PDA

Zobrazit normální verzi : Furien - kdo by mohl přenášet body v ranku?



Dimitri19
26-05-16, 14:15
Ahojte ! Chcel by som sa opýtať ,či by na furiene nemohla byť osoba ,kt. by prehadzovala pointy ... Veľa hráčov je "nervóznych" z toho ,že dlho čakaju na prehodenie . Bolo by najlepšie keby mal tieto tzv. práva na prehodenie pointov nejaký hráč z furienov .

Idea
26-05-16, 14:19
Ja by som to kludne zobral...

Kotel
26-05-16, 14:25
Já jsem taky nervózní, když mi někdo píše týden o změnu nicku a když mu to změním, tak chce za hodinu jiný.

Dimitri19
26-05-16, 15:14
Ako podla mňa kotel by bolo lepšie keby to mal niekto z F mal by si o starosť menej , ale je to tvoje rozhodnutie

Baxo15
26-05-16, 15:19
A kto ako vlastne prehadzuje body? Pepovi som pisal a cakam uz 2 mesiace skoro... Chcelo by to aj fakt nejakych inych ludi na prehadzovanie..

Ak to Idea chce,tak prečo to neskúsiť? =D

F4Ke :-**
26-05-16, 15:46
keby idea prehadzoval body bolo by to rýchlejšie :) ja som pro

Tečka
26-05-16, 15:52
Kotel toho má hodně, za mě by se mu hodila nějaká pomoc. V tomhle případě se nabízí Idea, který si myslím by byl schopný. :-)

_Koker_
26-05-16, 16:12
Nevím k čemu stále měnit nick , hrál jsem za ten a ten, tak proč za něj nehrát dál ? Jinak i když si chce dát klan , tak to je taky blbost, protože ten klan se za chvíli rozplyne a bude zas chtít přehodit body. Zrušit přehazování bodů a bude klid. :yay:

B!g 5m0k3
26-05-16, 16:29
Ak je to tak veľmi treba, tak si môžem zobrať na starosť všetky servery. :doge:

mirecc
27-05-16, 11:40
Jednoznačne pro, na furiene mi ludia píšu skoro každý deň či im neprehodím pointy, odpíšem im že ja to nemôžem, pýtaju sa ma že kto môže , odpoviem saintpepo, ptm mi napíšu kde ho nájdu alebo kto to je a iné blbosti alebo mi napíšu že čakajú na prehodenie 3mesiace, takže by sa zišiel nejaký aktívny admin kto by to prehadzoval

TheRockO.o
01-06-16, 18:21
Ideovi dať a je vyriešené ten má záujem o to.

havingsexwithanimals
01-06-16, 18:24
Pro , dejte to ideovi.Pepa na to stejne sere:D

Darongodx
02-06-16, 19:55
Každý typ modu by mal mať vlastného prehadzovača (ktorý tam aspoň raz za čas zájde a je tam zorientovaný). Mohlo by sa predísť problémom s kradnutím ranku,unhiddovaním ranku a iným sračkovinám.
Každý jediný deň čítam na furien serveroch, že Pepan nemá záujem prehadzovať pointy, pár hráčov písalo, že už čakajú na prehodenie pointov 2 mesiace. Viem, že on sa riadi heslom Trpezlivosť rúže prináša, ale toto jeho heslo spôsobuje nespokojnosť hráčov, takže si myslím, žeby bolo vhodné ak by sa mu odobralo to prehadzovanie a kľudne to dajte gayovi ideovi.

Dimitri19
02-06-16, 22:27
Ti prehadzovaci na jednotlive mody to by mohlo byt . Ale povodom tohto mojho threadu bolo hlavne troska tzv ozivenia furien modu kedze je to zanedbana cast kotelny. Ti co tom hraju to poznaju :)

bol raz jeden král
03-06-16, 07:07
Čau, dejte to tomu Ideovi, nikdo jiný z furienu o to zájem asi nemá:D
+ Když jsem si skryl rank jak ho zase zobrazím?:DD

Del!k98
03-06-16, 07:19
Ti prehadzovaci na jednotlive mody to by mohlo byt . Ale povodom tohto mojho threadu bolo hlavne troska tzv ozivenia furien modu kedze je to zanedbana cast kotelny. Ti co tom hraju to poznaju :)
Co by sa tymto ozivilo, ze by niekto prehodil body na insi nick ? Ja som PROTI tomu,aby sa dali prehadzovat body. Na ozivenie furienu su tu ovela lepsie napady, nie takato chujovina.


E: Ak by to preslo Idea na Hrad

_Koker_
03-06-16, 07:23
Co by sa tymto ozivilo, ze by niekto prehodil body na insi nick ? Ja som PROTI tomu,aby sa dali prehadzovat body. Na ozivenie furienu su tu ovela lepsie napady, nie takato chujovina.

Mám stejný názor :hypocrite:

Dimitri19
03-06-16, 15:36
Napríklad by sa pozdvihla spokojenosť hráčov :)

Idea
03-06-16, 15:41
Zrusit uplne rank a bude pokoj :)

Dimitri19
03-06-16, 15:42
Zasa neísť do extrémov

Darongodx
03-06-16, 16:44
zrusit furien a bude pokoj

rfts
17-07-16, 17:00
Pro

ExiL-furien
10-03-17, 10:38
Každý typ modu by mal mať vlastného prehadzovača (ktorý tam aspoň raz za čas zájde a je tam zorientovaný). Mohlo by sa predísť problémom s kradnutím ranku,unhiddovaním ranku a iným sračkovinám.
Každý jediný deň čítam na furien serveroch, že Pepan nemá záujem prehadzovať pointy, pár hráčov písalo, že už čakajú na prehodenie pointov 2 mesiace. Viem, že on sa riadi heslom Trpezlivosť rúže prináša, ale toto jeho heslo spôsobuje nespokojnosť hráčov, takže si myslím, žeby bolo vhodné ak by sa mu odobralo to prehadzovanie a kľudne to dajte gayovi ideovi.

Dal by jsem konečně nějakého hráče který by jse o to staral aspoň na furieně. Deno deně se mě lidi ptají, jak si přehodí body. Já je posílam za kotlem. Takže by bylo fajné kdyby tady byl aspoň jeden hráč na Přehození pointů

marsoun
10-03-17, 17:56
Přehození pointu by mělo trvat aspoň měsíc, aspoň lidi zapojí mozek a nebudou chtít dneska Da[Ro]nG0dxxx a zítra xxx420_dAr0[N]_420xxx. Když ví že si měsíc počká, tak ho to přejde...

Samco
10-03-17, 22:23
Dal by jsem konečně nějakého hráče který by jse o to staral aspoň na furieně. Deno deně se mě lidi ptají, jak si přehodí body. Já je posílam za kotlem. Takže by bylo fajné kdyby tady byl aspoň jeden hráč na Přehození pointů

Niekto už na to je, myslím ši, že ďalší človek preto nie je potrebný.

https://ctrlv.cz/shots/2017/03/10/GQjq.png

ExiL-furien
11-03-17, 16:43
Niekto už na to je, myslím ši, že ďalší človek preto nie je potrebný.

https://ctrlv.cz/shots/2017/03/10/GQjq.png

Dík Samčo :)))