PDA

Zobrazit normální verzi : miveyy ;Ape #oN^ --> Samco



Tygr
12-05-16, 17:30
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 182702)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack (gather)'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < miveyy ;Ape #oN^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: Giower
[AMXBANS] Server: csko.cz | Classic
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Detaily banu





Hráč
miveyy ;Ape #oN^


Typ banu
SteamID


SteamID
STEAM_0:1:75268628


IP adresa
178.77.232.37


Udělen
09-05-2016 - 22:09


Délka BANu
Trvalý


Vyprší
nepoužito.


Důvod
Wallhack (gather)


BAN dal Admin
Samco (Samco)


BAN dal Server
csko.cz | Classic







Poznamka:



Takze jak zacit? No, tak ja vubec nevim za co jsem mohl dostat ban.. Jsem znamej na gatheru ze umim hrat a ze nemam za potrebi si zapinat nejaky pomocny programy. Byl jsem nahlasen v tomto prispevku - http://csko.cz/forum/showthread.php?48252-miney

Tygr
12-05-16, 17:30
Takže jak začít? No, tak já vůbec nevím za co jsem mohl dostat ban.. Jsem známej na gatheru že umím hrát a že nemám za potřebí si zapínat nějaký pomocný programy. Byl jsem nahlášen v tomto příspěvku - http://csko.cz/forum/showthread.php?48252-miney&highlight=miney .. No a hrál jsem s hráčema jediný kdo mi něco psal byl Marek ale opakovaně. Dále mě Die pozval na Admin gather, psal tam někdo něco? Ne! Býval jsem admin na jiném portále, a za tohle demo kdybych tohoto hráče zabanoval byl bych zrušený nebo degradovaný na akademická práva, tohle demo je neprůkazné, kvůli pár akcím co se mi povedli / nepovedli mi nemůže admin zabanovat, demo má být průkazné a má být jasný jestli má nebo ne.. Tenhle gather byl úplný haluz netahal jsem a byl jsem praktický poslední.. Takže zpátky k demu, projel jsem si to a pár akcí bylo hodně lucky a ostaní normální fragy, 1.6 hraju 8 let už a mám tam přes 5 000 hodin, jelikož jsem prodával účty tak nemám jen na jednom,.. Kvůli pár lucky střélám mi přece nemůže dát ban.. Ještě de_nuke, to je tak dírovací mapa, admin Die mi ještě ukazoval s tím modem "wh" jak se to všude dá dírovat a já se to naučil.. Normální fragy, pak když mám nick přejmenovaný na "a" tak to bylo divný uznávám ale jinak clear demo, nevím co k tomu mám víc dodat.. :/ ještě na konec co chci napsat je to že jestli se dostává ban za haluz, lucky tak by měli všichni co jednou v životě měli tito momenty.. Ještě chci zdůraznit že na Gatheru je důležitá je komunikace, jestli v teamu máte Kordela a Lakyho a azyka vyhráli jste automaticky vyhráli, tito hráči mi dávali libový infa.. No tak toto teda bude vše, děkuji že jste si toto všechno prečítali, snad to nebude nadarmo.. S pozdravem miveyy

DiEAcE
13-05-16, 15:09
Ještě de_nuke, to je tak dírovací mapa, admin Die mi ještě ukazoval s tím modem "wh" jak se to všude dá dírovat a já se to naučil..

Cau, tuhle vetu jsem nejak vubec nepochopil, jinak k tobe.

Nikdy jsem si nevsiml, ze bys neco mel, bohuzel ted nejsem doma, tak se na to demo mrknu vecer a vyjadrim se presneji.


E; Znám tě ani ne měsíc z pár gedrů a když už si něco obhajuješ, tak se o tom přesvědč. S progresem jste hrály na wh_maps na rezervačce.

Co jsem viděl ty časy + některé mimo výběr, tak ses tam hodně krát ustřelil a nevěřím tomu, že bys nic neměl, takže ban je na místě, to je Tvoje mínus, měj se.

Tygr
13-05-16, 18:22
Promiň vyjádřil jsem se asi špatně, nevím co přesně ty nebo progres jste něco napsali do konzoli, nějaký menu a měl jsi jakoby wh (viděl jsi přes stěny a zkoušeli jsme si dávat přes to fragy, ještě Tesla říkal že se lekl že jsi něco zapl a progres ho uklidnoval že to je mód) přes konzolu, nevím jak se ti nazývá tak mě omluv.. A ukazoval jsi mi jak se děruje, nevím či to bol progr3s nebo ty nebo Tesla ale někdo mu to všechno ukazoval.. Přes konzolu se zapíná ten mód kde vidíš kudy se dá dírovar.. Za mě vše

Samco
20-05-16, 22:30
Mohol by to prosím ešte niekto pozrieť?

Awesome^.
20-05-16, 23:33
Zameral som sa iba na jeden čas 16:24 ten čas nepoberem. Za mňa WH.

Samco
29-05-16, 00:05
Môže to ešte niekto prosím pozrieť?

Bugy
29-05-16, 00:14
Za mě WH.

Samco
08-06-16, 21:43
Ešte niekto?

DiEAcE
09-06-16, 23:00
Ja tu vidim 5x wh a zadnou obhajobu, vymluvy typu mel jsem info je dost slabe, navic tam je nekolik casu, kdy si nemel ani info a taktez si je nemohl slyset.. pokud to tu jeste v pondeli bude, tak sem vypisu vsechny casy, ale nevim co tam chcete porad hledat..

Koprakek
18-06-16, 20:26
Za mě je to WH.

Hráč už asi nestojí ani o UB.

hofy
27-06-16, 23:45
...