PDA

Zobrazit normální verzi : zort



because
04-05-16, 07:51
Vypis z konzole:

[indent] http://csko.cz/forum/showthread.php?48119-kowek

Kedze mi to nezobralo asi 20 minut pisania textu tak to musim znova napisat.
Zoyer mas pravdu mozno v tom, že to je najdenie dieri v pravidle ale to moj problem neni. Viete o tejto diere tak si ju zacelte v pravidlach. Neni v pravidlach tak nemam dovod si to menit. Ako vzdy hubujete, ze nieco neni v pravidlach ale ze by ste si povedali 1 den, ze doplnime tam nejaké zakladne kokotiny co po casoch sme povedali ze budeme banovat tak to ani nahodov.
Tiez ti mozem povedat, ze ma provokuje tvoj nick Zoyer, budes si ho kvoli mne menit? Nie. Lebo je povolený, tak isto ako ten moj. Provokáciu berem ked zacnem niekomu z nicoho nic nadavat, alebo davat si jeho nick ako svoj s nejakou nadavkov alebo ako sprejlogo. To berem ako provokáciu, ale nie to ze si dam nick nejake skurvene ciselka , nevsimam si daneho cloveka a on mi jebne ban za provokaciu a reklamu. Ked sa spytam, že kde v tom skurvenom nicku mam reklamu tak mi to preistotu nikto nepovie, date tam provokaciu a ako vas provokujem s tymi cislami, to mi tiez nikto nepovie, iba proste poviete: Provokujes. Skor mne pride ze vy provokujete mna, sám si napisal, že som tu bol x krat. Za tychto x krat si tie temy precitalo kopa ludi stavim sa, že aj tento typek co mi dal ban. Vobec tento nick neni v rozpore s pravidlami tak vy supajte nohami a davajte UB. Ja som tu pre tento portal urobil kopu veci od turnajov po poriadok a coho som sa dockal, banu len za to ze niekto má panicky strach z cisel oddelených bodkov. Ak si to date do pravidiel tak dobre zmenim si nick, ak si to nedate tak vas mam v pici lebo je to povolené.
Cakam to UB dneska. :)

E: Nechápem, mažete mi ostatné nicky ktoré si zalozim za ucelom ub ziadosti ale na tom hlavnom mi nechate furt ban. Tak mi dajte na hlavny UB nejakych par dni dokym sa to vyriesi a potom sam poviem ze nech mi date ban dalej

Odpoved od pana kotla: Jasná provokace a to opakovaně. Ban v pořádku. Psal jsem ti, že za to můžeš dostat kdykoli ban, protože jde o nejčastěji banovaný přestupek a admin nemá čas zkoumat, jestli je ip funkční. Tys chtěl dostat ban a pak adminy utřít.


DO piče už mi povieš ako s tým skurveným nickom provokujem ? NIKTO mi to nepovie, iba poviete provokace. TAK máš brať adminov čo maju aspon seno v hlave a nie to, že vidia čisla a hned dávaju ban. A tiež: Nevieš to tam do tych skurvenych pravidiel dat?

nikiii
04-05-16, 08:10
To je tu asi kazdeho nazor ze ide len o cistu provokaciu, pretoze ked si tu adminoval tak s tebou ohladom tohto nikdy problem nebol. A odrazu ako si si "dal" zobrat prava tak tu potrebujes robit taketo roztrzky aby ostatni boli za debilov. Lebo zakazdym ked ta stretne na serveri admin, ktory tento nick uvidi, ti moze dat ban a bude sa to zase riesit... Uplne nechapem co chces tymto docielit, ale nedocielis tym nic pretoze pocas tvojho adminovania si pouzival normalne nicky a robil si tu poriadok a odrazu ako si uz len normalny hrac tak mas potrebu tu s tymto nieco dokazovat.
A ohladom banu, bola by som pre UB kedze tam ma nahadzane len tak for fun nejake cisielka, ale mohol by si zacat pouzivat normalny nick nech sa toto dookola neriesi, lebo sa tomu banu nevyhnes.

hofy
04-05-16, 08:13
http://csko.cz/forum/showthread.php?48119-kowek