PDA

Zobrazit normální verzi : Chcete backrip na Escapu?



Qwix
29-05-16, 16:06
Po menšej konverzácii s adminami som sa rozhodol založiť túto anketu, zameranú na povolenie backripu na Zombie Escapu. Podľa môjho názoru tam je potrebný. Bol by som rád, keby sa tu vyjadrili najmä hráči/admini, čo hrajú na danom servery.

halelujah
29-05-16, 21:51
Využitie ?

Qwix
29-05-16, 21:54
Využitie ?

Tak backrip sa zvyčajne použiva pri rýchlom skrčeni do šachty, rýchle prelezenie nejakej prekážky, atď...

halelujah
02-06-16, 20:57
Tak backrip sa zvyčajne použiva pri rýchlom skrčeni do šachty, rýchle prelezenie nejakej prekážky, atď...

to sa dá aj teraz robiť bez backripu

Qwix
02-06-16, 21:04
to sa dá aj teraz robiť bez backripu
Nedá, pretože pri pokuse o urobenie backripu, ťa to "drží pri zemi", pretože to robí ten anticheat. Bolo by dobré, keby sa na to už konečne pozrel Kotel a posúdil, že či to je hodné na Escape. Ale myslím si, že je, pretože drviva väčšina hráčov to potvrdila v ankete.

Qwix
26-06-16, 00:44
Tak plánuje sa povoliť ten backrip, alebo sa na to kašle?

bEK0X
16-07-16, 15:48
Už je povolený nebo ne? Nějak si toho stále nemůžu všimnout. :happy:

Siwy
18-07-16, 21:46
Není :happy:

Qwix
18-11-16, 09:21
Povolí sa ten backrip, či sa kašle na to?

bobo502
21-11-16, 20:12
Ja som proti. Je to nefér voči hráčom čo nevedia takéto veci robiť ako aj proti Bhopu na tom servery. Videl som ťa niekoľko krát sa úmyselne nakaziť od zombie a Bhopom naháňať CT.

Qwix
23-11-16, 07:29
Bunnyhop, tento bug je tu od samých začiatkov Half-life. Je to súčasť hry ako napríklad streľba. Niako hráčov neprinútiš, aby nerobili ten bhop a to isté aj backrip. Je to na každom jednotlivcovi, či tak bude hrať alebo nie. Ja osobne tak hrám dĺhe roky a zatiaľ sa nikto nestažoval (no zopár adeptov by sa možno našlo.) Každopádne v žiadnom prípade nežiadam o povolenie backripu vo svoj prospech. Len keď si to (väčšina) hráčov žiadá v ankete, tak to o niečim svečí, nie? Kotel mi napísal, že to buguje hitbox. Ak je to nevyriešiteľný problém, tak to beriem a návrh sa zamietne.

Kotel
23-11-16, 10:15
Jenže begrip bugne hitboxy hráče a ten se pak může stát netrefitelným. Netušim, jak by ti zmačknutí ducku v ducku pomohlo do šachty.

Qwix
24-11-16, 10:19
Jenže begrip bugne hitboxy hráče a ten se pak může stát netrefitelným. Netušim, jak by ti zmačknutí ducku v ducku pomohlo do šachty.Dal som si tu námahu a natočil som videá, kde sa dá využiť backgrip.

- Prvé video znázorňuje ako pekne, rýchlo môžete s backgripom prehopsať tri duck prekážky za pár sekúnd -> VIDEO (https://www.youtube.com/watch?v=zsSJZVmikWo).
- Druhé video je odpoveď na tvoju otázku Kotel -> VIDEO (https://youtu.be/Zvxyd3npDUU).

Zoberme si v potaz, že toto je len zlomok prekážok, kde sa dá efektívne využiť backgrip. Na serveri máš 30 máp, kde každá obsahuje minimálne 3-7 takýchto duck prekážok, na niektorých aj viac. Preto si myslím, že to je potrebné k hraniu. Je to na tebe či sa s tým pohráš alebo kašleš na to, ale určite by si nám s tým uľahčil hranie.

bobo502
24-11-16, 13:07
Čím skorej budeš na konci mapy, tým dlhšie budeš čakať na hráčov.