PDA

Zobrazit normální verzi : Dm 2



Dwane Dibbley
21-01-12, 21:51
Zdar,
napadlo mě, když i uznávaný skiller mi napíše, že se kotelna dm může rovnat nejlepším steam DM serverům světa, což takhle ho rozšířit o 1 nebo 2 servery?

Určitě kotel i ostatní vidí, že bývá zaplněný už od rána, takže minimálně na zkoušku by tu být mohl. Rank by se propojil podobně jako tomu je na mega pub

Bezdak
21-01-12, 21:53
Jo to je pravda, na DM je dost lidí i pozdě večer, kdy už se dá hrát jen na classic a právě na dm, protože na zbylých serverech nejsou lidi. Já sem pro :)

Dwane Dibbley
21-01-12, 22:00
Jen bych chtěl ještě doplnit, abyste hlasovali uváženě a ti, kteří byli proti (ano, jejich nicky jsou vidět) žádám, aby vyjádřili důvody svého nesouhlasu, ať se tady všichni poučíme :-).

Kotel
21-01-12, 22:11
Ja mel dojem, ze uz jsem ho moc preplacal, ale v ramci hratelnosti to bylo asi plus. Druhy server by mohl byt. Myslel jsem, ze dalsi servery uz system neutahne, ale jeste je rezerva.

cFc|Lu!z
21-01-12, 22:22
Byl bych pro Dm2, ale ne pro sloučení ranku. Podle mě by ty 2 servery neměly stejnou úroveň

BUBEN
22-01-12, 00:55
Doufám, že budou naplněný. Protože je lepší mít jeden 10:10 než 2 7:7

Dwane Dibbley
22-01-12, 01:05
Doufám, že budou naplněný. Protože je lepší mít jeden 10:10 než 2 7:7

když se podíváš na první DM, tak od půl jedenáctý dopoledne do půl jedenáctý večer bývá plnej, za zkoušku na druhej server nic nedáš

Dwane Dibbley
22-01-12, 01:08
Další věc, chtělo by to pořádnou reklamu, když už to je jeden z nejlepších DM serverů na světě (navíc CZ/SK -> low ping pro místní).
Bylo by dobrý ho nějak propagovat. Jako vážně se za DM nemáš za co stydět, spíš by to chtělo nějakou tu elektronickou chloubu.

Charon35
22-01-12, 01:11
Zdar,
napadlo mě, když i uznávaný skiller mi napíše, že se kotelna dm může rovnat nejlepším steam DM serverům světa, což takhle ho rozšířit o 1 nebo 2 servery?

Určitě kotel i ostatní vidí, že bývá zaplněný už od rána, takže minimálně na zkoušku by tu být mohl. Rank by se propojil podobně jako tomu je na mega pub

Watafak? Kde si to čítal, alebo kto ti to povedal? (ne že by som bol proti, len zvedavost :D)

Inak som za. Veď len dnes bol takmer od 9:00 do 22:00 skoro stále plný.

Dwane Dibbley
22-01-12, 01:16
Watafak? Kde si to čítal, alebo kto ti to povedal? (ne že by som bol proti, len zvedavost :D)

Inak som za. Veď len dnes bol takmer od 9:00 do 22:00 skoro stále plný.

Dawe~wOw , hráč 1. v ranku s neskutečnym skillem, žkušenostmi i známostmi

Kotel
22-01-12, 01:35
Prave ze server je plnej bez reklamy, potom by tu byl moc velkej naval a nestihal bych :D

Dwane Dibbley
22-01-12, 01:38
nestíhal by ti účet připisovat cash za VIP, tož to je dobře ne?

imo když je server vypšperkovanej, tak proč toho nevyužít?

Kotel
22-01-12, 02:02
Rank muze byt spolecny. Ted se pocita celkem dobre. Prej je nejakej problem s awp na dust mapach, ze se moc kempi, takze to chce vic serveru, aby kazdy mohl hrat mapu, co mu vyhovuje. Pak tam muze byt i vic map. Kdyz bude spolecny ban poslednich map, tak se bude vzdy hrat na kazdem serveru jina.

Dwane Dibbley
22-01-12, 12:52
Na to se přijde časem.

Dwane Dibbley
31-01-12, 10:10
Ako to vyzerá?

Kotel
31-01-12, 10:38
Bude do 2 dnu.

ZombieBot
31-01-12, 11:39
Chtělo by to ještě jeden DM server bez AWP, protože campmetr nefunguje a na trainu, nuke, iferno si vždy někdo někam zaleze a awpčkuje, je to fakt na pěst.

ZEUS
31-01-12, 11:58
Super :)

Dwane Dibbley
31-01-12, 15:44
Chtělo by to ještě jeden DM server bez AWP, protože campmetr nefunguje a na trainu, nuke, iferno si vždy někdo někam zaleze a awpčkuje, je to fakt na pěst.

tady ty lidi fulloutem z mg a samonaváděcí bazuky neodděláš, je taky rozdíl mezi hlídáním si určitýho území a trapnym kempem (spawn atd.), a pokud vim, za to se může banovat

Svacinar
31-01-12, 15:52
tady ty lidi fulloutem z mg a samonaváděcí bazuky neodděláš, je taky rozdíl mezi hlídáním si určitýho území a trapnym kempem (spawn atd.), a pokud vim, za to se může banovat

A taky se banuje, teda aspoň já. (Kromě trainu.)

ZombieBot
31-01-12, 17:02
tady ty lidi fulloutem z mg a samonaváděcí bazuky neodděláš, je taky rozdíl mezi hlídáním si určitýho území a trapnym kempem (spawn atd.), a pokud vim, za to se může banovat

Banovat bez práv jde celkem těžce. =)

HoracioKeine
02-02-12, 16:54
Tak abych pravdu řekl. Nějak se mi nepozdává, že by se banovalo za camp??? Jinak jsem pro new server, možná bude i menší nával. Ale taky možná větší.

ZombieBot
02-02-12, 17:03
Kotle? Uděláš prosím ten DM bez AWP? Většina hráčů je pro (např. eA Komrskej, a další...). Protože to, co je teď na tom DM, to je hrozný, sice je úplně luxusní, ale ti noobové s awp ... to nejde ani popsat.

Daduskaa
02-02-12, 17:11
Anoo !! Ak sa dá tak na DM 2 bez awp ... Na terajšom DM to tam dosť ľudí štve takže by to mohlo byť :-) Ak s tým teda súhlasia aj ostatní.

Dwane Dibbley
02-02-12, 18:43
Většina hráčů je pro (např. eA Komrskej, a další...).

eA Komrskej a kdo další? právě jsi jmenoval hráče, kterej hraje výhradně s kalachem

Každopádně veškerý kecy o zrušení AWP jsou blbosti.
Doufám Kotle, že jim nevyhovíš, protože to ten server rovnou nemusíš zakládat.

Kotel
02-02-12, 18:48
Na druhym serveru ho zakazovat nebudu. Na tretim mozna.

Flash
02-02-12, 19:15
Většina hráčů je pro (např. eA Komrskej, a další...)

http://theinsanityreport.com/home/wp-content/uploads/2011/10/sisko-facepalm.jpg

Koukam, ze je drtiva vetsina hracu je pro... kdyz to chce tolik lidi, jako si vyjmenoval, tak imo uz neni co resit. Rovnou je zakazte a nejlip i na DM1, protoze co tak na to koukam, tak je tam fakt nikdo nechce...

grEy
02-02-12, 19:19
Zruste Flashha, lebo s nim hraci kempia v tme.
K veci: Podla mna tam to awp nechcete len preto, lebo proti nemu neviete. To, ze hraci kempia v tme fakt neni pravda. A ked aj kempia, tak pocuju, ze dupete, tak si vas pockaju, ale to robia hraci so vsetkymi zbranami. Deathmatch je podla mna na to, aby si sa naucil "branit" proti vsetkym zbraniam (okrem ineho, samozrejme).

ZombieBot
02-02-12, 21:58
http://theinsanityreport.com/home/wp-content/uploads/2011/10/sisko-facepalm.jpg

Koukam, ze je drtiva vetsina hracu je pro... kdyz to chce tolik lidi, jako si vyjmenoval, tak imo uz neni co resit. Rovnou je zakazte a nejlip i na DM1, protoze co tak na to koukam, tak je tam fakt nikdo nechce...

Nemohl jsem si vzpomenout na další :D

HoracioKeine
03-02-12, 10:33
Já bych byl taky pro zrušení awp na DM2.

Dwane Dibbley
03-02-12, 17:50
Paráda, snad se chytne třeba jako furien 2,vypadá to nadějně. Nicméně chci nahlásit pár nedostatků..

• mapa dust2_2009 má klasický spawn

• hráči dostávají jen vestu bez helmy

• asi nefunguje rank

Kotel
03-02-12, 17:53
Rank tam zatim neni. Helmu jsem zrusil i na dm1, aby se dalo hrat i s m4.

Dwane Dibbley
03-02-12, 18:43
těžké to časy nastanou http://www.flyffworld.com/forums/images/smilies2/Sweat.png