PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o práva na serveru Jailbreak



vaclav1997
22-01-12, 13:17
Dobrý den mé jméno je Václav Sládek
Na serveru hraji vice jak 1,5 ruku
Můj věk je 15 let.
Jméno na serveru MonkeyHeadshot
Steam mam koupení.
Poznám skillera od heckra.
Mikrofon-mám (dokonce i funkčni)
Denně hraji vice jak 2 hodiny od 20:00 - 22:15 ale i drive.
Nejvíce mě štve jak na Jailbreaku všichni píšou FK FK FK FK ale přitom jen neposlouchají co říká Simon.

Jak víte, již jsem si o práva jednou žádal, ale už uplynula nějáká doba a změnila se situace. S hráči vycházím poměrné dobře, svědčí o tom i to, že když se mě dnes jeden hráč zeptal "Proč nejsi admin?",a přemluvili mě ať to zkusím. :) Pokud vím, pokouším se hráčům co moc nehrají JB nebo neznají pravidla poradit, nebo pokud někdo dostane FK a druhý o tom neví, není problém se za něj přimluvit a v poklidu vysvětlit situaci. Myslím, že adminů na JB není nikdy dost. Chci se aspon pokusit udělat hru takovou, jaká byla když se s JB začínalo :) , to byli fajn lidi :)

S pozdravem Vaclav1997

BiA Fz
22-01-12, 14:15
Na serveru hraji vice jak 1,5 ruku
Steam mam koupení.
Jak víte, již jsem si o práva jednou žádal, ale už uplynula nějáká doba a změnila se situace. S hráči vycházím poměrné dobře, svědčí o tom i to, že když se mě dnes jeden hráč zeptal "Proč nejsi admin?",a přemluvili mě ať to zkusím.


S hráči vycházím poměrné dobře, svědčí o tom i to, že když se mě dnes jeden hráč zeptal "Proč nejsi admin?", tak se k tomu přidalo dalších pár lidí, což mě potěšilo a přemluvili mě ať to znovu zkusím. :)

Zaujalo mě, jak čas určuješ podle rukou a jak se nebojíš vytvářet nová slova a používat takové koupení pro určení vlastností podstatného jména steam. :)) To že se tě hráč ptal proč nemáš práva je chyba, jedná se totiž o nějakýho zvědavce, který se ptá všech hráčů na serveru, proč nemají práva a z odpovědí se chce nejspíš poučit a vyvarovat se chyb při podávání žádosti o práva...jako si udělal třeba ty při pravopisných chybách a kopírování části textu z hrozné předchozí žádosti. První post na forum taky neni plus.

Na jailbreaku jsem tě párkrát viděl, ale vždycky jen u Téček, dokonale sice tvůj skil neznam a nemůžu moc hluboce posoudit, ale celkově jsem spíše proti; jedinou šanci bys měl, kdyby tě nějaký admin znal a bil se za tebe (ale musel by to být nějaký hodně dobrý keyboardwarrior :o) počkej na vyjádření ostatních...

Charon35
22-01-12, 14:41
Steam ID?


NIKTO nič nepostujte zatiaľ!

vaclav1997
22-01-12, 17:56
No víte ono je to těžký já sem teď nebyl moc na CS protože mám moc učení.
A za ty hrubky se moc omlouvám.
Ale jeden nebo dva admini mě znají ale neví jestli se za mně budou být.
Ale no trošičku mě štve že sem tak málo u ct ale jestli chceš tak ti ukážu moje skilly.
Třeba dnes na cs jailbreak v 20:00.

ZombieBot
22-01-12, 20:54
...
Ale jeden nebo dva admini mě znají ale neví jestli se za mně budou být.
...


Cože? Nepochopil jsem smysl téhle věty. Nemá to být, že ho dva admini znají, ale, že neví jestli se za něj budou bÍt?

Svacinar
22-01-12, 20:57
Cože? Nepochopil jsem smysl téhle věty. Nemá to být, že ho dva admini znají, ale, že neví jestli se za něj budou bÍt?

Má lehký mezery v pravopisu.

K žádosti: Ne. Jestli chceš, důvody ti dám, ale prostě NE.

Damon
23-01-12, 14:16
Tak že bych tam nějak často potkal tvůj nick se říct nedá a ani jsem tě snad neviděl u CT takže Ne.

kashpi
23-01-12, 14:26
Nevím jakej skill je potřeba na JB, ale za to, že píše s hrubkama ho nemusíte odsoudit hned:D pokud vím, tak na JB se hlavně hodnotí jak ovládá simona a zná pravidla (serveru a ne českého pravopisu)

edit: Podle mě je žádost slušná (pokud pominu ty hrubky) a snažil se

Charon35
23-01-12, 15:19
Jak víte, již jsem si o práva jednou žádal, ale už uplynula nějáká doba a změnila se situace. S hráči vycházím poměrné dobře, svědčí o tom i to, že když se mě dnes jeden hráč zeptal "Proč nejsi admin?", tak se k tomu přidalo dalších pár lidí, což mě potěšilo a přemluvili mě ať to znovu zkusím. :) Pokud vím, pokouším se hráčům co moc nehrají JB nebo neznají pravidla poradit, nebo pokud někdo dostane FK a druhý o tom neví, není problém se za něj přimluvit a v poklidu vysvětlit situaci. Už párkrát jsem zavolal admina nebo natočil někoho, jak druhým kazí hru. Myslím, že adminů na JB není nikdy dost. Chci se aspon pokusit udělat hru takovou, jaká byla když se s JB začínalo :) , to byli fajn lidi :) .


Jak víte, již jsem si o práva jednou žádal, ale už uplynula nějáká doba a změnila se situace. S hráči vycházím poměrné dobře, svědčí o tom i to, že když se mě dnes jeden hráč zeptal "Proč nejsi admin?",a přemluvili mě ať to zkusím. :) Pokud vím, pokouším se hráčům co moc nehrají JB nebo neznají pravidla poradit, nebo pokud někdo dostane FK a druhý o tom neví, není problém se za něj přimluvit a v poklidu vysvětlit situaci. Myslím, že adminů na JB není nikdy dost. Chci se aspon pokusit udělat hru takovou, jaká byla když se s JB začínalo :) , to byli fajn lidi :)

Dosť "originálne".

SteamID si nedodal, pretože zrejme ani nemáš steam. Nick MonkeyHeadshot mi za posledný týždeň na JB ani nenašlo.

Nebudem to naťahovať, nespĺňaš podmienky, klameš (nežiadal si tu o práva) atď. NIE a lock. Strata času, žiadateľ nekomunikuje.