PDA

Zobrazit normální verzi : Chosen1 (prozrazení polohy) --> Koprakek



Chosen1
15-05-16, 20:23
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 183212)
[AMXBANS] Mas 23 tydnu, 6 dnu, 3 hodin, 1 minutu a 31 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Prozrazovani polohy pres TS - WH'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Chosen1 >
[AMXBANS] Tvuj nick: Chosen1
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:169385710
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:169385710
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.61.84.33
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.61.84.33
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Koprakek >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 4
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================


Radil jsem, zapírat to nebudu, ale pravidla jsem porušoval jen na JB, proto si myslím, že by ban měl být jen na JB, jak psal Kotel do žádosti o unban Daxerovi.

DiEAcE
15-05-16, 20:27
Zdravím, upřímně je mi to jedno, ale že si někdo radí na Jb přes TS bych nebral tak vážně jako u Aim serverů, zdá se mi to přehnané.

Přece jen je to fun mód a ruku na srdce, že to tam dělá spousta lidí, jen to některým díky konexím stále prochází, ThumbsUp :smile:

Bugy
15-05-16, 23:07
Souhlasím s Die, trestat by se to mělo ale ban na půl roku je moc.

nikiii
15-05-16, 23:21
Zdravím, upřímně je mi to jedno, ale že si někdo radí na Jb přes TS bych nebral tak vážně jako u Aim serverů, zdá se mi to přehnané.

Přece jen je to fun mód a ruku na srdce, že to tam dělá spousta lidí, jen to některým díky konexím stále prochází, ThumbsUp :smile:

Tiez suhlasim s tymto odovodnenim.

Koprakek
15-05-16, 23:32
Kdybyste aspoň četli tu druhou žádost a vyjadřovali se tam. :slap::slap:

Kotel
15-05-16, 23:44
Moje stanovisko už jsem psal v admin fóru. Že to někdo nerespektuje je důvod, proč tu strávíme další týdny na řešení unbanů. Tohle je poslední věta, kterou k tomu píšu.

Britny
16-05-16, 22:00
Vzhledem k tomu, že se prozrazování polohy banovalo jak sem už psala max den a JB je oddělený server a za ts se dává měsíc, tak jsem pro ban na měsíc pouze na JB :whistling:

HSMartinka
17-05-16, 01:07
JB nerieším ale nedá mi to nekomentovať, podľa mňa zbytočne dlhý ban

Koprakek
18-05-16, 22:08
http://csko.cz/forum/showthread.php?48379-Daxer-(prozrazen%ED-polohy)-gt-Koprakek&p=403317&viewfull=1#post403317

Chosen1
18-05-16, 22:16
http://csko.cz/forum/showthread.php?48379-Daxer-(prozrazen%ED-polohy)-gt-Koprakek&p=403317&viewfull=1#post403317

Na celou kotelnu, nebo jen na JB ?

Chosen1
18-05-16, 23:23
Banování pro adminy:
- Prozrazování polohy spoluhráče - ban 3 hodiny

Proč Teda 2 měsíce? Trošku to nechápu...

Britny
19-05-16, 14:37
Proč Teda 2 měsíce? Trošku to nechápu...

Já ti povím proč. Protože ste se přiznali, že ste si radili přes ts. Kdyby ste se nepřiznali a kopr by hodil demo, které je úplně k ničemu, ani žádný wh čas, možná byste dostali aji ub :whistling:

Chosen1
19-05-16, 15:03
Já ti povím proč. Protože ste se přiznali, že ste si radili přes ts. Kdyby ste se nepřiznali a kopr by hodil demo, které je úplně k ničemu, ani žádný wh čas, možná byste dostali aji ub :whistling:

Nechápu proč bych měl zapírat něco co jsem udělal. Chápu porušil jsem pravidla, a za to se platí, ale 2 měsíce?

Britny
19-05-16, 15:35
Nechápu proč bych měl zapírat něco co jsem udělal. Chápu porušil jsem pravidla, a za to se platí, ale 2 měsíce?

Tak proč teda cituješ "prozrazování polohy spoluhráče na 3h" že si dostal ban na dva měsíce? Měsíc je uvedený, aby admini nedávali za to permu, když se nejedná o cheat. Půl rok je za takovou blbost zase přehnaný, tak se vám to snížilo na dva měsíce. Stejně tak si s tím souhlasil. Vzhledem k tomu, že pravidlo s ts se vztahuje na celé servery, tak ban nebyl udělen pouze na JB. Já to povím narovinu, radí si tam kde kdo, ale narazili ste prostě na kopra.

Když uvedu příklad s OT, tak jeden admin nechává bugovat hráče na minikule a ještě se tím chlubí, jak je to v pořádku a nerespektuje dané pravidla, na kterých se admini shodli a ostatní (například já) jim za to hodí ban, z webu klidně na 3 dny.
Jen to byl příklad, abyste pochopili, že ste prostě narazili na kopra :D

Chosen1
22-05-16, 00:42
http://csko.cz/forum/showthread.php?48509-%26%23269%3Bek%E1n%ED-na-admina-unban-YouTube*Brothers-Lexxo-gt-som-asocial-lt-3-V

Co ty na to Kopr? Podle mě stejný případ...Dostal UB

hofy
22-05-16, 00:46
I podle mě je to stejný případ a ban bys mít neměl. Kdyby ses k tomu nějak nepřiznal, nebylo by jak na to přijít. Měl se řešit jen ten, kdo hraje tak, jako kdyby měl WH. Jiná věc by byla, kdybys polohy psal do chatu ve hře - to se trestá banem na 3 hodiny.

Poučení: Příště nikomu nic nepřiznávat a s nikým se nebavit. Vše, co řekneš, bude zaručeně použito proti tobě. :-)

Chosen1
22-05-16, 11:36
Chtěl bych požádat banujícího admina, aby se vyjádřil.. Děkuji

[H]e||
22-05-16, 16:21
Od becausa -

Dobrý večer

Takže za prvé by som chcel podotknúť, že tento príspevok sa týka Daxera aj Chosena . Za druhé by som chcel podoknúť, že už sa nemôžem prestať nad Vami smiať. Prečo? Takže Koprakek dal ban tuto týmto dvom za radenie a vy tu ste pre UB? Ja nechápem, ste pre UB za niečo, čo je jasne pravidlami zakázané a oni dvaja to porušili ale ste proti UB pri niečom čo v pravidlách neni nikde ani spomenuté. Príklady uvediem tento prípad kde boli prichytený ako si radia dokonca sa aj priznali a proti UB ste poniektorí boli napríklad keď týto dvaja mali podobné nicky (Daxer“ , Daxer!, Daxer? Atd.) zatiaľ čo v pravidlách nikde nebolo napísané, že je zakázané mať podobné nicky. Je tam zákaz kopírovania, kopírovanie to nebolo ale iba podoba, keď už kopírovanie som osobne riešil iba v prípade keď to danému človekovi ktorého kopírovali vadilo. Daľší prípad kedy niektorí z Vás boli proti UB je ten keď som dostal ban zato že niekomu sa nepáčili číselka v nicku. Tak sa už prosím Vás uvedomte. Koprakekovi môže byť úplne u riti názor adminov alebo hráčov, že ste pre UB keďže pravidlami to má 100% podopreté a pravidlá myslím, preválcujú všetky argumenty. Ak sa Vám nepáčia tieto pravidlá tak si kurva už povedzte v jeden deň: Nudím sa tak upravíme trocha pravidlá. Tento ban je vo všetkých smeroch správny a veci typu, že sa to robí bežne si strčte niekam za klobúk, príde aj na nich rad. Dúfam že aj pri testoch keď podvádzate sa odvoláte na ostatných, že to robia tiež. Ešte keď tak keď pomáhaš niekomu v niečom zlom tak zastihne aj teba trest, nemusíš ani nič urobiť, stačí pomáhať. A pekné je, že sú pre UB ľudia čo ich poznajú z gatherov poväčšine.

A ďakujem Helliovi za odoslanie.

Chosen1
22-05-16, 22:09
http://csko.cz/forum/showthread.php?...asocial-lt-3-V

Pošlu vám to ještě jednou... Za stejnou věc dostal permu, ani ne den na to dostal UB.. Trochu nespravedlnost. Chtělo by to, aby se admini domluvili co budou banovat a co ne... Díky ;))))

Del!k98
22-05-16, 22:17
Bolo tu milion žiadosti o ub, keď sa daný hráč priznal, že cheatoval/radil si cez Ts alebo niečo inšie. OdpoveĎ na to bola, že jeho posledná šanca je kúpiť si origo hru. Aky je v tomto rozdiel ? Priznajú sa, že mu poradil a unban ? Čo si pamätám tak davali sa za toto perm bany alebo 1-2 mesiace. Mne je to skor jedno ako to dopadne, ale 1-2 mesiace by bolo ok

E: Ano bolo, nepamätám si,aký admin dal ten ban, ale najprv bola perma a potom im to skrátil na 1 či 2 mesiace (aspoň čo si pamätám)

Ja bol proti ub, neviem prečo sa mu dal ub. Btw.

Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak - ban na měsíc
nechapem, čo riešime, keď to tu je jasné napísané.

hofy
22-05-16, 22:21
Bolo tu milion žiadosti o ub, keď sa daný hráč priznal, že cheatoval/radil si cez Ts alebo niečo inšie. OdpoveĎ na to bola, že jeho posledná šanca je kúpiť si origo hru. Aky je v tomto rozdiel ? Priznajú sa, že mu poradil a unban ? Čo si pamätám tak davali sa za toto perm bany alebo 1-2 mesiace. Mne je to skor jedno ako to dopadne, ale 1-2 mesiace by bolo ok
Nevzpomínám si na ban za to, že někdo přes TS někomu radil. A když ano, tak to radění bylo oboustranné.

Chosen1
22-05-16, 22:24
Bolo tu milion žiadosti o ub, keď sa daný hráč priznal, že cheatoval/radil si cez Ts alebo niečo inšie. OdpoveĎ na to bola, že jeho posledná šanca je kúpiť si origo hru. Aky je v tomto rozdiel ? Priznajú sa, že mu poradil a unban ? Čo si pamätám tak davali sa za toto perm bany alebo 1-2 mesiace. Mne je to skor jedno ako to dopadne, ale 1-2 mesiace by bolo ok

E: Ano bolo, nepamätám si,aký admin dal ten ban, ale najprv bola perma a potom im to skrátil na 1 či 2 mesiace.

Proč teda ten dotyčný hráč dostal UB? Jde mi jen o tohle. Už se sakra domluvte...

hofy
22-05-16, 22:37
E: Ano bolo, nepamätám si,aký admin dal ten ban, ale najprv bola perma a potom im to skrátil na 1 či 2 mesiace (aspoň čo si pamätám)

Ja bol proti ub, neviem prečo sa mu dal ub. Btw. nechapem, čo riešime, keď to tu je jasné napísané.

Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak - ban na měsíc

Myslím si, že je to jen špatně zformulované. Ve veřejných pravidlech je znění "Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack". Jak chceš posoudit WH u někoho, kdo někomu radí? Jak chceš někomu dokázat, že někomu radí? Budeš ho potají nahrávat na TS?
Zkuste si místo hledání důvodů pro jakékoli bany položit otázku, jestli ten ban dává smysl nebo jestli jde jen o to udělit nějaký ban, hlavně že to na ban je a zbytek mě nezajímá. To vypadá jako kdyby záleželo na počtu udělených banů. U těchto banů to fakt není ukazatel nějaké kvality admina.

Chosen1
22-05-16, 22:39
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak - ban na měsíc


Proč máme teda 2 měsíce, a někdo dokonce UB?

hofy
22-05-16, 22:46
Je zbytečné se ptát, ten ban od začátku nedává smysl. Vůbec ses o tom s nikým neměl bavit, tím si nikdy nepomůžeš, když se tady hledají důvody pro zabanování. Od začátku to pravidlo beru tak, že když budeš vědět o hráčích, o kterých nemáš možnost vědět, může to být posouzeno jako WH, protože se těžko bude dokazovat, jestli ti někdo radil nebo jestli to WH opravdu máš. Nic jiného nedává smysl kromě psaní polohy do chatu na JB, kde živí vidí chat od mrtvých.

Britny
23-05-16, 12:16
Proč teda ten dotyčný hráč dostal UB? Jde mi jen o tohle. Už se sakra domluvte...

On správně neměl dostat vůbec UB a měla mu být udělena nějaká délka alespon. Ale admin se mu rozhodnul dát UB, vzhledem k tomu, že se nejednalo o cheat, tak ho dostal. Jak sem už psala, záleží prostě koho potkáš ve hře, kdo tě banuje, kdo tě má a nemá rád, jak taky vystupuješ celkově na servrech a hlavně si se přiznal, což prostě dává adminovi, který tě nemá rád důvod k tomu, aby ti nedal ub. Kopr teoreticky neporušil nic, protože ste porušili pravidla, jen vám dal o měsíc delší dobu.

hofy
23-05-16, 13:31
Spíš vůbec neměl dostat ban. Jediným důkazem je nějaká rozepsaná zpráva ve stylu ''nemá WH, volám s ním na Skype'' v chatu na screenshotu. Na serverech taky hráči píšou, že mají WH a další cheaty, píšou to dokonce i admini a ban jim za to taky nedáte.

Idea
23-05-16, 16:06
Proč máme teda 2 měsíce, a někdo dokonce UB?

Toto je skor odporucanie, prihliada sa aj na minulost hraca a dalsi rad veci, kazda situacia moze byt posudena inak...

Chosen1
23-05-16, 22:53
Toto je skor odporucanie, prihliada sa aj na minulost hraca a dalsi rad veci, kazda situacia moze byt posudena inak...

Každá situace může být posouzení jinak? To vidím, radí si na aimu a dostane UB já radím na JB a dostanu 2 měsíce..Minulost? Mám tam jen zbytečné Bany od kopra...

Chosen1
25-05-16, 18:07
Chtěl bych požádat banujícího admina, aby se vyjádřil.. Děkuji

Mr.N0b0dy
25-05-16, 18:48
Banující admin se už vyjádřil, tak co pořád chceš? UB z toho nebude, co jsem tak pochytil.

Chosen1
25-05-16, 18:53
Banující admin se už vyjádřil, tak co pořád chceš? UB z toho nebude, co jsem tak pochytil.

Tak mi sakra vysvětlete proč někdo kdo radí na aimu ten UB dostat může ? Neměli byste, vy jako A. Team řešit bany atd. spolu?

A né, že se jeden admin rozhodne nechat ban popřípadě zkrátit a druhý dát UB.

Chosen1
27-05-16, 17:08
Od Daxera-


Chosenova žádost o UB - http://csko.cz/forum/showthread.php?48412-Chosen1-(prozrazen%ED-polohy)-gt-Koprakek&p=404142#post404142
jiný hráč co dostal ban za to samé - http://csko.cz/forum/showthread.php?48509-YouTube*Brothers-Lexxo-gt-som-asocial-lt-3-V&highlight=asocial

"Každý admin to může posoudit jinak,ban taktéž"..takže když vykradu a první soudce mi dá podmínku a druhý soudce 20 let tak to je taky OK?(kopírka Dax..nějakej admin toto už psal:) )

Nějakej bot z AIM serveru:
1)Daný hráč byl na "AIM" serveru kde to pravidlo je napsané mezi prvními..
2)Na screenu hráče jde vidět jak už se sám přiznal in-game čiže to admin dále nemusel řešit.
3)Hráč jen napíše pár vět + drzost,nadávky v žádosti o UB.
4)Hráč odešel s tím že nakonec dostal UB+omluvu :/

Chosen1:
1)Daný hráč byl na "fun" serveru JB..ano pravidla stejné ale i tak bych to nebral tak vážné pravidlo na JB.
2)Nikde jsem zatím neviděl důkaz že bychom si radili..kdybychom jsme se nepřiznali sami tak ani Koprakek neví+ani sám nevěděl jestli dát i Chosenovi ban..kdyby to věděl tak se neptá dalších adminů na serveru.
3)Chosen v žádosti o UB neni sprostej,přiznal se,uznal chybu.
4)Chosen1 má minulost to ano..ale kolik banů má čistě od Kopra? :D 4/7 :)

Copak jsme ti s Chosenem udělali špatného že se nám pak takhle mstíš?Protože kdyby to byl někdo jinej tak bych se vsadil o VIP že bys to neřešil banem jako v našem případě..
Ale bohužel asi nemáš čas protože musíš huntit bany ať jich máš co nejvíce aktivních..:))