PDA

Zobrazit normální verzi : Jak si nejlépe nastavit crosshair.



bohémsky život
05-05-16, 00:55
Zdravím,
chtěl bych vám zde ukázat jak si nastavit co nejlépe crosshair v cs 1.6. Zde jsem proto stručně a krátce napsal 4 postupy, jak takového crosshairu dosáhnout. Každý má na crosshair jiný názor, tak pokud se vám nelibí napište jaký máte vy.

UPOZORNĚNÍ PRO ZAČATEČNÍKY! Zde co budu dávat za příkazy pište do konzole, nikde jinde fungovat nebudou :gabe:.

1. Velikost

Jako první věc co uděláme je že do konzole (;) napíšete příkaz "cl_crosshair_size small" (bez uvozovek), tím se crosshair zmenší.



2. Průhlednost

Jako druhou věc si zprůhledníme crosshair pomocí příkazu "cl_crosshair_translucent 1", tím se crosshair zprůhlední.



3. Barva

Jako třetí věc si obarvíme crosshair na jinou barvu (preferuji bílou) pomocí příkazu "cl_crosshair_color "255 255 255"" (čísla musí být oddělené uvozovkami od příkazu, jinak bude jiná barva) , tím se crosshair obarví na bílou barvu.
Pokud se vám bíla barva nelibí a chtěli by jste jinou, pohraje si s čísly a měňte :)


4. Dynamika

Jako čtvrtou věc si upravíme crosshair tak, aby se při pohybu neměnil tvar (třeba při skoku se crosshair zvětší) pomocí příkazu "cl_dynamiccrosshair 0"



Hotovo, lépe už snad ani ten crosshair nejde nastavit :D

Pokud máte nějaké problémy, pište zde.

Giussepe
05-05-16, 11:37
kdyz maji byt cisla oddelena uvozovkami, proc to tak nemas? Pokud vidim spravne mas je oddelena pouze mezerou. A mas tam syntaktickou chybu.

bohémsky život
05-05-16, 17:09
Udělal jsem to špatně tím, že jsem ty příkazy nechal podtrhnout, tedy tam potom nešly vidět ty podtržítka. Ohledně těch barev jsem to trošku poupravil, snad už to bude lepší.

Giussepe
05-05-16, 18:06
furt tam mas chybu sefe

bohémsky život
05-05-16, 18:15
Nechápu co myslíš. :D

Giussepe
05-05-16, 20:00
ne, tak nemas. prehledl jsem se. sorry :D

bohémsky život
05-05-16, 20:54
Já si tady lámu hlavu, co mám blbě no. :D

_Koker_
06-05-16, 21:58
Pěkně zpracované :-)

bohémsky život
06-05-16, 23:07
Děkuji :)

bleskino
29-05-16, 17:08
Akože ja nemám v úvodzovkách tie čísla a ide to fajn.. ináč odporúčam 255 0 0 .. to je v RGB čisto červená je strašne sýta a vidno ju aj na bledej oblohe aj v brutálnej tme.. samozrejme vypnúť priehľadnosť (translucent na 0) :)

Krejzy
10-06-16, 17:45
Ďakujem! Táto farba crossu je úplne perfektná! :D

Hauss
12-07-16, 09:49
Podle mě je průhledný cross na nic.V životé mi to nevyhovovalo nechápu jak stím někdo může hrát.