PDA

Zobrazit normální verzi : YouTube*Brothers Lexxo --> som asocial <3 V



Lexxo
21-05-16, 12:09
Vypis z konzole:



[ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 183818)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: '79255'
[AMXBANS] Duvod banu: 'SKYPE radenie cheatrovi'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < YouTube*Brothers Lexxo >
[AMXBANS] Tvuj nick: YouTube*Brothers Lexxo
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:830649154
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:830649154
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 77.48.32.38
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 77.48.32.38
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < som asocial
[AMXBANS] Server: csko.cz | Deathm





Poznamka:






Nechapu za co, hackerovi jsem neradil... Skype snad mit muzu... Hral jsem s kamosem ktery dostal ban za AB WH coz neni pravda protoze je cisty... Na CS:GO ma rank EAGLE a jeste mi daval sdileni obrazovky na Skypu takze jsem videl ze nic nema... Takze zadam o unban !!!

spido
21-05-16, 12:14
Tak za 1.
Volanie na SKYPE sa považuje za WH.

Spiraelove demo:
https://uloz.to/xQaneKtV/spirael-rar

Tvoj screen z konzoly - zastávanie cheatra + priznanie TS,SKYPE je mi to jedno.
https://uloz.to/xsRiKJtc/de-nuke0002-bmp

Lexxo
21-05-16, 12:28
Tak mi dejte UNBAN chci hrát Cs 1.6 boze muj... Nechovejte se jak lamky !!!

spido
21-05-16, 12:40
Chovaj sa normálne Ty. Nie my.

Del!k98
21-05-16, 12:46
Ta rozkliknuta správa :D Toto sa berie ako Wh čiže ub nebude
http://fd.csko.cz/upload/21-05-2016-11-01-45-xtr38655.jpg

Lexxo
21-05-16, 14:08
Bože můůůj... Dejte mi UB... Chci si zahrát CS 1.6... Chovám se normálně nevím co máte za problém... Chováte se jak malý děcka... Kolik ti je ??? 12,13... Chováš se tak :) Dejte nám UB když nic nemáme nebo aspoň mě... Žádné WH nemám ty kokos... Vím že to nepochopíš... Jsi jen malý kid :)

kono159
21-05-16, 16:28
Bože můůůj... Dejte mi UB... Chci si zahrát CS 1.6... Chovám se normálně nevím co máte za problém... Chováte se jak malý děcka... Kolik ti je ??? 12,13... Chováš se tak :) Dejte nám UB když nic nemáme nebo aspoň mě... Žádné WH nemám ty kokos... Vím že to nepochopíš... Jsi jen malý kid :)

http://www.bohnice.cz/ tam si mozes zahrat

Lexxo
21-05-16, 20:10
Dáš mi ten unban ??? Counter-Strike 1.6 mě baví a žádný přestupek jsem neudělal... Tak mi laskavě dej unban...

ZEUS
21-05-16, 20:54
Tak to pochop, už je konec!

Unban nebude. Lock

EDIT: výčet z pravidel portálu Kotelna:

Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban
Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack
Urážky/Otravování hráčů - je zakázáno vulgárně napadat ostatní hráče a jakkoli jim znepříjemňovat hru - kick/ban
Spam/flooding, reklama na jiné public servery, reklama na weby - kick/ban
Kemp - je zakázáno kempit na spawnu nebo s bombou (CT mohou kempit, když není položeno, T mohou kempit až když položí bombu) - slap/slay/kick/ban
Neplnění úkolů mapy (zdržování) - slay/kick/ban
Úmyslné zabíjení rukojmých - ban
Vydávání se za admina - ban
Úmyslné blokování hráčů - slay/kick/ban
Úmyslné oslepování týmu - slay/kick/ban
Skywalking - chození po obloze
Nokill (dohoda o nezabíjení protihráče) - kick/ban
Kopírování nicku/klantagu - ban
scripty, bugy poskytující výhodu (flash bug, položení tiché bomby, apod.) - ban
zapnutý developer nebo fps_override na jump, knife a furien serverech (výjimka je surf)

Awesome^.
21-05-16, 20:56
Dáš mi ten unban ??? Counter-Strike 1.6 mě baví a žádný přestupek jsem neudělal... Tak mi laskavě dej unban...

Aspoň neklam..

Pravidla na serverech - co je zakázáno + možné tresty za porušení pravidel

2.Radit polohu protihráčů z druhého týmu přes Teamspeak, Ventrilo, Skype apod. může být posouzeno jako wallhack

Koprakek
21-05-16, 20:58
A proč já jsem nemohl dát rovnou permu? http://csko.cz/forum/showthread.php?48379-Daxer-(prozrazen%ED-polohy)-gt-Koprakek
Ještě jsem to zkrátil.. a to se tam dokonce dohadujete aby to bylo jen na určitý server? :slap:

Samco
21-05-16, 21:16
Ban je úplne nezmyselný. Hráč cheaty nepoužil, nevidím dôvod aby bol permanentne potrestaný. Ak by sme tu nemali tie screeny, tak ani neprídeme na to, že skypoval. Som za skrátenie banu v rozsahu 7 - 21 dní.

mirecc
21-05-16, 22:52
Pre skrátenie banu

spido
21-05-16, 23:13
Zastávanie cheatera.
Skype.
+správanie na fóre?


Nechovejte se jak lamky !!!

Tak mi laskavě dej unban...

Chováte se jak malý děcka... Kolik ti je ??? 12,13... Chováš se tak :) Dejte nám UB když nic nemáme nebo aspoň mě... Žádné WH nemám ty kokos... Vím že to nepochopíš... Jsi jen malý kid :)

Stále má možnosť si kúpiť novú hru, som proti skráteniu. 5 euro nie je veľa.

To Samco:
Keď sa niekto prizná na súde, že niekoho zavraždil tak bude odsúdený za to, že niekoho zavraždil. Prehodnoť svoju správu.

Samco
21-05-16, 23:17
Zastávanie cheatera.
Skype.

Stále má možnosť si kúpiť novú hru, som proti skráteniu. 5 euro nie je veľa.

Prečo? Perma sa udeľuje v prípade závažného porušenia pravidiel ako je cheating, alebo ak by sa tohto dopustil po niekoľký krát, čo v tomto prípade tak nie je.



To Samco:
Keď sa niekto prizná na súde, že niekoho zavraždil tak bude odsúdený za to, že niekoho zavraždil. Prehodnoť svoju správu.

To je ale podľa mňa neporovnateľné s neporovnateľným.

hofy
21-05-16, 23:56
To pravidlo znamená, že hráč může dostat ban za WH v případě, kdy to vypadá, že WH má, ale ve skutečnosti ho mít nemusí, protože mu někdo radí přes Skype. Žádný důvod pro ban tady není, unban je na místě.

spido
22-05-16, 00:18
Ub je.

Nakoľko som prehodnotil svoj názor tak nemal si byť právo potrestaný.

Sorry.