PDA

Zobrazit normální verzi : PVP.net Patch Kernel prestal pracovat



because
19-05-16, 17:18
Dobrý večer
Tak kde začať, hral som si túto hru len tak for fun a zrazu sa mi restartoval komp kvoli nejakej pravidelnej udrzbe ci co. Tak som pockal kym sa zapne a potom som zapol hru. Samozrejme hra sa mi nezapla a vypisalo mi: PVP.net Patch Kernel prestal pracovat . Našiel som na youtube nejaké návody ako to opraviť skúsil som ich, konkrétne 2. Ale ani jedno nepomohlo, tak som to skusil celé reinstalovať ale teraz ked to dám pustiť tak sa to už ani nepustí, nič nevypíše iba sa to proste vypne. Takže by som poprosil o nejakú pomoc.
Za každú pomoc budem vďačný.

Nixvan
19-05-16, 17:57
Di do C: (Nebo kde máš hru) RiotGames/LeagueOfLegends/RADS/projects a smaž lol_air_client a lol_launcher

because
19-05-16, 18:28
To som spravil, podľa toho jedného návodu, teraz v tej zložke už nič neni.

because
20-05-16, 15:42
Mozte lock,
Btw: poprosim aby ste mi to nepremenovavali thread , dik. Lebo nazov je uplne na hovno kedze som nemal problem s tym kernelom ale s tym ze to uz neslo ani zapnut (to znamena ze kernel nevypisoval)

E: Vyriešilo sa to samo po vypnutí počítača. Potom mi trocha blblo, že keď dal niekto spell tak okolo toho sampiona bola biela obrazovka ale to sa vyriešilo po reštarte hry.

Nixvan
21-05-16, 12:15
A jak si to vyřešil?