PDA

Zobrazit normální verzi : kowek



because
03-05-16, 23:34
Vypis z konzole:

[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem Bugy
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz (http://www.csko.cz) muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Reklama provokace'
[AMXBANS] Delka: '1 tyden'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:2098245089'
[AMXBANS] Tvoje IP: '195.113.194.2'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz (http://www.csko.cz)
[AMXBANS] =======================================




Poznamka:



Nechaj mi to napokoji, chcem UB. Co som z tohto porusil:

Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywalking - chození po obloze
Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
zapnutý developer nebo fps_override na jump, knife a furien serverech (výjimka je surf)

Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.

Na serverech, webu, fóru a komunikačních programech je zakázáno používat vulgární, urážlivé, napadající, sexuálně orientované či jinak morálně nevhodné výrazy, diskriminační či rasistická jména nebo jména osob známých svými zločiny proti lidskosti.

Zde je výčet jen nejčastějších hovadin, kterých se hráči dopouštějí. Pravidla jsou zde hlavně pro hráče, kteří si chtějí zahrát.

Ja ti poviem nic. MOJ NICK REKLAMA NENI ANI NIKDY NEBOLA. A PROVOKACIA NEMYSLIM SI ZE BY SOM MU NADAVAL NEJAKO, VSAK SOM MU VOBEC NEPISAL. Tento nick moj znamena len skurvene ciselka oddelene bodkou a nebudem si ho menit kvoli retardovi co nedokaze rozpoznat reklamu aj ked mu to 50x clovek napise v 4 roznych threadoch. Ten nick NENI proti pravidlam takze si ho menit nebudem.

because
03-05-16, 23:58
Prosím si to UB kedže mám ban za nič. Nick neni proti pravidlám .

Troppe
04-05-16, 00:06
O reklamu se skutečně nejedná,ale jsem proti UB. Už jsem Xkrát napsal,že já to jako provokaci beru. Vidím,že ostatní to vidí stejně.

because
04-05-16, 00:08
Ja stále nechápem ako Vás možu obycajne cisla provokovat. Ostatní to vidia stejne? Myslis tych 6 adminov co som dneska hral s nimi JB a jebali na nejaky nick s cislami? Berem ban za nieco co je proti pravidlam ale toto proste neni proti pravidlám takže chcem UB. Pripomina mi to toho beasta, je mu ste tiez nechceli dat ub len preto ze hra cisto ale je pre vas cheater. Proste brain co raz nižšie ide.


S Beastem nemám nic společného.
Je jasné (ikdyž by to tak být nemělo),tak když máš kamarády v A-teamu,tak ti ten ban nedají.
Přeber si to jak chceš. Počkáme na ostatní,já jsem proti UB.

Ako važne? Kamarady v Ateame? Neni to nahodou tak, že to proste maju mozog spracovat tie cisla a vyvodit z toho, ze to reklama neni ked im to raz clovek povie.

Troppe
04-05-16, 00:13
S Beastem nemám nic společného.
Je jasné (ikdyž by to tak být nemělo),tak když máš kamarády v A-teamu,tak ti ten ban nedají.
Přeber si to jak chceš. Počkáme na ostatní,já jsem proti UB.

Zoyer
04-05-16, 00:28
na jednu stranu je to provokace, protože ho používáš, ikdyž už jsi s tím měl dost problémů a víš, že to admini trestají. Na druhou stranu odůvodnění některých adminů, že si admin nemusí kotrolovat, zda "IP" platí nebo ne, je smešné, když necháváme admina běhat s nickem hltv.omg

Našel jsi skulinku, přes kterou můžeš provokovat adminy a oni se nechávají, ale jak jsi sám napsal "Zde je výčet jen nejčastějších hovadin, kterých se hráči dopouštějí. Pravidla jsou zde hlavně pro hráče, kteří si chtějí zahrát." a pokud admin uzná tvůj nick jako nepříslušný a potrestá tě za to(buď už změnou nicku, kickem nebo banem), tak by jsi měl stáhnout uši a poslechnout. Když tohle neuděláš, tak je to provokace a jak jsi sám napsal "Jakákoli provokace může být tvrdě trestána."

Kotel
04-05-16, 08:04
Jasná provokace a to opakovaně. Ban v pořádku. Psal jsem ti, že za to můžeš dostat kdykoli ban, protože jde o nejčastěji banovaný přestupek a admin nemá čas zkoumat, jestli je ip funkční. Tys chtěl dostat ban a pak adminy utřít.

Troppe
04-05-16, 08:57
Provokuješ tím,že si dáš takový nick,který se podobá reklamě na jiný portál. Dej si obyčejný,rozumný nick jako většina hráčů na tomto portálu a budeš mít s tímhle klid.

pweredbytvaroh
04-05-16, 10:55
V tomhle případě bych řekl, že retard jsi ty a ne dotyčný admin, každý máme ale vlastní mentální vývoj, proto ti to nemám za zlé, jen budeš dostávat bany.

Britny
04-05-16, 15:34
Jasná provokace a to opakovaně. Ban v pořádku. Psal jsem ti, že za to můžeš dostat kdykoli ban, protože jde o nejčastěji banovaný přestupek a admin nemá čas zkoumat, jestli je ip funkční. Tys chtěl dostat ban a pak adminy utřít.

Ještě bys měl i udělat pořádek na TS (nebo nějaký developer), protože tam má stále práva a vlastně se dá dohledat pod jeho "číslicema" Takže v klidu obývá admin roomky, může si banovat atd, přitom práva zde už dávno nemá, jen tu provokuje + má několik účtů na webu, tak mu nechte banned účet, at je klid.

Koprakek
04-05-16, 15:38
Ještě bys měl i udělat pořádek na TS (nebo nějaký developer), protože tam má stále práva a vlastně se dá dohledat pod jeho "číslicema" Takže v klidu obývá admin roomky, může si banovat atd, přitom práva zde už dávno nemá, jen tu provokuje + má několik účtů na webu, tak mu nechte banned účet, at je klid.

On je ale dostal naschvál, aby tam udělal pořádek.

Britny
04-05-16, 15:41
On je ale dostal naschvál, aby tam udělal pořádek.

Myslím, že tam chodí dost adminů co můžou dělat pořádek + pokud za tohle dostal ban ve hře, tak pod tím vystupuje celou dobu aji na ts, tak potom ten ban nedává smysl :idea:

[H]e||
04-05-16, 16:35
Na žiadosť becausa -
Tak drahá britny, tie práva na TS som dostal pred mesiacom asi. Došiel som po dlhom čase na ten teamspeak a toľko bordelu čo tam bolo, to som jak živ nevidel. 6 permanentných roomok tam smrdelo medzi docasnymi, dalsich 15 roomok nebolo spravne zoradenych a este nejakych 11 ludi si jeblo do roomky co najviac pismen A len aby to mali prvý. Takže mi nevrav, že tam môže robiť poriadok každý. Tých dosť adminov tam zanieslo bordel, ktorý som ako tak poupratoval. Polka z tých adminov to dostalo a v živote nevidelo serverlog, ked som sa pýtal, že podľa server logu kto to tak dojebal, tak 89% adminov, kukalo na mňa čo to server log je. Preto tam tie práva mám. Myslím, že som tam nič zlé neurobil, ba čo viac upozorňujem bezdáka na rôzne problémi, ako napríklad to, že admini banujú na teamspeaku wallhack. A k tomuto banu: Stale neviem čo je na tom nicku zakázané ale tak čo už dali ste ban za nič, tak si dajte, Vaša vizitka, ja si nemyslím, že by som niečo urobil zle. Ba čo viac pochybujem, že sa pýtate ľudí na dôvody prečo si zapnú alebo prečo si dajú nick aký majú. Thats all.
Chcem sa este ospravedlnit hellovi, ktorý sem ten post dáva, ono by som si to hodil sám pokial by ste mi nevymazali každý nick čo si založím. Na because nick mi nechcete dať UB ale keď sa chcem hajiť a založim si novy nick tak to hned vymazete a jebnete ten zabanovany tak sa necudujte prečo tam 16 dalsich profilov. :)

Ja provokujem podľa Vás, a čo robí ten človek nadomnou to radšej pomlčíme, či? https://ctrlv.cz/Mj5k

Idea
04-05-16, 17:47
Na toto sa da hladiet z mnoho uhlov pohladu. Because nerobi v principe nic proti pravidlam, ako pisal ten nick pripomina IP ale to je rovnake ako ked si da niekto nick fico, zmenim jedno pismenko a je to nadavka no nadavka to proste nie je rovnako ako jeho nick jednoducho ziadna IP adresa nie je a je dost vzdialena od IP adresy.. Samozrejme, niekto to moze brat ako provokaciu no vyslovene proti pravidlam to nie je a ak to nie je proti pravidlam vtedy sa to nema riesit, hrac moze robit vsetko co mu pravidla nezakazuju tj. mat aj nick aky pouziva Because a nie je ziadny dovod aby si ho mal menit. Ku tsku, naozaj tam bol bordel o akom pise vyssie v hellovom poste a pokial bol naozaj on ten kto urobil poriadok tak nech tie prava ma, plno ex-adminov ma/malo prava a robilo hovno max ich zneuzivali v svoj prospech ale to je o inom, to ze je v admin roomke nevidim ako problem, roomiek pre adminov je dost urcite sa vzdy najde nejaka volna, popripade moze mat kazdy samozrejme vlastnu roomku a aj tak polka ludi co je v admin roomkach ani admini nie su...

E: Niekto na to moze hladiet ako na provokaciu no to uz je na samotnom jedincovi co povazuje za provokaciu a je to subjektivne, kazdeho provokuje nieco ine, niekoho uz len to ze mu niekto nieco napise na internete o jeho inteligencii a podobne, no admin by mal byt schopny sa nad to povzniest a byt objektivny a nebrat za provokaciu kazdu picovinu co niekto urobi/napise atd. pretoze to by sa mohlo vybanovat polka hracov...

E2: Ked ma niekto v nicku Kaufland to uz je vacsia reklama lebo robi reklamu aspon na nieco co realne existuje.....

pweredbytvaroh
04-05-16, 17:54
Na toto sa da hladiet z mnoho uhlov pohladu. Because nerobi v principe nic proti pravidlam, ako pisal ten nick pripomina IP ale to je rovnake ako ked si da niekto nick fico, zmenim jedno pismenko a je to nadavka no nadavka to proste nie je rovnako ako jeho nick jednoducho ziadna IP adresa nie je a je dost vzdialena od IP adresy.. Samozrejme, niekto to moze brat ako provokaciu no vyslovene proti pravidlam to nie je a ak to nie je proti pravidlam vtedy sa to nema riesit, hrac moze robit vsetko co mu pravidla nezakazuju tj. mat aj nick aky pouziva Because a nie je ziadny dovod aby si ho mal menit. Ku tsku, naozaj tam bol bordel o akom pise vyssie v hellovom poste a pokial bol naozaj on ten kto urobil poriadok tak nech tie prava ma, plno ex-adminov ma/malo prava a robilo hovno max ich zneuzivali v svoj prospech ale to je o inom, to ze je v admin roomke nevidim ako problem, roomiek pre adminov je dost urcite sa vzdy najde nejaka volna, popripade moze mat kazdy samozrejme vlastnu roomku a aj tak polka ludi co je v admin roomkach ani admini nie su...

Napsal jsi jen jeden pohled, kde jsou ty další?

e.

e||;401164']Na žiadosť becausa -
Ja provokujem podľa Vás, a čo robí ten človek nadomnou to radšej pomlčíme, či? https://ctrlv.cz/Mj5k

Ty sis mě všiml, jejda?:taunt: Jen jsem ti to oplatil stejnou mincí.

e2.
Jen aby nedošlo k omylu, že jsem pro ban. Mně to je jedno, jen mě baví šťourat do věcí stejně jako tebe, příště to zkus ale chytřeji, aby ti nebyl všude zamezen přístup :D

Kotel
05-05-16, 08:07
Pokud nestačí ban na den, tak bude týden, pak měsíc. Reklama na cizí server se banuje naprosto všude a to permanentně.