PDA

Zobrazit normální verzi : Remake - zm_camp_zone_new



ZombieBot
29-01-11, 00:05
Čus tady vám představuji svojí další mapku. Neměl sem co dělat, tak sem si řek, že udělam remake mapy camp_zone_beta_2. Na té mapě by jeden použitelnej úkryt.. do dalších se dost blbě dostávalo.. tak sem to poupravil a na radu pavučiny :D sem tam dodal takovou malou dekoraci:D

DOWNLOAD MAPY: http://zombiebot.ic.cz/zm_camp_zone_new.bsp

A bohužel, mi nějak nekde skompiovat ta mapa přímo s dodatečnejma wadama tak tady přidávám ještě wad soubor:

DOWNLOAD WAD: http://zombiebot.ic.cz/zmb.wad

Doufám že se vám to bude líbit. Nič dalšího co dodat mě nenapadá, tak pište co opravit atp:)

čus

72 Virgins
29-01-11, 02:49
Dej to bsp do zipu mě to normálně mozilla otevřela jako textovej soubor

ZombieBot
29-01-11, 02:57
Pravej klik -> Uložit jako?:)

ZombieBot
29-01-11, 03:01
btw kukni ještě pak na take cover:)

72 Virgins
29-01-11, 03:06
Neni to špatný, ale...

Rozstřelovací krabice pod těma dvěma kempama dost neštastný. Je spousta hráčů tzv škodičů, co to rozstřelej hned po startu, takže se tam nikdo nedostane.
Za druhý děláš moc nízkej prostor například ten velkej kemp v baráku bude pro zombie nedobytnej. Tam je dám jen s minigunem ani nebudu potřebovat miny, prostě proto, že ke mě nikdy nedojdou.
Teoreticky kdybys zvýšil strop mohla by tam proskákat bunny hop zombie, ale i když ho zvýšíš, tak to bude nejbezpečnější kemp ze všech map co máme. ZM prakticky bez šance leda s infekčákem. Ani se šílenstvím to nikdo nedá, protože než tam nakonec někdo dojde šílenství v tahu a živý se přesunou za miny do té skleněné části. Kemp v baráku zkrátit na polovinu jiná možnost není.
Ten kemp nahoře je docela fajn ten bych nechal.
Jedna bedna ti tam plave ve vzduchu, nevim jestli je to účel nebo chyba, ale mělo by se to dát do pořádku.
Jinak mi řekni jak jsi udělal ten obrázek na zdi. Asi si to převedl na wad co? Potřeboval bych jeden obrázek taky převést jestli to umíš bylo by to prima.

ZombieBot
29-01-11, 03:10
Ok, prostor zmenšim, krabice dam nerozbitné.. nebo třeba s 5000HP .. to je jedno:) ano, můžu ti obrázek hodit do wadu :)

ZombieBot
29-01-11, 03:10
pokud tu 10 minut počkáš, hodim sem upravenou verzi:)

72 Virgins
29-01-11, 03:12
počkám stejně pracuju
budu makat asi do rána

morbe
29-01-11, 03:16
jůwá, samej nightlifer tady

ZombieBot
29-01-11, 03:18
:D

72 Virgins
29-01-11, 03:21
já musim pracovat v noci. spravuju servery a webový stránky a přes den je to plný lidí ... úpravy a opravy můžu dělat jen v noci

ZombieBot
29-01-11, 03:26
Hotovo, kemp zmenšen na půlku,strov zvýšen :) krabice na zemi :D, a ty náskokánky jsou nerozbitné:)

72 Virgins
29-01-11, 03:26
jo prosimtě napiš mi jaký by měl mít ten obrázek rozměry a v jakym formátu je to nejvhodnější. Chtěl bych na zeď něco tak velkýho jako máš ty.

ZombieBot
29-01-11, 03:27
já musim pracovat v noci. spravuju servery a webový stránky a přes den je to plný lidí ... úpravy a opravy můžu dělat jen v noci

jo to znam, já se sice starám hlavně o servery v práci, ale to je to samé:)

ZombieBot
29-01-11, 03:28
jo prosimtě napiš mi jaký by měl mít ten obrázek rozměry a v jakym formátu je to nejvhodnější. Chtěl bych na zeď něco tak velkýho jako máš ty.


šířka max: 256px a výška musí bejt dělitelná 16cti (já mám 160px), musí to bejt pouze v 8bit. barvách a uloženo v .tga formátu :)

ZombieBot
29-01-11, 03:38
btw stáhnout se to dá z toho stejného linku

72 Virgins
29-01-11, 03:41
Jo hele tak sem to zkouknul a myslím, že to je ted fakt dobrý. Jenom prosba za Kotelnu.
Ty jako autor mapu tvoříš, Kotel jí ale vdechne život, že jí nasadí a lidi si jí tak zahrajou, jinak by se ti válela v kompu, že jo. Bylo by dobré dát tam někam nápis, že to bylo tvořené pro náš oblíbený server (kotelnu). To je první věc. Druhá je, že nám neustále naše mapy kradou konkurenti... dobře ať kradou, ale ať přitom musej skřípat zubama. Takže navrhuju dát někam na zeď nápis "Kotelna" a pod to "ip:csko.cz:27017"

Re: obrázek tak já ho udělám na ty míry a pošlu ti ho SZ ju?

ZombieBot
29-01-11, 03:45
Ok, nápis tam někam hodim:) a přečti si SZ:)

ZombieBot
29-01-11, 04:17
Ok, tak nápis tam je, spawny taky takže ok:)

morbe
29-01-11, 04:18
udelej nejakou hns mapu taky blazne, budu tvuj ofiko tester 8)

ZombieBot
29-01-11, 04:47
klidně.

Syrius.
29-01-11, 12:01
udelej nejakou hns mapu taky blazne, budu tvuj ofiko tester 8)

Morbe ja by som mohol urobiť hns mapu. Aj som chcel. Ale skús my poslať cez PM niaku tvoju predstavu ako by to mohlo vyzerať ok?. Tak to bude lepšie. Precalen si v tom lepší. ;)

morbe
29-01-11, 19:56
Morbe ja by som mohol urobiť hns mapu. Aj som chcel. Ale skús my poslať cez PM niaku tvoju predstavu ako by to mohlo vyzerať ok?. Tak to bude lepšie. Precalen si v tom lepší. ;)

bejt tebou okoukal bych floppy + remake-y a zkusil udelat neco podobnyho, sam nemam moc predstavu.. jen to nesmi byt zakrsly a ani roztahany a par zebrikama
a par nejakych slusnych HJ, kde nedoskoci kazdej ns newbie

Syrius.
30-01-11, 11:48
Okej pokúsim sa teda.