PDA

Zobrazit normální verzi : weads



because
05-05-16, 12:05
Vypis z konzole:


http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=182003





Poznamka:






Kedze primarna ziadost sa mi lockla, v reasone mam provokovanie tak by som chcel dokaz o tom ako som daneho admina na serveri provokoval, co som mu napisal do chatu ze som ho vyprovkoval. NIC PROTI PRAVIDLAM SOM NEUROBIL, TAKZE CHCEM TO UB. :)
Skor nez tu date to ze som si menil nick, tak najskor nech sa ten typek nauci pravidla a potom nech robí čo uzná za vhodné. Moj nick neni proti pravidlam a ani nebol proti pravidlam.

DiEAcE
05-05-16, 12:44
Mě to nepřijde jako cílená provokace a především nejde ani o porušení pravidel, tím pádem bych mu ten ub dal. Žádné blbosti do chl nepsal a admin si ho nemusel ani všímat, pokud se choval v pořádku. Toť asi vše..

DiE

HSMartinka
05-05-16, 12:52
Neviem prečo admin sa rozhodol pre ban za provokaciu , taktiež som pre UB

Britny
05-05-16, 12:52
No po zjištění, že práva na ts máš úmyslně, abys tam teda jako dělal pořádek a opravdu tam smrdíš dlouho, včetně s tím nickem, tak jsem taky pro UB. Jako vím, že takto zkoušíš adminy a ta provokace tam je, ale vzhledem k tomuto faktu + teda takový server neexistuje, jsem i tak pro ub, možná s kompromisem, že si ten nick a něco tomu podobnýmu už nedáš. Na jednu stranu tě chápu, že proč bys měl, když to nic není, ale na druhou zase tu je dost adminů co tě prostě skrz toto nemusí a víš, že většina vždy vítězí. Hodně z nás co tu kdy mělo s někým problém se o tom samo přesvědčilo.

Kotel
05-05-16, 12:58
Jenže on si ten nick dá znovu a znovu nám budou psát hráči, že tam někdo dělá reklamu a znovu to budeme muset řešit. Pokud budete celou kauzu sledovat od začátku, tak zjistíte, že tu jen marní náš čas.

Bugy
05-05-16, 13:02
Pokud by si změnil nick na nějaký normální, tak bych mu dal unban. Normální nick myslím to, že to nebude připomínat reklamu nebo něco tomu podobné, ne že si za tu tvoji "serii čísel a teček" dáš = aby z toho byla rovnice, pořád by to bylo moc podobé ip adrese, dej si nick Because1234 a nikdo mít problém nebude.

because
05-05-16, 13:04
Ja už som urobil dostatočne veľký kompromis, že som tam pridal =0 , z čoho automaticky stal priklad z matiky. Uz jedinu vec o ktorej moze hrac polemizovat je ta, že ci je vypocitany spravne.

Nihilia
05-05-16, 13:10
Tohle už musí fakt bavit...nemám slov.