PDA

Zobrazit normální verzi : Michal Haniccin - WH



beast
12-05-16, 00:26
hrac: http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=4248211
demo: http://leteckaposta.cz/620446405
casy:

04:30 - koho tam videl? cez smoke? a preco tak rychlo uteka na spawn? vidi cez wh vela hracov, ktorí idu cez dlhu? :(
06:22 - chudacik tak to zakryva, ze akoze sa zlakne vlastneho, ale on je za stenou, taka smola :(
06:45 - pocuje ze mu jeden presiel a uz ide dlhu, ale on mieri stale nezmyselne na koniec dlhej a este predstrel :D
11:30 - chlapec sa prepiskol, nikoho nevidel, ale myslel si ze ano a hned reflexol dole
11:40 - toto je najzabavnejsi cas :D, vie ze ide duckom schody, tak naschval si ho ide pockat, da si 2x zoom, a este cuvne pozicne aby ho videl, preto takto ducknuteho supera vidiet iba ked ste uplne pri stene
13:40 - takyto prehlad v hre :D vie o vsetkych... a potom toto na schodoch ? dajte si to bez wh, to nieje reflex, to je predstrel a predtucha púoziciek
13:55 - najviac ma bavi ako smiesne sa pozera naschval za kazdu krabicu aj ked vie ze tam nie je enemy, len sa hra ze to zakryva, pretoze keby bol jeden z lepsich hracov, nepozre sa za krabicu na schodoch ked predtym 2 sekundy z tamad isiel :D a svojich spoluhracov ma na radare na strede :D
14:50 - paradicka , rushne si, o enemy vie, a potom ako to odkryva so zoomom :D ide si v pohode, az pokial nieje enemy na blizku tak uz pohyb obmedzuje aby mohol zareagovat a zabit ho :D
18:05 - plny smoke, a on si myskou potiahne na enemy akokeby nic
19:40 - rush na schody, a pozrite sa na ten vybeh, o kazdom vedel a predmieril si dopredu :D
24:10 - co ho tam tak taha ku oknu ? :( :D
24:20 - predstrel do kat , skoda ze ho vobec nevidel
32:20 - wtf? ako o nom vedel?
34:45 - cez smoke a este si tam mieri
35:55 - toto je na smiech, necakal vobec
37:40 - takto chodi normalny hrac kata? naschval mieri kusok doprava aby ho uvidel :DDDDD
38:50 - aha zrazu uvidi cez stenu hracov na dlhej :DDD ako sa zachova :D a este mi povedzte koho tam videl ? :DDDDDDD
39:40 - vidi cez wh ze flashujem (ale flash nevidi ani nepocuje) a uz sa otaca a uteka... toto minule kola nerobil, pozrite si cele hltv ak neverite
40:00 - namierenie a predstrel , ale nevyslo
41:25 - uteka pred enemy pozera do zeme, a zrazu predmierenie a presne na mna :DDD
41:45 - to namierenie uz cez dvere na enemy bolo exkluzivne, pritom ho nevidel, videl uplne ine enemy a keby chcel namierit nanho tak mieri uplne inak
43:50 - hahaha nechce ist lebo mu tam mieri awp :DDD boze
44:20 - :D:D:D pozicky zase predmierenie :D
45:00 - predstrel a do smogu, nehovorte mi ze toto normalny hrac da bez wh, cez tu skaru nieje mozne dat ked hrac prebehuje bez predstrelu
46:20 - odzoomuje si aby videl hraca aj v dolnych ako sa pohybuje, potom zabije hraca na schodoch, skryje sa a hned ide po hracovi vo dverach aj ked o nom nevie :D
48:40 - hrac mu prejde a on ide po mne :D
52:50 - nikoho tam nevidel, to len on si myslel ze ano, ale bez wh nie, a pozrite sa :D
57:35 - hoppa , on je za stenou, takto dlhu nikdy nevychadzal a teraz?

Michal_haniccin
12-05-16, 12:56
Ahoj na Slovensko, časů fůra, sám jsem zvědavej. Na serveru jsi to obrečel. Jinak celý demo je relativně nudný, moc mi nechodili, ani se mi nedařilo, tak sorry, že nebudete řešit pohledný situace :/ Nejsem GeT_RiGhT, ale něco mám nahranýho a za ty desítky hodin se na D2 zorientuje i opice. Myslím si, že s trochou vůle se dá banovat kterejkoli hráč, co hraje na daném serveru nějakej nadprůměr.

0:27 Proč o něm nevím?
1:15 Na tohle mrkněte, docela fešnej frag (: Ať to není úplná nuda na rozjezd
4:30 Stahovali všichni, na team chatu hlásili dlouhou, milion smoků. Nemám skill na to vystřílet všechno sám.
6:22 Špatnej čas, ale uvidíme později
6:45 Nesmyslně? Konec kola, na dlouhý jsme dva. Nebudu se vzdávat výhodnýho úhlu, kterej mám a ukazovat se víc, mnohem jednodušší je v případě nouze cuknout dolů, než přemiřovat zpátky nahoru. Neukazovat se a doufat, že někdo přiběhne pomoct, když hlásím dlouhou. Základy poziční hry.
11:30 Defaultní návyk. Předmíření a když tam není checknout temnou. Znovu základy.
11:40 Nejzábavnější čas? Vidím, že mi můj míří do vrat = nemusím se tolik bát instafragu - je předemnou, můžu v klidu zkusit na chvílí namířit doublezoom na probíhající / duckující T na schodech ze začátku kola. Timing tomu odpovídal.
13:40 O jakých všech? Myslíš o tom co střílel, co dupal nebo po tom, co házel granát?
13:55 No comment, špatnej čas.
14:50 O enemy ví, protože ho vidí, ale neví, že jich je tam tolik a proto vyběhne jako trouba naprosto nekrytej a statickej
18:05 Schválně jsem se díval na nastavení videa. Mám 32 bitů a ty nohy a střelba jsou jasně vidět. Špatnej čas.
19:40 O jakém každém? :D Schválně Ti vyčasuju klidně tohle nebo další Tvoje demo. Sám předmiřuješ a předstřeluješ, ale běda, jak to dělá někdo jinej. Někam snad koukat musím ne? :D Viděl jsi třeba frag xizt vs navi? To samé místo 3 hlavy? Na každýho si předmířil. Asi měl wh jako já. Nebo rozumí konceptu, že když dáš někde jednoho, tak další bude nejspíš jinde. Tak, aby se nemotal ostatním z týmu a bral trochu jinej úhel. Mohl flashovat, kdyby si někdo řekl. Jo, jsou návyky z 5v5, ale do jistý míry fungujou i na ns pubu.
24:10 T na pubu jsou schopní tahat i při položený bombě. Častěji z okna. Otázka pravděpodobnosti. Co mě táhlo ke dveřím? Proč jsem se díval na ně? Co mě táhlo na B? Špatnej čas.
24:20 1) viděl (teď se hateři zasmáli) 2) někde bejt musel 3) fakt jsi nikdy nic nepředstřelil, když nebyl čas a snažil jsi najít T při položený? Opravdu jsi nikdy nezkusil předstřel zrovna do kat někam k rohu? Nebo dozadu na zahradu? Základy.
32:20 Slabej čas. A nešli. Dlouho. Čas podívat se na mid pro pro info a kde jinde začít než ve vratech a třeba zkusit fragnout vyběhnuvšího / hlídkujícího T.
34:45 Viz 11:30
35:55 Aha, proto to časuješ. Ne proto, že by sis doopravdy myslel, že něco mám, ale protože jsi zvyklej, že všechny dáváš a najednou ouha, ego bolí. Smutný. Default frag.
37:40 Nevidíš, že jsem měl lag a koukal nesmyslně někam nahoru?
38:50 Dobrá práce, první naprosto jednoznačně wh čas. Hlásili dlouhou, že je ve vaně, já nikoho neviděl i když se mi zdálo že jo a jediný, kde se tam dá schovat, pokud kouká je za tím schůdkem do kterýho jsem střelil. (Ani když si to zpomalím 1/4, tak tam nikoho nevidím a stejně bych přísahal, že se tam něco mihlo) A podle Tvýho epileptickýho záchvatu tam byl. Tohle se dá banovat. (na demo koukám bez xspectatoru).
39:40 Anebo viděl, že je zasmokovanej a nic nezmůže (kromě YOLO rushe do smoku), takže to stáhne, jenže si všimne flashe, tak si najde místo a otočí se, aby zjistil, jestli někdo jde (jinak nekrytej) mid? Navíc jsi mid chodil celkem každý kolo. K tomu jsem zvyklej na wh hráče, kteří si rádi dojdou pro afk fragy. A nezklamal jsi. I když to je náhoda a nemyslím si, že něco máš.
40:00 Slabé. Nevidíš odrazy střel? Já jo? Že si tam namířím? No.. když tím směrem chci vystřelit, tak tam musím i zamířit. Čemu všemu jsi schopnej říkat předstřel už nekomentuju. Jsem zvědavej, kolik předstřelů Ti najdu na demu. Jsem přesvědčenej o tom, že se dá banovat kterejkoli dostatečně dobrej hráč, zvlášť pokud hraje z nonsteamu, používá milion smajlíků a je lehce hysterickej kvůli počítačové hře.
41:25 No comment, default frag i když trochu se štěstím.
41:45 Nechápu. Věděl jsem, že není nablízko - to by se stříleli víc s těma seskakujícíma CT, to co jsem zahrál mi přišlo nejlepší možný, protože jsem chtěl odvést pozornost pro ty, co šli přes kata a dát nám šanci.
43:50 Nebo si všiml, že mu zabili celej tým a stahuje aspoň částečně vstříc T? I kdyby na T spawnu někdo byl, tak pro mě přestal bejt zajímavej tím, že jsem měl možnost zahrát si 1vX na celý mapě. To je větší sranda než řešit, jestli je nějakej kempr předmířenej na spawnu.
44:20 Viz 19:40
45:00 Default frag. Zapomínáš, že T někdy nevyběhnou, ale třeba jen vyjdou. Nebo vyběhnou rovně a tím pádem jsou to free fragy. Při CW jsem tam dal milion fragů a zjistil desítky informací.
46:20 Hlášení ve hře: Schody a kata. Ano odzoomoval jsem si, abych viděl dolů a mohl se pokoušet o případnej flick / včas měnit pozici.
48:40 Ode po mě. Tys to bral fakt osobně viď. Ne. Viděl jsem někoho proběhnout, věděl jsem, že je nejspíš flashnutej a že ho nedám, nechtěl jsem riskovat smrt, ale chtěl jsem tam ještě pár vteřin pobýt, než budu muset stáhnout a dobývat. Znovu základ timingu.
52:50 Ale jistěže viděl 52:51.57 Asi Ti tam pokaždé vyšlo mrknutí, protože vyplňoval celou škvíru ve vratech.
57:35 Tady z někoho čiší zoufalství, že časuje čistého hráče viď. Je mi líto Tvojí holky, jestli pokaždý všechno děláš stejně. Doufal jsem, že se mi podaří obětovat některýho ze svejch blokerů, abych zjistil info a třeba je nechal někoho nahitovat. Říkal jsem jim to zrovna do mikrofonu.

Pro ty, kdo mají už stažené demo doporučuju v návaznosti rovnou přejít sem: http://csko.cz/forum/showthread.php?48309-the-bEAST-wh-d2only (Ano, cheater křičí, chyťte cheatera :D) Nechtělo se mi tomu věřit, ale on je fakt zaplej.

DajMen
12-05-16, 16:03
Sice nejsem admin ale za mě tam to Wh taky je...
Většina těch času co se tu psala je dsot podezdřelých o i ty předstřely atd...
11:40 --- A tady ten čas je úplně jasny..Pokud se tě mužu zeptat tak jak si o něm věděl?? :D Demo jsem si zpomaloval a já ho tam teda neviděl :D Vidět ho šlo až sis popošel nahoru

Michal_haniccin
12-05-16, 16:34
Sice nejsem admin ale za mě tam to Wh taky je...
Většina těch času co se tu psala je dsot podezdřelých o i ty předstřely atd...
11:40 --- A tady ten čas je úplně jasny..Pokud se tě mužu zeptat tak jak si o něm věděl?? :D Demo jsem si zpomaloval a já ho tam teda neviděl :D Vidět ho šlo až sis popošel nahoru

Čau DajMene,
Je super, že tomu věnuješ čas. Díky za názor i když s ním nesouhlasím. Odpověď zní: Věděl jsem o tom, že tam je římsa, která vede na schody a že T ví, že je awp na midu. CT to netahali a tak jsem šel co možná dozadu a skákal, abych viděl co nejvíc z případných probíhajících nebo duckujících enemy. Vrata jsem neřešil, protože tam koukal můj, reagoval bych na jeho výstřely. Tahle pozice je dobrá, protože tam T málokdy koukají a CT má velkou pravděpodobnost prvního výstřelu a možnosti změnit pozici / hodit granát.

K předstřelům. Najdeš jich určitě docela dost u většiny na ns poměry nadprůměrnejch hráčů. Já nejsem výjimka. Nepředstřeluju třeba na dm, jestli nedostanu ban, tak určitě budou dema, kde se budeš moct pokochat jenom aimem.
Takhle třeba.
M.

beast
12-05-16, 20:49
Čau DajMene,
Je super, že tomu věnuješ čas. Díky za názor i když s ním nesouhlasím. Odpověď zní: Věděl jsem o tom, že tam je římsa, která vede na schody a že T ví, že je awp na midu. CT to netahali a tak jsem šel co možná dozadu a skákal, abych viděl co nejvíc z případných probíhajících nebo duckujících enemy. Vrata jsem neřešil, protože tam koukal můj, reagoval bych na jeho výstřely. Tahle pozice je dobrá, protože tam T málokdy koukají a CT má velkou pravděpodobnost prvního výstřelu a možnosti změnit pozici / hodit granát.

K předstřelům. Najdeš jich určitě docela dost u většiny na ns poměry nadprůměrnejch hráčů. Já nejsem výjimka. Nepředstřeluju třeba na dm, jestli nedostanu ban, tak určitě budou dema, kde se budeš moct pokochat jenom aimem.
Takhle třeba.
M.


ty co pises ty cheaterko :D, ani raz si za cele to demo (hltv) neurobil a situaciu ktoru popisujes ze ti niekto bral mid atd,, sa stala viackrat, tu si isiel bezhlavo po fragu ..


tvoje nazory ti neberem, bol som CHH na viacerích ligach a viac rokov, ty mas WH a vies to aj sam, uz len to ze sa tu hned obhajujes a bojis sa ... (hned ako som ti povedal ze ta vypisem) urcite si refreshoval toto forum, kedy sa tam objavis..

uz len to ze sa tu hlupo obhajujes (bez zabanovania) je iste ze mas wh, ja to viem takisto ze ho mas, a ty tiez... a admini budu banovat ak sa o tom presvedcia tiez... preco sa tu obhajujes? ako sorry keby si bol cisty hrac tak tu nic nepises alebo len daco napises ohladne toho ze cheaty nemas atd.. ale obhajovat casy ktore este ani admini nevideli ? preco ? bojis sa velmi ? a tvoje obhajoby,.... ako pravnik by si sa tiez neuzivil ;)

beast
12-05-16, 22:09
mne sa paci najviac to, ze ked mas isty wh cas, tak napises ze hlaseni v hre... :DDDDDDD co ty rozpravas? nemas inu vyhovorku? vkuse ked je 100% wh čas tak sa vyhovoris na hlasenie v hre ako je :
37:40 - čisty wh čas a napises ze si mal lag? :D nemal si... bol to lag hltv.. ako viackrat vidiet na hltv...neskuseny chlapec
38:50 - hlasili ze je vo vani :DDDDDDDD
46:20 - hlasili ze je na schodoch a v katach :D

hlavne ze ked ja hram nikto v zivote v tom servery nic nehlasil.. a hra tam samy noob co ledva vie pozicky... neviem preco sa chces obhajovat kde mas jasne wh časy tým že niekto ti povedal o tom, že tam su :D... je to smiesne... ale obdivujem ze takto chces oklamat adminkov :)

MartyEE
12-05-16, 22:34
hlavne ze ked ja hram nikto v zivote v tom servery nic nehlasil.. a hra tam samy noob co ledva vie pozicky...

Beast, nehnevaj sa, ale mne stale nieco hlasia, snad to budete pocut.. :) viz. http://csko.cz/dema?UPD=X6FvzVKz takze vidite, ze tu vam nenahlasia ani pejcu
z tochto si vzdy urobim obraz a viem ked su enemy :) :gabe:

beast
12-05-16, 22:38
Beast, nehnevaj sa, ale mne stale nieco hlasia, snad to budete pocut.. :) viz. http://csko.cz/dema?UPD=X6FvzVKz
z tochto si vzdy urobim obraz a viem ked su enemy :)

dobre chapem, ale 100 % wh časy si on tkato komentuje vždy, čiže ked on mna vypisal, tak mam napisat že mi to niekto nahlasil? mne nikto nič nehlasil... ja tak hram vkuse a nebudem sa vyhovarat, a nie je možne že 3x pri 100 % čase mu niekto povie všetko...a taktiež ked ti niekto povie ze je schody a kata, to neznamena ze on predstreluje a predmieruje na enemy o ktorych nevie... (počul že bol v kactach a predstrel a predmieril na dvere) to bol len priklad.. takisto tam na tej dlhej, nikoho nevidel :D ale on reflexol.. čisty wh čas.. toto nemože povedať že mu niekto povedal, lebo sa to neda... proste chlapec sa sekol a to zakryvanie mu nepomohlo ani v tomto deme, pretože min 3 časy ma iste WH, ja som velmi zvedavý čo admini povedia na toto demo :D.. velmi ale velmííííííííííí ;)

P.S: pozri si demo a sam uvidis :)

MartyEE
12-05-16, 22:47
p.s: aj ty si pozri demo čo som sem postol :slap: :laughing1: (hlasia mi tam typom: ja miluju majnkraft )

E: čo sa tyka toho typka, neham ho nech si ho podaju admini na toto si netrufnem

DiEAcE
13-05-16, 14:23
Jediný čas, který se mi nezdál byl ten 11:47, kdy sundal Fetacika v ducku. Možná su slepoš, ale já tam nikoho neviděl. Ze starších dem si pamatuju, že ty časy byly taky v pořádku, takže clear.

E; Beast: Jestli ti to vyzní líp, na ban to není. Ty časy jsou v pořádku, ale to by měl slovenský master jako ty sám uznat a tím jsem s tebou skončil. Hadat se s tebou nehodlam ty ocasu, z toho uz jsem vyrostl.

DiE

beast
13-05-16, 14:28
Jediný čas, který se mi nezdál byl ten 11:47, kdy sundal Fetacika v ducku. Možná su slepoš, ale já tam nikoho neviděl. Ze starších dem si pamatuju, že ty časy byly taky v pořádku, takže clear.

DiE

ide si po čisty frag, o hračovi o ktorom nemohol vediet, naschval si 2x zoomne, naschval ide dozadu pozicne aby ho "uvidel" ajtak ho neuvidi, a ty napises clear?
a ten čas 38:50 - to je tiež clear pan admin? :( .. važne? to je reflex na hrača (presny), ale omyl nebolo ho vidieť, taktiež čas 37:40 si mu zožral že dostal lag? :D takto chodi do kat normalny hrac? naschval mieri uplne nezmyselne, len aby periferne zbadal hrača a mohol ho dat?... ty si mi pán admin cheathunter level 99
45:00 -cez dvere (ked prebehujem) ma da s awp, nenormalny reflexor, ale kdeze to bol predstrel.. + je tam plny SMOKE, vidis ho? na hltv asi nie je vidiet, tak si pozri hltv z mojej kamery, niekto ho tam hodil, preto som do tych dveri išiel, inak by som to ukempil na B, chcel som ist pre B ku krabiciam, ale nepodarilo sa , lebo reflexor a bezsmoku (to je len wh) ma zachytil vo dverach v škare :D (tato situacia vo mne vyvolala najväčši podnet ho vypisať)
46:20 - je tiez cisty cas ne? prehlad neskutocny, vie kedy si ma zazomovat na schody.. zabije ho,. skryje sa a hned predstrelu do dverí, aj ked nikoho nepočul a aj ked nikto tam pred 0,5 sekundy nebol... daj si to bez wh a pozri sa nato, toto je normalne? :D

no uvidime na vyjadrenia ostatných... za tieto časy (aj len tie 2 ktore su uplne jasne) by dostla odomna ban na ffp (ciize respektive na vsetky ligy) a určite všetci chhs z PZ a U2 by sa natom zhodli.. tu nie je ako argumentovat tie casy, on ich nevidel a proste na nich zareagoval, to je nonsens... tot vše

E: DiEAcE: wh tam je ale na ban to neni hej? druhy famous colombo.. ja to to urcite neuznam, ja som robil CHH na ligach a tu je jasny 100 % WH, a chlapec si to uvedomuje, tak sa prišiel nejak rychlo trapne obhajiť, ale 100 % časy kde sa pozrie na enemy ktore nevidi, neobhaji tým, že povie že dostal hlašeni :DDDDDD, ale to by si ty ako "trial admin" mal vediet..

hlavna vec, že vkuse riešite len moje demo, ale ja chcem vyjadrenia tu.... dakujem admini

Samco
14-05-16, 16:03
Na predchádzajúcich demách, ktoré boli na tohto hráča bolo toho na pozeranie viac. Tu okrem 11:47 mi nič podozrivé už nepríde. Za mňa preto clear.

Koprakek
14-05-16, 16:15
Souhlasím s Acem a Samčíkem.
Lock