PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na admina ] NumberOne --> Hell



NumberOne
23-05-16, 21:25
Vypis z konzole:


------------------------------------------------------------------------------------
[ KOTELNA KLIENT SPUSTEN ]
[ ochrana souboru zapnuta ]
[ noforcemaccel OFF ]
[ noforcemspd OFF ]
------------------------------------------------------------------------------------
NET Ports: server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.2.2:27015
Connecting to 88.86.115.150:27094...
* Privilegia nastavena

BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
Server # 33
NumberOne se pripojil
[ KOTELNA HRAC






Poznamka:






Prepacte ale konzala mi neukazuje predosle informacie lebo som vypol hned potom csko. tak vam sem posielam toto. A ziadam aby sa to zacalo riesit kedze ja som ziadny MFK nedal cize som dostal ban na 3 tyzdne neopravnene ktory som dostal od admina HELLA.
Dakujem za skoru odpoved a presetrenie.

_AnGeL_
23-05-16, 21:30
Tu je ban. (http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=184115)

Počkaj si na banujúceho admina.

[H]e||
23-05-16, 21:40
Ahoj,

ban som ti udelil preto, lebo mi na steame prišlo hlásenie od spešla a okrem iného aj admina v inej sekcii tu na kotelne (čo ja osobne považujem za dostatočne dôveryhodnú osobu, aby som jej veril v tomto), že si ako dozorca (CT) zrážal úmyselne väzňov autíčkom.

Troppe
23-05-16, 21:41
Čau,hlásil jsem tě já. Bez důvodu si přejížděl vězně (když si byl CTčko). Najel si autíčkem do boxu a přejížděl si vězně. Přežili 2 vězni (1 VD). Ten jeden se snažil utéct před tím,aby si ho přejel,mezitím jsem tě přesunul a poté došel i Hell,kterého jsem zavolal.

NumberOne
24-05-16, 07:47
Uznávam že som vošiel autíčkom do boxu aj že som prešiel väzňa ale iba jedného potom naň nastúpil druhý väzeň a ten tam narážal do tých ostatných. Dal som FK ale MFK to určite nie. Za ten FK sa ospravedlňujem ale kto raz za čas neblbne...? Žiadam o unban keďže MFK som nedal.
Za pochopenie že som blbol ďakujem a ešte raz pripomínam že MFK som určite nedal a vopred ďakujem za skorú odpoveď.

Troppe
24-05-16, 13:38
3 jsi srazil minimálně,4 se ti snažil utéct. Je pouze na banujícím Adminovi,jestli bude věřit mojí nebo tvojí verzi. Na Serverech sem tě sem tam potkával a nebyli s tebou problémy tak věřím,že se to už nebude opakovat.

NumberOne
24-05-16, 14:34
Prepáč nechcem ťa nejako uraziť alebo hovoriť že si klamár ale toto neni pravda v tom boxe bolo maximálne 5 hráčov a vždy som to spravil tak že som sa rozbehol nech to autíčko vojde do boxu a zabilo to jedného tých ostatných zabil väzeň tým že nastúpil na autíčko a zrážal ostatných. Opakovať sa to nebude lebo nemá čo naozaj. Viem že admin bude veriť tebe a preto by som chcel že či niekto netočil demo kto tam bol lebo naozaj som troch nezrazil.

Troppe
24-05-16, 15:02
Admin mi nemusí věřit,je to tvrzení proti tvrzení. Jak jsem psal,nebyli s tebou problémy,tak bych byl klidně pro UB,když se omlouvil.

[H]e||
24-05-16, 15:36
Máš unban, ale nabudúce pri podobnej situácii už ho dostať nemusíš, tak si dávaj viac pozor na také veci.

NumberOne
24-05-16, 15:55
Ďakujem nebude sa to už opakovať.