PDA

Zobrazit normální verzi : WH/Noflash/..



Majkulka
15-05-16, 12:25
Zdravím,

včera večír jsem se nudil, a tak jsem si řekl, že se mrknu na forum sekce hlášení cheateru, narazil jsem tam na nějakého the beasta, prostě mi to nedalo a musel jsem se podívat.

Z tohohle dema: http://leteckaposta.cz/620446405 , jsem usoudil že Haniccin používá WH a jsem si tím jistý, tak jakože zítra vyjde slunce vše se odvíjí od času 38:50, kdy tenhle čas se propálil až na měsíc ostatní časy už byly jen jahůdky na dortu, byla sranda se na něj dívat jak to skrývá a nějaký the beast ?

the beast legenda z hroznový lhoty, 31:50 došel si pro něj - default je to možný neberu ti to ;)
36:50 ze spawnu stříliš s awp jednoho zabiješ ok si borec, ale toho druhého ti už nežeru :)
44:49 tam jsi dostal tolik flashu, že to ani není možné a ty si střílíš alelůůja NOFLASH
49:50 zase jsi zaflashovaný, ale vůbec ti to nevadí (dělejme jakoby nic).
58:31 taktéž jsi zaflashovaný - NOFLASH

Pro adminy o tomhle říct že jsou oba čistí, tak fakticky nevím co tu vlastně děláte, ani jsem nevypsal všechny časy vybral jsem jen pár ostatníma bych to tu jen zaplnil, nehledě na to že oba koukají přes zdi, Směšné..

Přeji pěkný zbytek dne.

Samco
15-05-16, 18:16
Ako som sa už vyjadril včera, za mňa clear. Čo sa týka tých flashov, tak škoda, že na HLTV neukazuje, ako schytal ten flash a či niečo videl resp. nevidel. V tomto prípade sú to len dohady a HLTV je k zabanovaniu za noflash nepostačujúci dôkaz.


A koukal jsi na ten čas 38:50? mrkni na to s wh a bez wh a dej si to zpomaleně uvidíš že s wh si myslí že mu leze hlava ale bez wh ho nejde prostě vidět a vědět o něm nemohl...
A u the beasta ty flashe mu letí přímo pred cross vetsinou to bouchne nad nim nektere jdou i pred nej a mu to nevadí, pochybuju o tom, že všechny budou vadné..

Toto je na neho minimum.

Majkulka
15-05-16, 19:32
Ako som sa už vyjadril včera, za mňa clear. Čo sa týka tých flashov, tak škoda, že na HLTV neukazuje, ako schytal ten flash a či niečo videl resp. nevidel. V tomto prípade sú to len dohady a HLTV je k zabanovaniu za noflash nepostačujúci dôkaz.

A koukal jsi na ten čas 38:50? mrkni na to s wh a bez wh a dej si to zpomaleně uvidíš že s wh si myslí že mu leze hlava ale bez wh ho nejde prostě vidět a vědět o něm nemohl...
A u the beasta ty flashe mu letí přímo pred cross vetsinou to bouchne nad nim nektere jdou i pred nej a mu to nevadí, pochybuju o tom, že všechny budou vadné..

beast
19-05-16, 11:08
panebože, už aj noflash mam :gabe:

fortness
19-05-16, 15:35
Materix ma Wallhack . Kdyz sem s nim sel ze skoly zekl mi ze ma wall hack a aimbot prosim dejte mu ban

fortness
19-05-16, 15:36
teda piše se to MateriX

Qwix
19-05-16, 15:49
Materix ma Wallhack . Kdyz sem s nim sel ze skoly zekl mi ze ma wall hack a aimbot prosim dejte mu ban

Musíš mať prekazateľne demo, takto je to tvrdenie proti tvrdeniu.

Fast212
19-05-16, 16:05
Tomu nechapem... kamarad povie kamaratovi z ma WH a on to da na forko?? kde to sme? :laughing1: :laughing1: :taunt: ale sak vilucene to neni ale myslim si ze demo je celkom clear