PDA

Zobrazit normální verzi : [26.6.2016] JB OLYMPIÁDA - Diskuze



Kajus
22-05-16, 17:44
Sem můžete psát dotazy/případně schánět hráče do teamů.

metanol
26-05-16, 14:15
Zapojiť sa môžem iba keď mám steam? :)

Idea
26-05-16, 14:16
Nie, mozes hrat aj na NS :)

metanol
26-05-16, 14:16
Vďaka, tak ľudia kto sa chce pridať ku mne do teamu?

s pozdravom, metanolek ~ :))))

Latins
01-06-16, 21:30
Čao. Měl bych takový nápad, jak by se dala vylepšit JB Olympiáda. Mám informace, že současná olympiáda se bude odehrávat pouze na jedné mapě. Ta jedna mapa se vybírá díky reakci s výhodou na napsání určité věty. Tohle je podle mě blbost. V tomhle je dost velká nespravedlivost. Rychle prstíky jsou na místě obrovskou výhodou. A tohle má být údajně i pro atrakce na dané mapě. Proč? Proč to dělat takhle, když se to může udělat jinak. To snad je olympiáda o rychlosti prstů? Ne, není. Má být o skillu jednotlivých týmů. Tímhle způsobem se neukáže, který team je nejlepší na JB Kotelně v atrakcích. Jenom se ukáže, kdo má rychlejší prsty a rychlejší reakce. Já bych navrhoval BO3 Serii (3 mapy, 2 vyhrané mapy rozhodují o vítězi). Rychlé vysvětlení pro ty, kteří o tom neví. BO3 Serie obsahuje 3 mapy, na kterých se hraje. 2 mapy stačí k výhře a k postupu. Jednu mapu by si vybral tým A, druhou mapu tým B a třetí by si vybral Admin (Simon). Na každé mapě by se dalo hrát minimálně na 5 (3) atrakce. K vítězství na mapě by opět stačili 3 (2) vyhrané atrakce. Tímhle způsobem by se dalo postupovat až do finále, kde by se rozhodlo o nejlepším týmu na Kotelně. Takhle by měl podle mě vypadat správný turnaj. Je to vyzkoušená metoda a k tomu funkční. Když se podíváte na světové turnaje v CS:GO nebo LoLku, tak uvidíte tento styl hry. Teď by někdo mohl říct ,,Když se ti to nelíbí, tak zruš svou účast na tomto JB Turnaji a běž si udělat svojí Olympiádu a tuto Ignoruj". Tohle je jenom shrnutí, jak by to mělo podle mě vypadat a zjišťuji, kolika lidem by se tento systém hry taky líbil. Nejraději bych tady dal nějaké hlasování, ve které bychom se dozvěděli, kdo je pro jakou variantu hry. Abych to shrnul, napsal i nějaké to mínus a nějaké to plus. Podle mě je obrovské PLUS, že by se tímto stylem hry dalo zjistit, kdo je dostatečně sehraný na to, aby zvítězil. A teď to mínus. Strávilo by se asi trochu více času na serverech a nezjistil by se vítěz po 3 hodinách hraní. Tak jsem se plně vyjádřil a ptám se, jak chcete mít tento turnaj vy účastníci a možní diváci?

Troppe
01-06-16, 21:43
Bylo by to na dlouho podle mě. Nebylo by špatné,když by to bylo na způsob tohohle návrhu (http://csko.cz/forum/showthread.php?47389-Roll-N%E1hodn%E1-v%FDhoda). Jenom místo jmen by byli mapy.

Idea
01-06-16, 21:43
Čao.

Ahoj


Rychle prstíky jsou na místě obrovskou výhodou.

Rychle prsty su jedna z veci ktoru si na jb hraci nacvicia tiez rovnako ako atrakcie, neverim ze nemas v teame nikoho kto zvladne rychlo pisat.


Proč to dělat takhle, když se to může udělat jinak.

Preco to robit inak ked sa to moze robit takto?


To snad je olympiáda o rychlosti prstů?

Ano aj.


Tímhle způsobem se neukáže, který team je nejlepší na JB Kotelně v atrakcích.

Ak postupis az do finale tak si zahras tolko atrakcii ze sa ukaze ze si najlepsi :)



Já bych navrhoval BO3 Serii (3 mapy, 2 vyhrané mapy rozhodují o vítězi).


Ako dalej pises, to by sa hralo strasne dlho, pretiahlo by sa to na viac dni a to nie je cielom olympiady.


Takhle by měl podle mě vypadat správný turnaj. Je to vyzkoušená metoda a k tomu funkční. Když se podíváte na světové turnaje v CS:GO nebo LoLku, tak uvidíte tento styl hry.

Nejedna sa o svetovy turnaj v progamingu ale o obycajnu jb olympiadu tak naco to hrotit.



Tak jsem se plně vyjádřil a ptám se, jak chcete mít tento turnaj vy účastníci a možní diváci?

Aby som aj nieco vlastne navrhol, tak ked sa ti nepaci to, ze rozhodnu o mape rychle prsty tak sa moze kazdej mape pridelit cislo od 1-7, hodi sa tento rozsah tu (https://www.random.org/) (mozes to urobit dozorca pred kazdym zapasom) a podla toho sa vyberie nahodna mapa a kazdy team sa bude musiet prisposobit.

Mr.Skunky:P
01-06-16, 21:43
Zdravim,krasne co jsi napsal tleskam "Clap Clap" timto zpusobem by ta olympiada trvala moc dlouho,vsichni nehrajou 8hodin denne.
Take admini maj byt dozor ale hodne adminu je vice jak 18let pracuji a nemaj cas se starat jen o tu olympiadu.

_AnGeL_
01-06-16, 21:44
To BO3 je totálna zbytočnosť. Veľa ľudí si chce užiť leto a určite nebudú sedieť za PC, len aby boli na olympiáde. Ale o tom vyberaní mapy a tej reakcii súhlasím. Nechal by som to radšej na random výberu, ktorý by spravil dozorca/admin/simon. Každý turnaj by mal byť niečim výnimočný a ja by som bral ako tú jedinečnú vec práve tú jednoduchosť. Zbytočne by sa robilo niečo zložité a bol by potom v tom chaos.

Latins
01-06-16, 21:59
Když se odstraní ty reakce s výhodou na napsání slova/věty a bude se vybírat mapa náhodně, tak by to nemuselo být špatný. Mi se jenom jedná, aby tam nebyly jenom ten aspekt rychlích prstíků a byl tam aspoň nějaký výběr pro ty týmy. Aspoň, ať si vybere tým aspoň 2 atrakce a admin když tak rozhodující na té mapě. Nic více, nic méně.

Kajus
01-06-16, 22:04
Však každý team si vybere 2 atrakce a poslední admin... Kdyby sis to aspoň přečetl :). Btw.. okey tak mapy budou očíslované a budou přes náhodný generátor čísel...

Mr.N0b0dy
01-06-16, 22:15
Když se odstraní ty reakce s výhodou na napsání slova/věty a bude se vybírat mapa náhodně, tak by to nemuselo být špatný. Mi se jenom jedná, aby tam nebyly jenom ten aspekt rychlích prstíků a byl tam aspoň nějaký výběr pro ty týmy. Aspoň, ať si vybere tým aspoň 2 atrakce a admin když tak rozhodující na té mapě. Nic více, nic méně.

Jako pochybuju, že se vybere mapa typu crime, kde je 1 a půl atrakce. Na oasis, snow, asis jsou všechny atrakce, akorát v jiném podání, takže o co vlastně ide?

Kajus
01-06-16, 22:25
Jako pochybuju, že se vybere mapa typu crime, kde je 1 a půl atrakce. Na oasis, snow, asis jsou všechny atrakce, akorát v jiném podání, takže o co vlastně ide?

Však všechny mapy jsou vypsané a ještě k tomu to jsou nejhranější s nejvíce atrakcema... A ještě k tomu jb_snow jb_oasis a jb_cp_assis máš skoro stejné.. A když to bereš takhle, tak přece ,,nejlepší team" by měl umět jakoukoli mapu ;).

Nakladana Okurka
02-06-16, 09:56
Kdyby někdo potřeboval člena do týmu nebo náhradníka tak jsem k dispozici.
E: už jsem obsazen

Pou
05-06-16, 12:47
Jak napsala kájuš. Pokud máš za cíl být nejlepší tak by ti nemělo vadit jakou atrakci a jakou mapu budeš hrát. "Nejlepší team" by měl zvládnout cokoliv ať už i na jakékoliv mapě (berte s rezervou) které nejsou ve výberu. Pokud si na to věříš být nejlepší tak ti bude jedno jak bude olympiáda uspořádaná a kterou atrakci budeš muset udělat :)

metanol
05-06-16, 16:58
okurko, pozri si správu.

Mocho
10-06-16, 20:18
Pokud mě někdo chce do týmu tak mi napište SZ

because
26-06-16, 14:28
Dobrý turnaj, len nabudúce by sa nemuseli prihlasovať ľudia, čo to berú smrteľne vážne. Keď sa povie, že je do 14:03 pauza, a môj team tam zabíja zatiaľ CTčka, keďže je tá pauza tak by nemusel ten druhý team plakať, nech nás vyhodia.

BTW: Easy strafy.

bol raz jeden král
26-06-16, 15:23
Dostanu medaili za to jak jsem skakal lasery?:D

_AnGeL_
26-06-16, 15:25
Dostanu medaili za to jak jsem skakal lasery?:D

Extra pre teba sa spraví medaila :D A tá medaila bude iba pre autistov :D

Bizzle
26-06-16, 16:07
To si děláte srandu ?? my jsme ještě hrály ????

Koprakek
26-06-16, 16:08
To si děláte srandu ?? my jsme ještě hrály ????

Connect dostanete od dozorců přes steam/PM nebo na forku.
Cca do 14:45 bude udělaný pavouk a rozvržení kdo s kým a v kolik půjde. Hlavně sledujte forko :D.

Pou
26-06-16, 17:06
A co takhle nějaká Závěrečná řeč jakej z toho máš pocit atp? :D Třeba jako Tupelko :)

_AnGeL_
26-06-16, 17:10
A co takhle nějaká Závěrečná řeč jakej z toho máš pocit atp? :D Třeba jako Tupelko :)

Záverečná reč?
A čo chceš počuť? :D Že vyhrali najlepší a Pou :D pretože k ním nepatríš? :D #ProfiHater

Samco
26-06-16, 17:19
Lock