PDA

Zobrazit normální verzi : the bEAST - wh - d2only



Michal_haniccin
12-05-16, 12:47
the bEAST
http://stats.csko.cz/statsx/hlstats.php?mode=playerinfo&player=2825053

V reakci na http://csko.cz/forum/showthread.php?48301-Michal-Haniccin-WH

Aby to nebyly jenom kecy, tak jsem převzal iniciativu a mrknul na to stejné demo, které posílal the bEAST. http://leteckaposta.cz/620446405 Osobně si nemyslím, že jsi byl zaplej (ne, s lockem počkejte). Pointa, kterou chci ukázat je ta, že když si uděláš dostatečně všímavý nepřátele (ve mě teď jednoho rozhodně máš), tak se dá zabanovat sebelepší čistej hráč. Stačí vypsat pár časů. Vytrhnout je z kontextu. Zapomenout, že probíhala nějaká komunikace, že jsi v tý situaci byl už 1500x, že už znáš všechny možný varianty, které mohou nastat. A pak mít taky trochu toho štěstíčka na nějakej předstřel, předmíření, díru, aby se vzbudilo podezření u míň zkušenejch adminů, kteří pak přehlasujou ty zkušený.


28:00 Jak můžeš mít tu drzost a někomu vyčítat to, že si předmiřuje? Když pominu to, co jsi předváděl na A (podle mě nic na ban, ale podle Tebe je to celej wh koktejl z tušení enemy, díry, předmíření), tak co to má bejt na tom CT spawnu? Nejen, že checkuješ situaci přes zdi, ale ještě přes ně koukáš na CT spawn. Jak víš, že ho slyšíš střílet zrovna za tou bednou a že jich není víc? WH 75%
30:42 Hele původně jsem si dělal srandu, ale Ty ten wh vážně máš. Po čem jsi střílel? Co jsi viděl? A já myslel, že něco umíš. Schválně si to zpomalte na 1/4. WH 100%
31:50 Hm. A další čas. Shodou okolností si sleduješ hráče přes bednu. O tom, že bys předstřeloval a předmiřoval a hrál opatrně, jako minule, ani nápad. WH 80%

Pár časů by se našlo, ale nic moc, umí si dávat pozor.

36:38 Aha. Buď to tam prostě zkusil nebo wh, takovejhle postřeh většina lidí nemá WH 50%
37:13 A všechno předtím. Tak jo. Počkám si na něj. Jenže on sakra nejde. Ok jdu jinam. Ale pro jistotu se podívám, přes stěnu, jestli přecejenom nepřijde. WH 90%
37:30 Normálně bych to za čas nepovažoval, ale u Tebe udělám výjimku. O tom, že se promenáduješ na středu a nekreješ se (víš, že tam nikdo není) se jen zmíním, ale to, že vyjdeš a předmiřuješ si CT spawn, kde by byl jenže jak nedat vědět, že víš i o tom za vratama, uff dupnul. Toho na spawnu nechám bejt a zkusím naprasit toho za vratama. Že bych se podíval, tak jako vždycky jindy nejdřív doleva mě ani nenapadne. Nepotřebuju to checkovat, mám na to kamaráda. WH 70%
40:43 Schválně to sledujte. Když je na midu awp, tak si dává pozor. Teď ví, že má čisto a běží si s granátem v ruce, první, úplně nekrytej, mid bez smoku. Haha WH 30%
40:50.98 Nejhloupější wh čas, jakej jsem kdy vypsal. Opravdu musíš bejt tak línej, že si předmíříš na afk hráče? A ani tu hlavu netrefíš? Ostudo. Komentuju i perfektní přehled o situaci na midu. Rozjezd dobrej. WH 95%
42:46.01 Na co předmiřuješ? Další wh čas. WH 95%
42:49 Tohle je vtipný. Aha. Je vlevo. Koukejte, jak vysvětlím, že jsem o něm věděl. Nejdřív se na něj podívám a ujistím se, že se nedívá přímo na mě, že mám na všechno čas. Tak fajn. Teď vystřelim vpravo. A rovnou dám 180 doleva. A vychutnám si ho. WH 100%
44:50 Ví, že nikdo nečeká na záchodě. WH 5%
46:27.68 Znovu, předmíření. WH 95%
48:37 On si pro ten frag fakt šel. Jiný pozice neexistovaly. Předmíření znovu na správné místo. (slabej čas, já vím), ale kdybys jak trubka nezoomoval, tak jsi měl jednoduchej frag. WH 15%
50:05 Celý to smrdí. Jak říkal, předmiřuje. WH 50%
52:58 Vyběhnul jsi střed a nepředmiřoval jsi do zdi, byli jinde. O těch dvou CT jsi věděl pořád a checkoval sis jejich pohyb, při přestřelce na CT spawn. Ale jasný wh je až to, jak se vyhejbáš granátu. I kdyby to byl flash, tak ten co vidíš (slyšíš, že to flash není) letí za Tebe a neoslepí Tě (v tenhle moment musíš koukat na výlez z vrat, nic jinýho). A stejně zůstaneš přikrčenej. Vidíš totiž letět přes texturu flash. Ten nemůžeš vidět, slyšet, nic. A stejně počkáš než bouchne WH 150% BANOVACÍ ČAS
53:27.04 90 % WH. Není to řešit. Díváš se přes dvě krabice přímo na hlavu a vůbec Tě nepřekvapuje výstřel awp z čistýho plantu.
56:11.20 100 % WH Zase míříš přes stěnu. I ten předstřel, jak tomu říkáš, tam je.
56:17 moje oblíbená pasáž. Na všechny strany se rozhlíží přes stenu, nemíří v podstatě nikam, tak aby to dávalo aspoň trochu smysl.
57:49:15 100 % WH zase míříš přes stěnu o tom, že by sis, jako každej normální člověk bral nejdřív spodní kata nechceš slyšet. Potom samozřejmě předmíření přes stěnu do spodních kat. btw: pěknej flash :)
58:34:00 100% WH To jak si předmiřuješ zase na texturu a ne na místo, kam vyjde. Tohle je obecně moc pěkný. Pustil jsi se do přestřelky, na kterou nemáš reflexy a nezvládáš zakrývat co všechno vidíš a zároveň na to "reagovat", jako když Ti jdou po jednom.
58:36:50 200% WH Tohle je ten malej wh tik, kterej nezakryje sebetrénovanějši slovák. Všimněte si, jak předmiřuje přes 2 textury za bednu. Pak si uvědomí. Aha, on je za bednou. Ale stejně tam ještě trošku cukne. BANOVACÍ ČAS


Upřímně, tohle jsem nečekal. Že je někdo tak hloupej pokrytec, že vyčasuje demo na kterém sám cheatuje. Jak to tak bývá, sám jsi stvořil svého nepřítele. Mě by ani nenapadlo, že jsi zapnutej. Myslel jsem si, že jsi naskillenej robot, kterej to trochu moc prožívá. Problém je v tom, že časem dospěješ, vypadneš z tátovýho domu a máminý kuchyně a zjistíš, že tohle se nedělá. Že obelháváš ostatní i sama sebe. I když je to "jenom" počítačová hra. Žiješ ve lži. Jsem si jistej, že je tu dostatek zkušenejch adminů jako Burak1, Koprakek, Samco, Zoyer, Smoke, Nika (a další) :D, kteří už na takovýhle maj čuch. Silver lining nebo (nevím, jak tomu říct v češtině) je v tom, že ze serveru zmizí dva nadprůměrní hráči, kteří se vzájemně vybanovali. Když se dva perou, admin se směje. A pro průměrnýho hráče je to vítaný. Sranda je, že jsi dobrej hráč a čas od času by jsi byl první tak jako tak, měl bys z toho větší radost, ale nebylo by to tak často, jako teď. Je mi fakt blbě z toho, jak dobře s tím wh umíš a těžko nemyslet na to, kolik takovejch, jako Ty hraje. (eRko, em0tion a určitě jich ještě bude).

Všem se omlouvám, za sloh, spousta toho textu bylo navíc, nedokázal jsem vynechat emoce. Ale když je někdo až takovejhle záporák, tak se trocha toho času věnovat vyplatí.
Díky za váš čas.

MiCHAL HANiČČIN

beast
12-05-16, 20:40
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDD toto nemyslis vazne ty zacheatovany spratek, celu dobu tam cheatujes, ja ta vypisem a ty len z recesie vypises mna aby sa zabudlo na tvoje demo?.. ja takto hram vkuse, nonstop... pozri si kazde hltv..

ty si mi napisal ze ja nemam reflexy? tpozrel by som si tvoje reflexy bez wh, lebo na vsetko si vzdy pripraveny s awp, to tebe by som dal prezivku guardian, ja awp neoblubujem, ja oblubujem rush a hunt takýchto lacnych noobov ako si ty... ak si hral nejake ligy, (urcite nie, ak ano tak som ta zabanoval) , tak si urcite dostal hunt, zapatec.. az mi je zle

a este pripominam po mojich aferach, som tu CS nehral asi 2 tyzdne a vobec som ho nehral, nemal som chut, prisiel som si zahrat po 2 tyzdnoch a zapnem si? :( dal by som ti hrat na tom ich trapnom CSku kde ta vkuse fotia, a ver tomu ani frag by si mi nedal , obycajny noob s wh a s awp


btw. demo si idem pozriet, uz len kvoli zvedavosti načo ty pises 150 % WH, lebo ma to fakt zaujima, ale obhajovat sa tu nemienim a ani nebudem, urobil som to len raz, ked mi tu jeden nemenovany noob admin nechcel dat unban tyzden

bananaking
12-05-16, 21:13
Schválně jsem si tady udělal registraci protože tohle není možný přejít. Beast se na serveru chová jako primitiv a hysterický děcko. To samý tady. V čím zájmu je, aby tady takovej člověk byl? Kotelna má na víc. Ty tučný časy jsou víc než průkazný. Jak může člověk, kterej o sobě říká, že má wh styl uhýbat před flashem, kterej nevidí a zároveň tvrdit, že je čistej? Podle hodin co tu má nahráno je závislej. Závislej čítr. V kolika letech asi? Admini podívejte se na něj, tohle by mu nemělo procházet.

Dobrá práce Michale (y)

beast
12-05-16, 21:27
musim podotknut, ze po tychto casoch by ta nikto nezobral ani za cheathuntera na novovzniknutom webe, tvoje 100 % až 200 % časy su defaultne časy a ty to velmi prehanaš lebo sa bojis o svoj ban, to je jedno proste, chcem sa vjadrit len k tomu najviac 200 % WH času :DDDDDDDDDD

58:36:50 200% WH Tohle je ten malej wh tik, kterej nezakryje sebetrénovanějši slovák. Všimněte si, jak předmiřuje přes 2 textury za bednu. Pak si uvědomí. Aha, on je za bednou. Ale stejně tam ještě trošku cukne. BANOVACÍ ČAS

ty hlupačik moj zlaty, a pozeral si cele hltv alebo ine moje dema? robim to vkuse, ak nevidim enemy od t spawnu, pretože je to najčastejšia pozička proti mojim flashom, strielal som tam? ja to robim nonstop, pozri si dalsie rushe a nauč sa dačo, aim nemaš, wh a awp predstrely to máš :D


Schválně jsem si tady udělal registraci protože tohle není možný přejít. Beast se na serveru chová jako primitiv a hysterický děcko. To samý tady. V čím zájmu je, aby tady takovej člověk byl? Kotelna má na víc. Ty tučný časy jsou víc než průkazný. Jak může člověk, kterej o sobě říká, že má wh styl uhýbat před flashem, kterej nevidí a zároveň tvrdit, že je čistej? Podle hodin co tu má nahráno je závislej. Závislej čítr. V kolika letech asi? Admini podívejte se na něj, tohle by mu nemělo procházet.

Dobrá práce Michale (y)

dobry nick, asi mas fakt hlavu ako banan :).. mam tu odohratych dokopy 6 dni... a ja som zavislej? :DDDDDDD pozri sa na ranking a časy inych hračov, ja to hram len večer a najviac 1hod a to nie každy den...
tučny časy? a uhybanie flashu? akemu moj zlaty? uhybal som sa granatu ktory isiel spodom a je to reflex.. mi nehovor ze ty by si necukol do mysky a neotocil sa.. to že niekto hadzal flash cez texturu som nevedel, bola to zhoda nahod ze presne v ten isty cas hodil niekto flash cez texturu, demo som nekukal so sluchatkami, takze neviem posudit, ale ked hadzes flash cez texturu vzdy ho pocut, takze aj 2. sposob ako vyvratit tvoj "tučny čas" ty dalsi nab...


Schválně jsem si tady udělal registraci protože tohle není možný přejít. Beast se na serveru chová jako primitiv a hysterický děcko. To samý tady. V čím zájmu je, aby tady takovej člověk byl? Kotelna má na víc. Ty tučný časy jsou víc než průkazný. Jak může člověk, kterej o sobě říká, že má wh styl uhýbat před flashem, kterej nevidí a zároveň tvrdit, že je čistej? Podle hodin co tu má nahráno je závislej. Závislej čítr. V kolika letech asi? Admini podívejte se na něj, tohle by mu nemělo procházet.

Dobrá práce Michale (y)

a este jedna pripomienka k tvojemu sprostemu komentu, nech tu admini vypisu cely moj chatlog za posledny mesiac a povedz mi kde sa chovam ako primitiv a hystericke decko? prosim ta, ja ani nepisem, lebo nemozem odpovedat na sproste komentare noobov.. vypinam si niekedy chat ... tak kde sa chovam ako primitiv a hystericke decko?.. ty si dalsi kamosko michala haniccina a ides ho podporovat, admini samy vedia ze sa chovam normalne (ak mi nedaju nezmyselny ban).. na servery ziadne nadavky, ziadne urazky, a ziadne podpichovacky, takze nevytahuj na mna špinu...a zdrz sa poznamok , nab dalsi

Koprakek
12-05-16, 21:31
Začni používat EDIT, + zbytečně píšeš tak velké slohovky, stejně to nikdo nečte. Na demo se podívám co nejdřív.

MartyEE
12-05-16, 21:34
Beast ma svojsky styl hry a podla mna je cisty, ale je to lama :gabe:, kazdopadne ma nejake zaujimave momentky, ale napisem to takto, ja som nedavno zacal hrat a to som lama a uz dokazem rozpoznat styl hry tych public botov, narozdiel od Beasta ktory to ma aj v ruke...E: 80 %hracov boti ok

Grakon2702
12-05-16, 21:34
Záznam Beasta z tohoto dema je nebanovatelný. Typické fragy zkušenějšího hráče na public serveru plném autistů. Tvé vysvětlení časů je nahodilé, konspirativní a někdy až debilní.

beast
12-05-16, 21:39
Záznam Beasta z tohoto dema je nebanovatelný. Typické fragy zkušenějšího hráče na public serveru plném autistů. Tvé vysvětlení časů je nahodilé, konspirativní a někdy až debilní.

prepac, ale ja sa cudujem ze su tu aj takýto ludia, a lepsie by som to nenapisal ani ja , vsetky časy ktore vypisal obzvlast tie ktore pomenoval 150 % WH či ako... tak on to tak zveličoval, že ked som to čital ja som si myslel že važne som asi mal WH, potom si to pozriem a :gabe:

beast
12-05-16, 21:45
este jedna poznamka

53:27.04 90 % WH. Není to řešit. Díváš se přes dvě krabice přímo na hlavu a vůbec Tě nepřekvapuje výstřel awp z čistýho plantu.
56:11.20 100 % WH Zase míříš přes stěnu. I ten předstřel, jak tomu říkáš, tam je.
56:17 moje oblíbená pasáž. Na všechny strany se rozhlíží přes stenu, nemíří v podstatě nikam, tak aby to dávalo aspoň trochu smysl.
57:49:15 100 % WH zase míříš přes stěnu o tom, že by sis, jako každej normální člověk bral nejdřív spodní kata nechceš slyšet. Potom samozřejmě předmíření přes stěnu do spodních kat. btw: pěknej flash :)

ty si vazne myslis, ked mam odohrate tolko.. a ze mam WH a ze to "zakryvam" tak budem mierit na enemy cez stenu ?? rozmyslaj uz prosim ta... vsak praveze ked ma niekto wh tak to zakryva tak aby sa nikdy nepozrel nanho cez stenu..to ze sa pozrem nanho cez stenu je nahoda, sposobena zvukom a presne viem kde sa nachadza tak tam reflexnem... to robim vkuse,.. .pozri si viac moje hltv dema... a kludne aj dema z laniek a medzihernovych turnajoch ( ale neviem ako dlho ma sendspace lehotu na udržanie dema)


beast si založil 9 účtů :notsure: :blink:

hej a zalozil som ich pred viacerimi rokmi a kupil som si na nich VIP učet, aby som mal VIP na csko.cz

beast
12-05-16, 21:48
Dojdu si pro popcorn, tohle bude zajimavy

hlavne sa pozri na toto : http://csko.cz/forum/showthread.php?48301-Michal-Haniccin-WH
pretoze chlapec ma vypisal len z dovodu aby sa jeho demo ututlalo, velmi silno sa bal chlapec mooooj
dakujem

piju_RUM
13-05-16, 12:25
Sry ale tohle musím.. Když vidíš že letí granát tak automaticky se otáčíš zády pokud ho nehážeš o samotě... :D Jen k tomu granátu. Vsuvka.. Btw. Ten Michal mě moc čistej nepřijde a mám dojem že sem ho za WH taky hlasil...

Giussepe
13-05-16, 12:33
Sry ale tohle musím.. Když vidíš že letí granát tak automaticky se otáčíš zády pokud ho nehážeš o samotě... :D Jen k tomu granátu. Vsuvka.. Btw. Ten Michal mě moc čistej nepřijde a mám dojem že sem ho za WH taky hlasil...

tys hlasil za wh i me, intosu.

because
13-05-16, 12:40
Keď už ste naladení písať samé sračky typu: Idem si po popcorn, alebo chovás sa jak retard atd. tak čo tak napísať kurva clear/zapatý? (proti nikomu žiadne zlé slovo len sú to príklady) Z tejto témy je tu 17 odpovedí (aj s mojím), z čoho 13 je úplne odveci a nemá to tu čo hladať.
Urobte hlásenia prosím Vás ako UB žiadosti, že nech sa tam vyjadrujú len modrý/slabomodrý/ružový/červený a fialový (myslím že som nevynechal žiadnu doležitú farbu).

HSMartinka
13-05-16, 12:52
Nemam moznost sa pozriet na demo ale mozte to tu pretriedit a cisto aby sa vyjadrili k veci admini ? Bude tu flam na x stran

Britny
13-05-16, 13:47
Keď už ste naladení písať samé sračky typu: Idem si po popcorn, alebo chovás sa jak retard atd. tak čo tak napísať kurva clear/zapatý? (proti nikomu žiadne zlé slovo len sú to príklady) Z tejto témy je tu 17 odpovedí (aj s mojím), z čoho 13 je úplne odveci a nemá to tu čo hladať.
Urobte hlásenia prosím Vás ako UB žiadosti, že nech sa tam vyjadrujú len modrý/slabomodrý/ružový/červený a fialový (myslím že som nevynechal žiadnu doležitú farbu).

Tohle moc nepomůže, protože většina deleted postů je právě od adminů.

Ani na oba hlášení nemá smysl se vyjadřovat, protože vždy někdo napíše že je zaplej a na to jiný napíše že ne a stále to bude 50x50. Tohle asi prostě může vyřešit jen kotel. Já upřímně beastovi taky nevěřím, protože už jak tu hrál to divadlo s novým cs a byl to pro něj velký problém ho mít, už to mi přijde, že za tím něco je. Kdyby kotel nahodil pouze na dustech, které nejvíc obývají tito "údajní cheateři" nové cs, tak se vsadím že skill pojde dole.

DiEAcE
13-05-16, 14:19
Zdravím..

Viděl jsem všechny časy několikrát a na ban to určitě není, nic méně mu taky nevěřím.

Nedávno jsem ho sledoval na dustu a mít při full serveru cca 14v14 skóre 79:2, nevím no. Navíc už zas nějakou dobu hraje na starém cs apod. O obhajobě a chování se ani nebavím.

beast
13-05-16, 14:24
Tohle moc nepomůže, protože většina deleted postů je právě od adminů.

Ani na oba hlášení nemá smysl se vyjadřovat, protože vždy někdo napíše že je zaplej a na to jiný napíše že ne a stále to bude 50x50. Tohle asi prostě může vyřešit jen kotel. Já upřímně beastovi taky nevěřím, protože už jak tu hrál to divadlo s novým cs a byl to pro něj velký problém ho mít, už to mi přijde, že za tím něco je. Kdyby kotel nahodil pouze na dustech, které nejvíc obývají tito "údajní cheateři" nové cs, tak se vsadím že skill pojde dole.

tak si pozri moje K/D (podla ktoreho vy určujete stupen skillu) počas toho ako som hral na novom CS... najdi si to obdobie a pozri si aj fotky aj score :( neplač mi tu... to vaše CS seka nonstop, alebo ma potom nonstop niekto foti a moj ntb to nezvlada a seka mi to.. to že mi neveriš mna nezaujima... ja nemam dovod hrat na inom CS pretoze nic nemam :) a bavi ma to, že dievča, podotykam dievča, ktoré asi CS hrala len na publicu (ked si ho hrala na lige, tak urcite si tam nežiarila) tak mi bude nakladat že ja som cheater? ja mam odohrate velmi vela zapasov a na inych urovniach, nie ako tu kde 90 % su boti medium, (amater až nie, to by ani nestrielali)

a uz sa nebudem k tebe vobec vyjadrovat, cista zavist nic ine ide od 50 % adminov a druha polka adminov vie pochopiť, že na server z nostalgie pridu aj hráči, ktorí to naozaj hrat vedia a hlavne vidía štyl hry... a prehľad, ktorý mam, a mal som vždy a budem ho mať vždy... proste sa s tym zmier, ahoj

Idea
13-05-16, 14:32
demo klir.

CMBR
13-05-16, 16:31
28:00 - Moh vědět, že střílí za tou bednou možná proto, že má zvuky? WH 0% Btw, jak víš, že na ně kouká přes zdi, když to je hltv? Koukáš s whčkem?:D
30:42 - A tam ti jde jako o co?:D WH 0%
31:50 - Co tu zas? WH 0%
36:38 - Výbornej reflex, takovej reflex člověk po xxx letech hraní dostane a je schopnej to trefit s troškou štěstí, protože to je fakt těsnej úhel, WH 0%
37:13, 37:30 - Def hra, WH 0%
40:43 - Ubral bych těch tvejch 30%, haha WH 0%
40:50.98 - To je opravdu ten nejhloupější čas, co si moh vypsat no. Předmířil si tak přesně, že musel hodit cross zpátky na něj, fuha, WH 0%
42:46.01 - Wtf? WH 0%
42:49 - Normalní checkování pozic, WH 0%
44:50 - Wow, WH 0%
46:27.68 - Tak snad nebude čumět do země, když tě odtamtud slyší střílet, ne?:D WH 0%
48:37 - Co to je za čas, ty trubka? WH 0%
50:05 - To smrdí dalším WH 0%
52:58 - Hledáš v tom už trochu moc, prostě si tam furt čekal, jestli mu ten týpek nepushne, WH 0% NEBANOVACÍ ČAS
53:27.04 - 0% WH. Za tim výstřelem šel hned jak zabil toho před Bčkem a asi slyší odkud střílí, ne?:D
56:11.20, 56:17 - 0% WH. Co vidíš zas na tomhle?:D
57:49:15 - 0% WH. Nebral si nejdřív spodní, protože ho viděl na upper midu a to "předmíření přes stěnu".. no comment..:D
58:34:00 - 0% WH. Viděl ho, slyšel ho....... a tenhle cápek má reflexy dost dobrý, takže bych nepsal zrovna o něm, že se pouští do něčeho, na co nemá reflexy, hh
58:36:50 - 0% WH. Nekomentuju fakt už:D NEBANOVACÍ ČAS

Nz za můj čas, snad tě nezklame to, že se ti sem nevyjádřila tak ZKUŠENÁÁÁÁ adminka jako Nikoleta =) Btw, jedinej ze zkušenějších, kterýho si napsal, tam je Zoyer, ale ok:D Tenhle člověk je čistej skill, na což místní hráči ani admini nejsou zvyklí no

Chemo
13-05-16, 16:38
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDD toto nemyslis vazne ty zacheatovany spratek, celu dobu tam cheatujes, ja ta vypisem a ty len z recesie vypises mna aby sa zabudlo na tvoje demo?.. ja takto hram vkuse, nonstop... pozri si kazde hltv..

Škoda len, že si tak nehral aj na novom cs, tam ti to nejak nešlo, ale chápem, nemal si svoje skiny, legovalo ti to, vysoký ping a tak ďalej a taaak ďalej. :)
Demo si o chvíľu pozriem.
E: a najlepšie by bolo, keby sa tu hráči nevyjadrovali a nechali priestor pre adminov, píšete tu zbytočné slohovky, ktoré aj tak 85% ľudí nečíta, ak máte v deme nejaký podozrivý čas, tak ho napíšte, ale blbosti si nechajte, pls...

Fighter
13-05-16, 18:11
Zdravim!

Sice Beasta moc nemusim a stale jsem tvrdil,ze neni cistej tak jsem ho nejakou dobu sledoval na NS a nic moc.Jsou nekdy zaujimave okamziky ale celkovo to beru ako nahoda/stesti.Umi to hrat a aj ..kdyz ma neco´´ je to skoro neprokazatelne.Demo je default hra,dela to same dookola.Moj slabucky clear asi nic neznamena ale napisu to

beast
14-05-16, 12:28
Škoda len, že si tak nehral aj na novom cs, tam ti to nejak nešlo, ale chápem, nemal si svoje skiny, legovalo ti to, vysoký ping a tak ďalej a taaak ďalej. :)
Demo si o chvíľu pozriem.
E: a najlepšie by bolo, keby sa tu hráči nevyjadrovali a nechali priestor pre adminov, píšete tu zbytočné slohovky, ktoré aj tak 85% ľudí nečíta, ak máte v deme nejaký podozrivý čas, tak ho napíšte, ale blbosti si nechajte, pls...

neviem o tom ze by sa mi na vasom ultra high csku nedarilo, sam zoyer ti potvrdi, hral som s nim v tu dobu :D

Samco
14-05-16, 16:12
Za mňa clear.

valentino
14-05-16, 17:24
clear

Britny
14-05-16, 23:33
Většina rozhodla, že je demo čisté, tak aby se z toho neudělala zase další cs story, tak téma zamykám.