PDA

Zobrazit normální verzi : amdyn páva



Dwane Dibbley
22-01-12, 22:15
čau,
Jmenuju se tOnd@ kiLl3r z@byJ@K,
je mi 12, ale csko hraju od svých 3 let, což je skoro 19-24 let
chci daminského páva, protozena jb je strasny bofdel
a ja jako jediny tam muzu udelatporadek

věk: 25

znalost AMX- Byl jsem adminem jenom +
aktivní hraní na serverech CServers- Hraji často
mikrofon- Mám
zdravý rozum a chladná hlava- mám
perfektní znalost pravidel na serveru- pravidla znám
nespolupracovat s konkurenčními portály- hraji pouze zde na Kotelně
Mám koníčky CSKO váš server a nějaké adminy jako kamarády
byl bych moc rád kdyby jste mě přijali.

steam STEAM_666:88:666

kdyztak mi dejte i prava na dm a furien protose tam beha sami citr (kdyby nahodou tam wh prece jen nebylo, tak sorry :-)

Nejvíce mě štve jak na Jailbreaku všichni píšou FK FK FK FK ale přitom jen neposlouchají co říká Simon.

Na závěr použiji větu, kterou napsal Montty... "Mít práva je velká pocta"

jo a mymochodem sem krypl a to, ze mi davate palce dolu, nic neznamena, takze prosim jen o palce hore

jeste bich chtel doplnit ze znam adminy rixie jordan grey virgins kotel lucca feedr bia fz buben freiwyk montty ,,sn0wrider`` ciper syrius zeus

Prosím dejte mi šanci když budu na nic adminem tak se ho klidně vzdám

Přísaham mužete me i hlídat prosím

a prosim bonese aby to nezamykal

s pozdravem

tOnd@ kiLl3r z@byJ@K

vedouci venny
22-01-12, 22:48
Smazal to někdo aniž by se vyjádřil ten největší pán tak tady to máš: Žádost pěkně napsaná (-) že bych volil méně barev jinak jsem gůglil tvoje sID a máš pár banů za multihack každopádně pokud si to nebyl ty ale tvůj bratr nebo opilá babička tak to se dá odpustit jenom jsem zmaten z tvého věku nagooglil jsem žě ti je 56 no nic já se zatím nevyjádřím počkám až někdo najde na tebe nějakou špínu

Jelikož už ti to smazali takže to vypadá za ne no škoda zkus to po týdnu znova!

Johny Pampeliska
01-02-12, 19:28
dávám ti LIKE :ike::mrgreen:

:D Dal Ta Bhoper:D
01-02-12, 21:46
Máš tam preklep píšeš je mi 12. a potom vek:25 ale inač žiadosť pekná. :thumsup4:

Svacinar
01-02-12, 21:48
Máš tam preklep píšeš je mi 12. a potom vek:25 ale inač žiadosť pekná. :thumsup4:

To bude asi záměr :) a pokud to nemyslíš ironicky, tak nevim no...

Dwane Dibbley
01-02-12, 21:48
Máš tam preklep píšeš je mi 12. a potom vek:25 ale inač žiadosť pekná. :thumsup4:

Toho jsem si nevšim, díky!

I-Mouse
01-02-12, 23:24
je mi 12, ale csko hraju od svých 3 let, což je skoro 19-24 let

matematikárka s teba musí mať radosť :-). Na zasmiatie dobré.

Smile
03-02-12, 03:05
Príde mi to ako trápny vtip 15 ročného chlapca, nič proti.

To mě cheatovat taky, nic proti.

72 Virgins
03-02-12, 04:05
Já to bral jako žert, ale když jsem si všiml kdo to postnul tak jsem zaváhal.....

Dwane Dibbley
03-02-12, 18:47
Príde mi to ako trápny vtip 15 ročného chlapca, nič proti.

Jeden takovej tu zrovna mám..


Já to bral jako žert, ale když jsem si všiml kdo to postnul tak jsem zaváhal.....

HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

EoL
03-02-12, 22:18
http://i40.tinypic.com/11vp1l4.jpg

Dwane Dibbley
05-02-12, 02:54
Ako neviem či si pripečený alebo nemáš rozum ,ale stále písať o mojom cheatingu je už dosť jebnuté ;) Skús sa zamyslieť a vymysli niečo nové ,keď už sa ničím iným nemáš oháňať :-*

asi tim chtel naznacit, ze ty jsi ten posledny, co mi ma co vycitat

ZombieBot
05-02-12, 12:01
Hm, chci taky páva, prej dobře chutná =)

Aligator
05-02-12, 19:31
Ako neviem či si pripečený alebo nemáš rozum ,ale stále písať o mojom cheatingu je už dosť je***té ;) Skús sa zamyslieť a vymysli niečo nové ,keď už sa ničím iným nemáš oháňať :-*

Akoto že nemáš ban keď si cheater?

ZombieBot
05-02-12, 22:07
Akoto že nemáš ban keď si cheater?

Myslím, že ti do toho nic neni. On už hooooooooooooodně dávno nezapnul. A navíc ne nikdy na kotelně.

apach29
06-02-12, 04:53
Myslím, že ti do toho nic neni. On už hooooooooooooodně dávno nezapnul. A navíc ne nikdy na kotelně.
Nevis a meles sracky. LaTTe_eN na Kotelne zapl, navic v te dobe tu adminoval. Nevyjadruj se k necemu, o cem vis kulovy.

ZombieBot
07-02-12, 14:18
Nevis a meles sracky. LaTTe_eN na Kotelne zapl, navic v te dobe tu adminoval. Nevyjadruj se k necemu, o cem vis kulovy.

To je zajímavé, že jsem se s nim o tom bavil, ale vim úplný kulový. Nice apachi. Zapl jinde a sám to moc dobře víš.

apach29
07-02-12, 16:11
To je zajímavé, že jsem se s nim o tom bavil, ale vim úplný kulový. Nice apachi. Zapl jinde a sám to moc dobře víš.

Ano, zapl jinde a proto jsem ho natocil na Kotelne a prisel o prava. Fakt o tom vis kulovy, tak se zdrz komentu, delas ze sebe idiota vetsiho, nez se jevis ve skutecnosti.

ZombieBot
07-02-12, 18:54
Ano, zapl jinde a proto jsem ho natocil na Kotelne a prisel o prava. Fakt o tom vis kulovy, tak se zdrz komentu, delas ze sebe idiota vetsiho, nez se jevis ve skutecnosti.

Co já vim, tak se vzdal on práv sám. To jsem tu u toho byl.

apach29
07-02-12, 19:17
Co já vim, tak se vzdal on práv sám. To jsem tu u toho byl.

Tahle zalezitost je davno uzavrena, tak to nerozebirej a prijmi jako fakt to, ze o tom nevis nic. Vzdal se prav po tom, co jsem ho chytl na DM s WH, at ti mluvi cokoli jinyho, lze.

mrkvicka
07-02-12, 20:12
:D:D:D::D:DD::DD:D:D::DD:D: karlos dakedy ma vies rozosmiat

ZombieBot
07-02-12, 23:22
Tahle zalezitost je davno uzavrena, tak to nerozebirej a prijmi jako fakt to, ze o tom nevis nic. Vzdal se prav po tom, co jsem ho chytl na DM s WH, at ti mluvi cokoli jinyho, lze.

Fajn, je to tvrzení proti tvrzení. Já jsem jen psal, co jsem "slyšel" já. Nemusíš mě hned urážet. Hlavní záměr byl hlavně vyfuckovat billyho.

Dwane Dibbley
07-02-12, 23:31
Fajn, je to tvrzení proti tvrzení. Já jsem jen psal, co jsem "slyšel" já. Nemusíš mě hned urážet. Hlavní záměr byl hlavně vyfuckovat billyho.

Hlavně že je to na co svést :-).

ZombieBot
07-02-12, 23:32
Hlavně že je to na co svést :-).

Ne asi. =)

apach29
08-02-12, 04:10
Fajn, je to tvrzení proti tvrzení. Já jsem jen psal, co jsem "slyšel" já. Nemusíš mě hned urážet. Hlavní záměr byl hlavně vyfuckovat billyho.

To neni tvrzeni proti tvrzeni. Staci zapnout mozek, nebo myslis, ze jsem ja odebral LaTTe_eNovi prava? Dukazy jsou, staci hledat, nebo se poptat lidi, kteri o tom neco doopravdy vedi. Navic, kdyz ti rikam, ze jsem ho chytil ja, tak je to pravda.

ZombieBot
08-02-12, 12:37
To neni tvrzeni proti tvrzeni. Staci zapnout mozek, nebo myslis, ze jsem ja odebral LaTTe_eNovi prava? Dukazy jsou, staci hledat, nebo se poptat lidi, kteri o tom neco doopravdy vedi. Navic, kdyz ti rikam, ze jsem ho chytil ja, tak je to pravda.

Vim, že jsi ho chytil ty, to mi řekl.

apach29
09-02-12, 16:31
Fakt to už nechcem riešiť, aj keď som sa dozvedel nové veci.
Apach ty budeš asi farár a asi si v celibáte, keďže nerobíš chyby.
Tvoj rešpekt mňa ku tebe totálne klesol na nulu. Vieš pekne človeka osočovať.

Ja jsem to tu na tebe nevytahl, jen jsem uvedl veci na pravou miru. Taky jsem nikdy, narozdil od jinych adminu Kotelny, nikdy nestahl a nepouzil jakejkoli hack. Jsem proto horsi nez ty? Nemyslim. Potrebuju tvuj rezpekt? Myslim ze ani ted, ani nikdy jindy ne, takze tvuj nazor na mne je mi uplne u prdele :)

apach29
09-02-12, 21:51
A čo som počul ,tak jediný ADMIN som si nezacheatoval kotelni. Predomnou ich tu vraj bolo niekoľko.

Taky nerikam, ze jsi jedinej. Nejsi ani prvni a ani posledni. Po tobe jich tu par bylo a verim, ze jeste bude.

vedouci venny
09-02-12, 22:26
Nejspíš nejsou tak retardovaní aby se vraceli