky nerezervnute lvl 40 nicky by sa proste len zablokovaly a pravy majitel moze napisat kotlovi aby mu to povolil a on mohol rezervovat nick

toto je celkom dobrý nápad, tie najviac zneužívané nicky by sa blokli a pravý majiteľ by prišiel na fórum