PDA

Zobrazit normální verzi : Daxer (využití prozrazené polohy) --> Koprakek



Daxer
14-05-16, 22:31
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem :_Koprakek_:
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: 'Prozrazovani polohy pres TS - WH'
[AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1720398374'
[AMXBANS] Tvoje IP: '95.143.138.5'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz






Poznamka:






Nejaky dukaz prosim..dale jinak poprve vidim takovy to ban na JB!Pri schovce si radi dost lidi pres TS ci steamu..

Koprakek
14-05-16, 23:53
http://leteckaposta.cz/741875863
Na konci to nejlepší.
Hráčovi jsem nabídl nabídku, ke změnění banů na délku 2 měsíců [80640] , tento hráč s tímto nesouhlasil, a proto chce vaše vyjádření, pokud 12 týdnu pro něj stačí a admini se shodnou tak je v pořádku.

Britny
14-05-16, 23:59
Být tebou bych přistoupila na nabídku kopra, vzhledem k tomu, že tu máš demo no, kde jdeš opravdu na jistotu.

Awesome^.
15-05-16, 00:03
Vzhladom ktomu, že aj radenie cez ts, je brané ako wh, začo by bolo prípadne perma, tak si myslím, že aj na základe jeho histórie je to oprávnene..

Daxer
15-05-16, 00:08
JB admini sami vědí že razení při schovce je docela běžná věc přes TS a hlavně přes STEAM..tak nechápu proč ten ban..ještě ktomu když takovej ban na JB vidím poprvé:/

hofy
15-05-16, 00:22
K čemu se pak ta schovka vůbec hraje, když se tedy běžně radí polohy? Vůbec nechápu tvůj argument, to jsi mohl rovnou použít WH a mělo by to stejný efekt. Ban je až na tu přehnanou délku v pořádku.

Daxer
15-05-16, 00:32
Pokud někdy chodíš na JB tak to tam sám slyšíš..ještě samotný CT žádá o razení poloh ostatních živých věznů od nějakého mrtvého T hráče se steamem :-) to nikdo neřeší ikdyž pak danný hráč chodí na jistoty též,jen škoda že až teď vidím první ban za takovou věc.Za nějakej ten 1rok a půl jsem za toto ban neviděl.Tak nevím no :-)

Awesome^.
15-05-16, 00:34
Ono si myslím, že by ten problém ani nenastal, keby si nemal históriu akú máš, + ktomu to samotné priznanie, že ideš na istotu.

Daxer
15-05-16, 00:59
Na serveru se tím taktéž i chlubí a děkují danému hráči že mu radí..Chtělo by to více vyjádření JB adminů:) PŘIZNÁVÁM SE že jsem dostal info kde je daný poslední hráč to jsem se i přiznal už i Koprakekovi..a historie hodinové bany od Koprakeka kde jsem si stál za svým názorem..

Kotel
15-05-16, 13:41
Pokud to došlo až tak daleko, že admin musel natáčet demo, tak jste museli dostat x upozornění od hráčů/adminů. Podle admina je na demu wh, takže buď bude ban permanentní na všechny servery nebo dočasně jen na jb za radění přes ts.

Daxer
15-05-16, 13:53
Bohužel Kotle..ani 1 upozornění jsme neobdrželi a už vůbec netušili že se toto má banovat když v životě jsem za toto neviděl ban..Na demu má 1 čas kde jsem ho ještě musel hledat na tom KZ což na demu jde vidět..daný hráč co mi poradil mi řekl jen atrakci kde se hráč nachází."Kde je last Chosene?" a Chosenova odpověď byla "na KZ"...Přijde mi hlavně nefér aby díky schovce na JB kde toto dělá každej druhej hráč jsme dostali ban na celou kotelnu..První ban v historii kotelně byl když jsem dostal ban za AFK u CT a teď první zabanování na kotelně za tento důvod :-)

Idea
15-05-16, 13:56
Ked ma niekto wh tak ho tiez neupozornujeme ze prosim ta vypni to wh inak dostanes ban...

Daxer
15-05-16, 14:46
Já neměl WH..jen mi poradil hráč přes TS kde se nachází poslední vězeň..běžně si hráči radí přes steam apod..ale nemusim to tu snad vypisovat stále dokola ne?

Nihilia
15-05-16, 18:38
Není potřeba žádného napomínání. Když má někdo WH, taky ho nebudu napomínat ať to vypne, jinak že dostane ban.
Je to jasně napsané v pravidlech, že radění přes TS je bráno jako cheatování a je jedno jestli ti to píše na steam nebo někde jinde.

Zajimavé je to, že hraji JB asi 2 roky a nikdo mně nikdy nepsal jak na steam, tak na TS, abych mu radil kde jsou T nebo CT.

Vypisovat stále do kola nemusíš nic. Vše bylo řečeno a souhlasím s půl ročním banem.
Dostal jsi už hodně banů a stále ses neponaučil, tak nevím co chceš dál řešit.

Daxer
15-05-16, 19:29
WH jsem neměl a upozornění ať si neradíme nám nikdo nedal tak jen aby Kotel věděl.:) U tebe Nihilio totiž vědí že nepochodí s tím že jim napíšeš kde jsou..

Ty bany by tam nebyli kdyby jste mi nedávali ban např. za AFK u CT :D

Kotel
15-05-16, 20:11
Mě to je ukradený. Pravidla se neměnili asi 5 let. Admin jen tak nepůjde na server točit demo, takže vás nahlásilo několik hráčů.

Daxer
15-05-16, 20:23
Admin tam byl už nějakou dobu před schovkou která byla na jb_snow a následně jb_cp_assis takže tam chyba asi nebude.

KeYo
15-05-16, 20:38
Perma.. to ci mal alebo nemal WH nevieme.. to ze mu niekto radil cez TS moze byt kludne aj klamstvo.. a ked na pube niekto radi cez TS je to brane ako WH a dava sa perma.. cize neni nad cim polemizovat

Daxer
15-05-16, 21:00
Keyo..nemáš ale na to dostatečné důkazy:( hlavně když jste teď dali na JB tu DMG to jsou díry jedna báseň..Screeny Koprakek zkoušel jak z toho vidíte ten monitor apod..a demo taky ale máte tam jen 1 čas a to je to KZ kde říkám že jdu na jistotu a stejně projdu celé KZ a stejně ho grifin najde dříve..:/ takže jako dostatek časů nemáš..

Britny
15-05-16, 21:06
Jen bych chtěla připomenout, že prozrazování polohy na JB se vždy banovalo 3h - někdo dával i den - viz banlist.

Razení přes ts na aimu se banovalo permou, protože se to moc nerozlišovalo, ale v novém pravidlu je, že by se mělo banovat na měsíc, protože se nejedná o cheat - viz pravidla pro adminy http://csko.cz/forum/showthread.php?3851-Pr%E1va-a-povinnosti-pro-adminy-n%E1vod-jak-a-co-banovat


Keyo..nemáš ale na to dostatečné důkazy:( hlavně když jste teď dali na JB tu DMG to jsou díry jedna báseň..Screeny Koprakek zkoušel jak z toho vidíte ten monitor apod..a demo taky ale máte tam jen 1 čas a to je to KZ kde říkám že jdu na jistotu a stejně projdu celé KZ a stejně ho grifin najde dříve..:/ takže jako dostatek časů nemáš..

Chosen se sám přiznal, že ti radil. Tak jaké důkazy?

Daxer
15-05-16, 21:23
Šak mi poradil no kde je poslední :) přiznali jsme se oba!

E:Takže jak?Perma za WH to snad ani bejt nemůže takže dočasně zabanovat na JB jak psal Kotel?Na demu vidím jen jeden čas a to jak mi Chosen poradil kde je poslední vězeň..A ta šachta jak mi říkali na TS že jsem nemohl vědět, tak jsem nevěděl...ale občas se tam chodím schovat taky a šachtu jsem rozbil a viděl jsem že jsem způsobil nějakou tu dmg..(toto bylo vysvetleni k te sachte tot vse)

grifin
16-05-16, 23:25
zkratil bych to na ty 2 mesice na jb to by jako trest mohlo stacit

Troppe
17-05-16, 15:51
Asi bych byl taky pro to zkrácení.

Daxer
17-05-16, 16:04
Díky napsali jsme žádost o UB i přesto co nám nabídl Koprakek 2 měsíce na celou kotelnu a dále to nebudem řešit,nevzali jsme tu nabídku protože si myslíme že by to mohl být ban je na JB kde mi poradil kde je vězeň a nebo ještě kratší trest na celou kotelnu.Takže ban na JB např. 2 -3 měsíce?

_Koker_
17-05-16, 16:33
Daxer mě sice velmi vytáčí třeba na gatherech, až bych ti ho dal sám ten ban , ale furt je to sranda , a beru to tak, jsem pro zkrácení .

STERAC NA PONORCE
17-05-16, 23:19
Vzhledem k tomu, že jde o problém, kterej se děje na JB serverech zřejmě dosti běžně, se mi nezdá úplně vhodný přistupovat k příliš dlouhým trestům. Ne že by to nebyl velkej prohřešek, ale hlavně proto, že na jeden takovýhle ban tam budou stovky stejných případů bez trestu... Pokud by tohle bylo objevit stejně snadný jako WH na čistě střílecích serverech, dával bych za to klidně roční ban, ale takhle mi to v celým kontextu nepřijde jako přiměřený. Polehčující okolnost, že se přiznali. Měsíc by mi přišel jako přiměřená délka banu. Spíš než na tenhle jeden konkrétní případ bych se zaměřil na to, jak tenhle nešvar vymýtit obecně.

Jinak by bylo samozřejmě ideální, kdyby při schovce již neschovávající se T neměli možnost vidět ostatní T, to ale zřejmě nebude vůbec jednoduše proveditelný.

Kotel
18-05-16, 17:43
Chce to dát do pravidel jednotnou délku trestu, protože pokud to ostatní ani nebanujou, tak nedává smysl, aby to banoval jeden admin permanentně.

Daxer
18-05-16, 17:55
Souhlasím s tebou Kotle, chtěl bych ještě poprosit banujícího admina (Koprakeka) aby se k tomu ještě přeba vyjádřil..

Britny
18-05-16, 21:00
Takže pravidla:

1. Všeobecné pravidlo pro všechny servery:
- Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Banování pro adminy:
- Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak - ban na měsíc

Pravidla pro server JB:
- Zákaz prozrazovat polohu spoluhráče. (trestáno banem)

Banování pro adminy:
- Prozrazování polohy spoluhráče - ban 3 hodiny

Zde se jednalo o první případ, takže všechno tohle už je v pravidlech dané. Ban na půl roku na všechny servery je nesmysl, stále by měli dostat ban na měsíc pouze na všechny servery. Tak mi kotle dej práva na banlist, jak to mají nějací modi a já jim ban upravím, když se k tomu nikdo nemá :doge:

Koprakek
18-05-16, 21:07
Ban ti dávám na 2 měsíce. Niž nejdu. Za to se ti omlouvám a přejí příjemný den.

Kotel
18-05-16, 21:13
Ok, vyřešeno.

Daxer
18-05-16, 21:17
Jen na JB to nedáte?I tak mi to přijde moc..Koprakek by dal 2 měsíce i předtím..

Daxer
18-05-16, 21:35
hh,pravidla se neměnili 5 let,JB hraju možná už 2 roky a ještě jsem za toto ban neviděl na JB..dále ban za toto "pravidlo"??Přijde mi to jako upozornění pro hráče jen..."Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack",může to být posouzeno jako WH!Takže když už tak perma ne?Ale bohužel na demu máš 1 čas kde jdu na to KZ..a na demu bys měl mít aspoň 3 časy..takže perma za WH nic ne?Když ban tak za "razení polohy spoluhráče" ne?3 hodiny ban pro Chosena ale to by už bohužel vypršelo..

+ tak nakonec jsem se dozvěděl že v admin forku máte napsáno že to razení se má banovat max měsíc..gg Kopre ty dáš nejdřív 6 měsíců a pak zkrátíš na 2 měsíce...super banování na kotelně :D

Del!k98
18-05-16, 22:12
+ tak nakonec jsem se dozvěděl že v admin forku máte napsáno že to razení se má banovat max měsíc..gg Kopre ty dáš nejdřív 6 měsíců a pak zkrátíš na 2 měsíce...super banování na kotelně :D

GG chlapče, že je to hra 4fun a vy si radíte pri schovke. Výška banu je na adminovi, ale ako vidim tvoju historiu + sem tam nejake vlakno o tebe sa ani nečudujem s takou dlžkou aku ti dal. Btw. Už tu nebreč, maš 2 mesiace na to, aby si dostal aspoň troška rozumu. Priznal si sa, že ste si radili, čo je v pravidlách brané ako Wh, tak sa tu zbytočne nerozpisuj o tom, že perma za nic.

Daxer
18-05-16, 22:16
gg kdybys věděl jak to na tom JB chodí tak víš..4fun JB kde si každej radí při schovce a nebojí si radit všechny T,mě poradil Chosen posledního vězně a hned banned oba..Ale co tak uvidíme jak to dopadne

Idea
18-05-16, 22:24
+ tak nakonec jsem se dozvěděl že v admin forku máte napsáno že to razení se má banovat max měsíc..gg Kopre ty dáš nejdřív 6 měsíců a pak zkrátíš na 2 měsíce...super banování na kotelně :D

Ale co, ako fajn ze sa tu nevynasa z af ze?

Daxer
18-05-16, 22:26
Přečti si co napsala Britny:(( tam to jasně napsala

Mr.N0b0dy
18-05-16, 22:43
Jezis tak si nezahrajes v cervenci csko, no boze. Uzavrel bych to na 2 mesicich.

Daxer
18-05-16, 22:47
každý den hraju GH..ale zahrál bych si i COD apod..:-) má historie banů je převážně jen na JB..tak proč 2 měsíce jen tam,stejně jsme těch 6 měsíců měli jen tam..jen nám to Koprakek po nějaké době předělal+ hádal se s tím i Kotlem či co..Ať se vyjádří více JB admini ne?:)

Daxer
20-05-16, 19:33
Co dát ten ban jen na JB jak byl původně?Zajímal by názor ostatních adminů...píšete stále o mých banech..z toho je 90% z JB,admini mě tam asi nemají rádi..na ostatních serverech jsme s Chosenem v klidu..Tak napište či jste jen pro ban na JB nebo nechat na celou kotelnu,díky Daxer

Bugy
20-05-16, 21:57
Jsem za to aby ten ban byl jen na JB, co ho potkávám na aimu tak tam bordel nedělá.

Awesome^.
20-05-16, 22:06
Taktiež, na aime bordel nerobil, takže za ban only jb.

valentino
20-05-16, 22:07
Viděl jsem ho parkrát na codku a tam se choval normálně bez chosena.. asi se vzájemně hecujou nebo co :D jsem pro aby to bylo jen na jb

Samco
20-05-16, 22:19
Ja by som ti dal ešte naozaj POSLEDNÚ šancu. Ak to dohnojíš, tak som za prípadné ponechanie ďalšieho banu (vo vyššej dĺžke) na všetky servery.

Troppe
20-05-16, 22:30
Na BB jsem ho často potkával,choval se klidně,bez konfliktů. Dokonce pomáhal i nějakým začátečníkům.

Hapalicek
21-05-16, 04:01
Zdar,

Moc často se mimo svoje pole působnosti nevyjadřuju, ale jak psal Keox i prozrazování polohy se bere jako WH. Ačkoliv to je ten váš nesmyslnej JailBreak.

Dostal slibnou nabídku na 2 měsíce od Kopra, i když mu podle pravidel hrozilo perma a to nepříjmul.

Nechápu proč jsem teď píšete jak se na ostatních serverech chová kvůli omezení BANu jenom na JB, to pak můžeme taky pouštět na jiný servery rovnou cheatery z Jump serverů který jsou z něčeho "usvědčený" ať už z perma nebo dočasnejch BANů na vyjádření adminů z ostatních serverů?

Jsem stejného názoru jako Keox za Perma.

Daxer
21-05-16, 09:16
Koukni demo a vypiš mi nějaké časy kde vidíš WH,díky ale už předem ti napíšu že tam najdeš jeden čas....A to jak mi Chosen poradil posledního vězně :) přiznali jsme se rovnou takže to můžete brát jako + nám..Hapalicek kdybys hrál nějakej měsíc JB jako admin tak by jsi tam našel takhle při schovce nějaké ty hráče na které budeš mít víc časů na demu ale zatím to takhle žádný admin neřešil,nebanoval na JB dokud nepřišel Koprakek :)

Koprakek
21-05-16, 09:40
Tak posledně to tady píšu.
Mě je totalně u zadku, jak se chováš mimo JB, já jsem tě přichytl když jsi podváděl na JB, bere se to jako WH i když to nemá 3 časy, přiznal ses tak je můžeš rovnou vypustit.
Ban ti zůstane na celou Kotelnu, protože jsi na ní podváděl, nikoliv jen na oddělený server. Nemusíš tady odvrácet komenty typu, kdyby jsi hrál na JB tak to pochopíš, já JB hraju a nechápu totalně tebe. Bud se smířiš s banem, který měl být půl roku dlouhý [ Už 2 ] anebo tady prostě přestaneš psát. Je na každém adminovy jak si dá ban a jak si ho nastaví, já to udělal tak, a takhle to taky zůstane.
Každopádně díky Hapaličkovi.

Daxer
21-05-16, 11:30
A k čemu jste oddělovali banování na JB a na zbytek serverů?

B!g 5m0k3
21-05-16, 11:33
Lebo na JB sa banujú sračky.
UB nebude.

Daxer
21-05-16, 11:35
UB ani nečekám..jen jsem chtěl zkusit jestli ten ban bych neměl zas jen na JB jako předtím než to Koprakek upravil na celou kotelnu.
+tento ban mi přijde jako sračka z JB "fun" mod..WH jsem tam stejně neměl a kdo nikdy nebyl na JB a zároveň na TS a neřekli si kde je T či CT :D dále bych toto neřešil jen jsem to zkusil a Koprakek si stejně bude stát za svém..tak doufám že se probere a začne banovat všechny stejným metrem.

Daxer
25-05-16, 21:58
https://ctrlv.cz/zzop hlavní pán portálu a prý s tím nic nedokáže udělat.. :gabe: to už má Koprakek větší moc jak Kotel? :D

Kotel
26-05-16, 09:29
Já nepsal, že nedokážu, ale na jb mají vlastní pravidla, do kterých se nebudu míchat, protože je sám nechápu.

Daxer
26-05-16, 10:04
spíše každý admin má svá pravidla :D

pweredbytvaroh
26-05-16, 12:40
Ač mi je teda u prdele, jak to dopadne, tak se s vámi podělím o své bohaté postřehy. Dříve jsme neměli žádnou možnost zjistit, zda hráč používal cheaty nebo si přes něco radí, proto je tu tohle pravidlo. Také se v tomto pravidlu (viz citace) objevuje kouzelné slovíčko "může", což nám v podstatě říká, abychom permanentně nebanovali hráče, o kterých víme, že žádné cheaty nepoužívali. Před pár dny za to jiný hráč dostal unban, ale protože je Daxer na jb pro vás osina v zadku, unban mu nedáte. S tím souvisí i banující admin, tedy Kopr - na druhou stranu tě chápu, mít respekt jako admin je vždy důležité - ovšem tohle je podle mého už za hranicí a stává se z toho taková one man show na jb, potažmo na celé kotelně, kde ti do toho nikdo nekecá a děláš si, co uznáš za vhodné, i když je to třeba bullshit.


Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

e. idea


Pozri sa Koprakek ma demo, moze mat v pici ze si radili a vie to a mohol mu dat ban za WH a nemusel riesit to ze si radia, ak by si obhajil to demo tak by mohol mat permu a nikto by sa tu s nim nebavil, je to v podstate este ustupok z jeho strany uz len to ze to posudil ako radenie a nie ako WH...

Demo si obhájit nemůže, má jeden čas = neprůkazné demo na wallhack.

Idea
26-05-16, 14:02
Pozri sa Koprakek ma demo, moze mat v pici ze si radili a vie to a mohol mu dat ban za WH a nemusel riesit to ze si radia, ak by si obhajil to demo tak by mohol mat permu a nikto by sa tu s nim nebavil, je to v podstate este ustupok z jeho strany uz len to ze to posudil ako radenie a nie ako WH...

Bugy
26-05-16, 14:20
Za jeden čas na demu asi permu za WH nedáš že.

Koprakek
26-05-16, 16:10
Za jeden čas na demu asi permu za WH nedáš že.

By ses divil. :new_russian:

mirecc
26-05-16, 17:11
Je mi to jedno len viem že na jb sa radí cez steam, ts bežne , ak by sa to malo banovať stále tak by ste vybanovali štvrťku serveru, sám som niekedy robil že som ct napísal na steam kde je a nehovorte že vy ste to nikdy neurobili

Daxer
27-05-16, 21:58
Díky Jerry,to jsem tu psal už taky..bohužel mě tu vypálkovali stím že "na ně taky dojde" tak bacha Jerry..aspoň jsi první admin který se sám přiznal že radil :)