PDA

Zobrazit normální verzi : NESPRAVODLIVOST dUST2 ONLY 6



SOPEL1
08-05-16, 12:15
*Easy*Lukash : sopel treti den ta tu stretavam hrat a treti den vkuse places ze niekto ma cheaty :D
Ehm : mam jen brainhack 2.0 ale to s tvym iq 20 nemuzes
(Policista) adik : Ehm 3 hp aj tak da :D
(Policista) Ehm : ehm je pan
**SOPEL** : sak
*DEAD*(Policista) adik : Ehm aaa :D
*DEAD*(Policista) ZLYHALTIKOKOTIK : vychuje
*MRTVY* Smejky : jsi >D
StayGoldeN : nezabudni sa dojst na forum stazovat ze ti nadavaju
**SOPEL** : no daj mi to zabanovat lamo

[AMXBANS] Zabanovan adminem StayGoldeN
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz (http://www.csko.cz) muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'na servery provokuje uraza hracov potom sa stazuje na fore'
[AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:65651820'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.102.134.158'
'**SOPEL**' byl zabanovan na '1 hodinu'.
Duvod: 'na servery provokuje uraza hracov potom sa stazuje na fore'
By admin StayGol* Player zmenil nick na Milan

provokujem a urazam hracov na serveroch zaujimave slovo lama pise kazdy hrac nieje to urazka ani provokacia je to nespravodlivy ban nic som neurobil a hrac EHM mi to vcera pisal casto .. NESPRAVODLIVY ADMIN!



/přesunuto

Troppe
08-05-16, 12:24
**SOPEL** nic som nespravil tak ma zabanuj lama
**SOPEL** lama zapata
**SOPEL** ziadny pan zapata lama
**SOPEL** si husty jak kompot v babkinej spajzi decko
**SOPEL** lamo ani ma nevidis zakomplexovane decko s abckom
**SOPEL** trapko trapnej
**SOPEL** ehm zapata lamka
**SOPEL** debile
**SOPEL** sam si bot
**SOPEL** hej wau aby si si ju nedal ty nic som nespravil trapko

Tohle celkem za cca 30minut,dál jsem se nedíval. Co nám k tomu řekneš?

SOPEL1
08-05-16, 12:26
a co stym chces akoze dokazat hm? jediny co tam je "debile" je nadvaka ale nic stoho ako urazka na rodinu tvrda nadvka ani nic tam neni takze NESPRAVODLIVOST! nic som nespravil ale to ze tam kecal ze ja placem a podobne od neho tak to uz ta vbc nezaujima takze ja som mu len odpovedal tak jak sa spraval on ku mne takze NESPRAVODLIVOST zacinas sa rovnat adminovi STAYGOLDEN

hfQ.V
08-05-16, 12:44
včera si sa tu bol sťažovať že ti v hre niekto nadáva a ani sa mu nečudujem..vyberieš si z chatu čo sa ti hodí a to sem dáš ale dnes som bol s tebou na servery a videl som ako to je..vkuse urážaš a provokuješ hráčov a keď ti na to niekto reaguje sťažuješ sa..dlho ta ignorovali ty si neprestával so svojimi kktinami unban ti nedám a keď ťa stretnem na servery a budeš robiť to čo dnes alebo včera dostaneš ho na dlhšie

a 8 z 8 tvojich príspevkov na fóre hlásiš hráčov čo ti nadávajú..zaujímavé že zrovna ty im tak biješ do očí asi si taký dobrý alebo neviem..určite chyba nebude v tebe

SOPEL1
08-05-16, 12:58
wau ja si vyberiem s chatu čo sa mi hodi? hej? hej? to je super pretoze nic ine vtom okrem slova lama a debil dnes nebolo takze neviem o com hovoris ked taketo blbosti pises a aby som sa na teba nestazoval niekomu vyssiemu zato ze sem pises blbosti co nejsu ani pravd ziadne vybrate co sa sem hodi tu vbc neni je tam z chatu to co tam ma byt nic horsie tam nebolo tak neviem o com kecas nikoho som neprovokoval tak sem ty racej ani nepis LEBO TY SI HO VIDEL VCERA A PREDVCEROM CO PISAL .. takze ja si vyberm co sa mi hodi a on je boh on je cisty jak biely papier ze? zaujimave.. od teba

a odblokujete mi pristup na DUST 2 ONLY 6 nic som nespravil!!!!!!!

kono159
08-05-16, 13:23
ban je opravneny a jedine zakomplexovane decko si ty sopel

SOPEL1
08-05-16, 13:25
Neni opravneny nic som nespravil a zakomplexovane decko je hrac EHM ked mi ide hovorit do hlasoveho chatu ze placem a nwm co co neni pravda

Troppe
08-05-16, 15:17
Existuje možnost /mute
Pokud ti nějak nadával,měl si napsat Adminovi a ne začít psát takové hlouposti.

SOPEL1
08-05-16, 17:02
hej existuje pre takych hracov co davaju bany za NIC nespravodlive vedenia a podobne

hofy
08-05-16, 22:49
Na fóru máš taky ban za vulgárnost na jiném účtu. Nemůže být problém jinde než v nespravedlivosti?

Samco
08-05-16, 22:52
Aj som si myslel, že toto je capitan morgan. Tým pádom ešte tento mierny ban je na mieste.

SOPEL1
09-05-16, 23:03
neviem co by to menilo na tom keby to bol captain morgan jak tvrdis pretoze ziadna nadavka tam nebola BAN NESPRAVODLIVY
MOZTE SI TO ZAMKNUT NEMAS ZMYSEL SA HADAT S NESPRAVODLIVYM ADMINOM O BANE KD SI BUDU FURT MLET SVOJE ZBOHOM

Troppe
10-05-16, 06:09
Podivej se na 1. komentar. To byl Tvuj slovnik cca za 30 minut.