PDA

Zobrazit normální verzi : Classic



Saintpepo
22-01-12, 22:05
Nazdar vsetci, chcel by som aby sa na server Classic zaviedol campmeter, uz to neni mozne ako sa tam kempi a hlavne s awp na spawne su taky co tam stravia aj cele kolo, a kto nekempi tak mu je jedno ci tam ten campmeter bude alebo nie.

Dik

Saintpepo

Charon35
22-01-12, 22:07
Je tam camp meter. Ak neplantuješ za T, alebo nejdeš defus za CT.

Saintpepo
22-01-12, 22:12
Je tam camp meter. Ak neplantuješ za T, alebo nejdeš defus za CT.

Tak by ho asi trebalo rozsirit.

Charon35
22-01-12, 22:21
Tak by ho asi trebalo rozsirit.

Bolo by treba...

Ak myslíš zváčšiť, tak nvm. Keď som chvíľu za T afk, tak vcelku rýchlo mi naskakuje. Možno sa ten dotyčný len vracal cez spawn a nesedel na ňom stále... hm.

Saintpepo
22-01-12, 22:24
Bolo by treba...

Ak myslíš zváčšiť, tak nvm. Keď som chvíľu za T afk, tak vcelku rýchlo mi naskakuje. Možno sa ten dotyčný len vracal cez spawn a nesedel na ňom stále... hm.

Nie praveze na mape D2 su taky, ktory sa nepohnu z T spawnu a maju awp, to je moj postreh, mozno sa vyjadria aj iny.

Charon35
22-01-12, 22:27
Nie praveze na mape D2 su taky, ktory sa nepohnu z T spawnu a maju awp, to je moj postreh, mozno sa vyjadria aj iny.

Tak obzvlast na D2 sa aj ja za T vraciam aj 2 krát cez spawn, keď vidím, ako mrú moji teammates :´( :D Nvm, nech sa vyjadria aj ostatný, ale mne sa zdá, že je to OK.

EDIT: SAINTpepinooo, dneska na classe sme spolu hrali. :happy:

Saintpepo
22-01-12, 22:28
Tak obzvlast na D2 sa aj ja za T vraciam aj 2 krát cez spawn, keď vidím, ako mrú moji teammates :´( :D Nvm, nech sa vyjadria aj ostatný, ale mne sa zdá, že je to OK.

Tak to sme este asi spolu nehrali :), asi iba ja mam take stastie.