PDA

Zobrazit normální verzi : cubibn



cubibn
17-05-16, 15:16
Vypis z konzole:


Ano mnÄ›l jsem hacky ale jen sme natáÄeli s kámoÅ¡emi jedno video ohlednÄ› hacků jak jsou hrozné a aby si je lidi nestahovali :( moc vás prosÃm o UNBAN protože csko mnÄ› teÄ zaÄalo moc bavit hacky už jsou oddinstalované





Poznamka:






Ano mnel jsem hacky ale jen sme nataceli s kamosemi jedno video ohledne hacku jak jsou hrozne a aby si je lidi nestahovali :( moc vas prosim o UNBAN protoze csko mne ted zacalo moc bavit hacky uz jsou oddinstalovane

cubibn
17-05-16, 15:17
Ano mněl jsem hacky ale jen sme natáčeli s kámošemi jedno video ohledně hacků jak jsou hrozné a aby si je lidi nestahovali :( moc vás prosím o UNBAN protože csko mně teď začalo moc bavit hacky už jsou oddinstalované

cubibn
17-05-16, 15:18
[Ano mněl jsem hacky ale jen sme natáčeli s kámošemi jedno video ohledně hacků jak jsou hrozné a aby si je lidi nestahovali :( moc vás prosím o UNBAN protože csko mně teď začalo moc bavit hacky už jsou oddinstalované

_Koker_
17-05-16, 15:46
Bohužel to je tvá chyba ne naše , mohl sis to video točit někde jinde , tvá možnost je počkat rok od udělení banu a nebo si koupit orig. hru se kterou se připojíš ihned .

B!g 5m0k3
17-05-16, 17:52
..