PDA

Zobrazit normální verzi : Online databáze dem a img + vygenerovaná žádost o UB.



Grakon2702
28-05-16, 15:37
Zdravím, všiml jsem si, že dost často při žádostech o UB admin nemůže hned dodat demo, nebo demo už nemá (např. kvůli tomu, že hráč zažádal dost pozdě).
Když už teda tady máme ten banlist, mohla se k němu přidat možnost i nahrání dema, jakožto důkaz? Při každém permabanu by pak admin hned do banlistu nahrál demo jako důkaz. Zabanovaný hráč, admini i ostatní hráči, by si pak mohli jednoduše sami důkaz najít a vyhledat sami a nemuselo by se čekat na banujícího admina. Dobře by to posloužilo například i při učení se rozeznávání cheatů. Ta dema by tam zůstala potom nafurt a důkaz by byl vždy k dohledání. Ta samá funkčnost by mohla fungovat i s obrázky.

Do žádosti o UB, kterou hráči z webu pošlou na fórum by se mohl sám přidat odkaz ke stažení dema.

Nevýhodou by bylo to, že by se musela kontrolovat kapacita disku na serveru a admini by museli sami po zabanování demo poslat na web. Pokud by to bylo technicky možné, mohl by se přidat speciální cvar na server, který by automaticky demo z adresáře hry našlo a uploadovalo na server.

Je mi jasné, že je to blbost, která je náročná na zrealizování (přitom systém, který tu je teď, prostě funguje). Jen by to bylo více automatické a ulehčilo by to lidem práci a nervy.

pweredbytvaroh
29-05-16, 00:28
Taky by se mi mohlo generovat pivo v ledničce a automaticky mi jej při odebrání otvírat.

Kotel
29-05-16, 22:24
Admin muze demo nahravat na web pres formular. Tam se dema nemazou.