PDA

Zobrazit normální verzi : Updater --> Koprakek



Updater
04-05-16, 22:04
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem :_Koprakek_:
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'MTK'
[AMXBANS] Delka: '1 den'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:155557956'
[AMXBANS] Tvoje IP: '185.51.240.166'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






7 dni fakt? Na to ze jsi to dal na 1 den jsi to zvedl docela o dost nemyslis? A jak si ses tak jistej, ze jsem to byl ja?

Koprakek
04-05-16, 22:17
Jsem si na 100% jistej že jsi to byl ty. Ban je dlouhý z toho důvodu, že to děláš neustále dokola.

Updater
04-05-16, 22:22
A mohl bych vidět nějakej screen nebo tak podobně? Pokud vím, tak jsi v tu dobu na serveru nebyl. A týden se mi zdá opravdu dost na to, že někteří to dávají například na hodinu. Týden se mi zdá prostě přehnanej a žádám o zkrácení. Díky

Koprakek
04-05-16, 22:26
Screen a demo už nemám, bohužel ale ban ti osobně nezkrátím, to se dohaduj s Kotlem ne s semnou.

Updater
04-05-16, 22:30
Ale jako správný administrátor by jsi měl k banu přiložit důkaz o tom, že daný hráč udělal něco špatně. Tak tě znova žádám o předložení nějakého pádného důkazu o tom, že jsem to byl opravdu já. Předem děkuju.

mirecc
04-05-16, 22:32
Na takéto "vecičky" admin demo mať nemusí
E: proti UB

Troppe
04-05-16, 22:34
Ahoj,byl jsem přítomen na Serveru.
Byl jsem jeden z vězňů. U T byli celkem 3 "Daxeři". Jeden pravej druhej se srdíčkem na konci (Prasátko) a třetí s notama na konci (chosen1). Daxer už nežil a Chosena ten "fire" zabil spolu s ostatními vězni,jakmile si zmáčkl CT tlačítka,poté tě Bagroidek fragnul. Jak vidím,není to tvůj první ban za tohle porušení pravidel.
Proti UB.

Updater
04-05-16, 22:39
Tag nic no je to k hovnu :D