PDA

Zobrazit normální verzi : Chorky :D --> Mario.



Chorky
26-05-16, 18:07
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 184162)
[AMXBANS] Mas 4 dnu, 23 hodin, 4 minut a 31 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'nk'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Chorky :D >
[AMXBANS] Tvuj nick: Chorky :D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:410051970
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:410051970
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 37.48.1.1
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 37.48.4.112
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Mario. >
[AMXBANS] Server: csko.cz | BaseBuilder XP
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
hledam levely podle steamid...
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:






Muzete mi rict za co mam jako ban????? Nic jsem neudelal!!! Uz zas dostavam ban za nic ????

Troppe
26-05-16, 20:06
Hh,za nic určitě ne. Když nebudeš porušovat pravidla,nebudeš dostávat bany. Ban jsem ti dal na týden kvůli tvojí historii.
Hlásil mi tě kamarád na Steamu,demo zde http://csko.cz/dema?UPD=xw4wEVwj .

Burak1
26-05-16, 20:38
Jojo, ty jsi opět nic neudělal, opět jsi dostal ban za nic. Ještě můžeš být rád za týden... Demo jsem neviděl, ale díky historii vím, že jsi zas určitě něco udělal, proti UB.

Chorky
27-05-16, 16:48
Hh mužeš mě říct co je směšného na tom že jsi mě dal ban za nic ????? Nic jsem neudělal a za historii se ban nedáva. A také by mě zajímalo co je "nk" ??
Ps. Ukazoval jsem to adminum na CSGO a říkali že je ban dán neoprávněně takže...

Awesome^.
27-05-16, 16:50
Ban ti bol udelený za "no kill" dohoda o nezabijani s nepriatelom.

Chorky
27-05-16, 16:51
Ano to přiznávam že mám pestrou historii ale podívejte se kdy jsem dostal poslední ban! Od té doby již hraji podle pravidel!

Burak1
27-05-16, 17:06
Aha, takže ty jsi ukazoval ban adminům na go, i když nevíte, co znamená "nk". Admini údajně řekli, že je ban dán neprávem. Od posledního banu hraješ "poctivě", přičemž kdyby ses podíval na demo, zjistil bys, že tomu tak není. Lžeš, lžeš a lžeš. Žádný unban nečekej!

Samco
27-05-16, 19:18
19 banov si už obdržal, ale pokaždé prídeš s tvrdením, že si nič neurobil. Kde môže byť chyba?

Inak ban je na mieste.