PDA

Zobrazit normální verzi : Ziadost o povolenie stavby



MartyEE
10-05-16, 14:45
Čaute, nedá sa to nastaviť, tak aby vás hráči mohli požiadať iba určitý krát? Teda každý hráč bude mať obmedzený počet krát koľko vás môže poziadať o stavanie, lebo niektori hráči to non-stop cele stavanie mi spamuju a je to otravne fakt, diky.

Baxo15
10-05-16, 15:24
Taky by som bol pre to obmedzenie.. mne to hráči tam dávaju stále a nwm sa sustrediť na stavanie..čiže pro..

bohémsky život
10-05-16, 18:44
Není to špatný nápad, někdy se mi to taky stává. :)

Samco
10-05-16, 18:48
Jednoducho mu to prijmi a pred koncom zruš. Síce potom bude v rozpakoch, ale čo už.

MartyEE
10-05-16, 20:23
Skúšal som to Samčo, ale nedá sa na to spolahnut, v 80% pripadoch mi s tym hráč hýbe a pokazi to, alebo mi tam vlezie (s nevedomostou ako do kempu alebo iné) a blokne to, stalo sa mi, ze som to prijmol ( teda, ze mu to zrusim koncom) a on dilino sa motal niekde prec v mape a nevedel som ho najst, potom mi tam nevedel zist a kolo v riti :Dbtw: je to zm*dstvo prijmut a potom zrusit -_-)), prave preto toto obmedzenie.

Baxo15
10-05-16, 20:52
Prosste by to naozaj chcelo omedziť.. to čo si sem postol samco je uplna kokoina.. Radšej pomlč už.. :D


E:aspon budeš mať čo banovať ty hlupák..

Samco
10-05-16, 20:54
Skúšal som to Samčo, ale nedá sa na to spolahnut, v 80% pripadoch mi s tym hráč hýbe a pokazi to, alebo mi tam vlezie (s nevedomostou ako do kempu alebo iné) a blokne to, stalo sa mi, ze som to prijmol ( teda, ze mu to zrusim koncom) a on dilino sa motal niekde prec v mape a nevedel som ho najst, potom mi tam nevedel zist a kolo v riti :Dbtw: je to zm*dstvo prijmut a potom zrusit -_-)), prave preto toto obmedzenie.

Tiež pravda. Nastavil by som to trebárs tak, že by dotyčný iba 2 krát mohol pozvať hráča a keď ho zamietne, tak musí ísť ďalej. Len sa obávam, že odmietnutý jedinec môže bugovať do bloku dotyčného, ktorý stavia. Viem, že sa to môže stať aj teraz, ale to, že ho už nebude môcť znova a znova pozvať ho vyprovokuje.

E:
Prosste by to naozaj chcelo omedziť.. to čo si sem postol samco je uplna kokoina.. Radšej pomlč už.. :D


E:aspon budeš mať čo banovať ty hlupák..

No strašne po tom túžim...

Mr.N0b0dy
10-05-16, 21:02
A co takhle aby se dalo nastavit, jestli vůbec chceš dostávat nabídky od ostatních hráčů? Přičemž sám by jsi mohl posílat

MartyEE
10-05-16, 21:20
k Noubadymu - ano, s tym by som tiez suhlasil
k Samcovi - To uz ale dochadza k porusovaniu pravidiel, takze by sa to riesilo asi banom a ako si napisal, ze to robia aj teraz, tak robia a neboj ich vyprovokuje hocico okrem neprijatia ziadosti o stavanie, kroch

Qwix
11-05-16, 17:49
Ja som tiež za to, aby sa dal určitý počet žiadostí o stavanie. Keď vás stále spamuje nejaký Player o spoločné stavanie, tak je to dosť otravné.

Martin17CZ
13-05-16, 12:15
Jo to by se fakt hodilo... opravdu to otravuje kdyz nejaky sulin sekundu po sekunde macka T.. -,- :D
Nastavit limit na jednoho hrace treba 4-5.

bohémsky život
13-05-16, 19:07
Bylo by to dobré třeba nějaký příkaz který by neumožňoval hráčům posílat ti žádosti a ty taky nikomu, něco podobné jako na Surf Kill (/nodamage), že tě nemůže zabít a ty taky nikoho.

MartyEE
13-05-16, 22:35
Jeb*t prikazy, proste nech ti da 5x tu ziadost a viac nech mu to nedovoli, eaazyy

Shakespeare
29-06-16, 23:44
:-D taky bych byl Pro :-)
vím jaké to je když to někdo neustále spamuje :/