PDA

Zobrazit normální verzi : Nevhodný nick admina?



davidh18
30-05-16, 17:26
Ahoj, chci se zeptat: je normální, aby měl zdejší admin v nicku rasisticky motivovanou urážku?

viz:
http://csko.cz/forum/showthread.php?48706-Gloggi-(jiny-hrac)-Negr-plachtil-ctyri-patra

DiEAcE
30-05-16, 17:36
Ahoj, popravde si myslim, ze mit to nektery z hracu, tak by se naslo par jedincu, kteri by za to ban s klidem dali. Necham to ale na jinacich osobnostech naseho a tymu :-). Me to moc normalni neprijde.

Idea
30-05-16, 17:37
Ahoj, je to hlaska z jednej z najvacsich filmovych klasik, nevidim na tom nic zle:


https://www.youtube.com/watch?v=df3W-5Xc_T8

Baxo15
30-05-16, 17:39
čo je natom zle?:D:D

davidh18
30-05-16, 17:40
Idea: taky si mohu dát do nicku "píča" a odůvodnit to tím, že to bylo ve filmu. Co myslíš? Upozorní mě admin na změnu nicku? Nebo ne? :)

E: nic proti Pulp Fiction, je to fantastickej film, ale v pořádku mi to prostě nepřijde.

Idea
30-05-16, 17:41
Lenze v tom je tak trochu rozdiel, ak ho nevidis tak to je uz tvoj problem..

davidh18
30-05-16, 17:45
Já v tom rozdíl nevidím, CSko hrajou převážně děcka, určitě plno z nich zná např. takový Southpark. Kdyby si dal některý hráč do nicku nějakou pěknou větičku z tohoto seriálu, přilítne mu banán, ani by nemrknul. Populární nepopulární. :D

Darongodx
30-05-16, 18:55
Dobrý deň, nick Hello Kitty Gayming je v súlade s vašimi predstavami?

Chosen1
30-05-16, 18:55
Podle mě chtěl David jen poukázat na dvojí metr, který admini používají. A jak všude píši, admini by se sakra měli domluvit co budou banovat a co ne.

Del!k98
30-05-16, 18:56
Lock plz http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=184810

davidh18
30-05-16, 18:56
Dobrý deň, nick Hello Kitty Gayming je v súlade s vašimi predstavami?

Ano, slovo "gay" není hanlivým označením ničeho, tudíž v pořádku. :)

Idea
30-05-16, 19:00
Potrestany som bol, nabuduce sa takemuto slovu vyhnem a pouzijem slovo afroamerican tj. Afroamerican plachtil 4 patra, bude toto riesenie v sulade s vasimi predstavami? :)

davidh18
30-05-16, 19:04
:DD Koukam plno z vás to leží v žaludku, já se jen zeptal na názor, nenutil jsem vás do zabanování :D Na ten dvojí metr (viz. Chosen) si dejte pozor, sice mě máte u zadku, ale občas je to fakt nehoráznost, co tu někteří předvádí :)

Darongodx
30-05-16, 19:06
Potrestany som bol, nabuduce sa takemuto slovu vyhnem a pouzijem slovo afroamerican tj. Afroamerican plachtil 4 patra, bude toto riesenie v sulade s vasimi predstavami? :)

Mňa sa to dotýka a nesúhlasím s takýmto riešením, ak taký nick uvidím na serveri, tak vás budem musieť začať šikanovať a zrobím vám z cskolajfu terror.
viz - http://csko.cz/forum/showthread.php?48690-Kyber%9Aikana&highlight=kyber%9Aikana

Baxo15
30-05-16, 19:07
Snažíš sa tu zviditelniť?

Awesome^.
30-05-16, 19:17
Vtipnejšie je už aj to teplo.

mirecc
30-05-16, 22:00
Zdravím, nejdem sa do toho nejak starať ale takúto blbosť riešiš? Čo môžeš byť rád že robí poriadok na servery tak ty mu ideš určovať aký ma mať nick? To že mal byznis meno "mrtve deti v živom plote" mal sa ísť niekto sťažovať že má v mene horror? Je to zbytočnosť takéto veci riešiť keď si chcel mal si mu napísať do pm že sa ti nelúbi jeho nick a je vyriešené.

davidh18
30-05-16, 22:18
Já si na nikoho nestěžoval, "ban" jsem pro něj nechtěl. Jen mě prachobyčejně zajímal názor ostatních a tak jsem se normálně slušně zeptal - v sekci dotazy. Nikomu žádný nick neurčuju, jen mi to přišlo zajímavé (občas totiž hráči dostávají ještě hloupější bany za "nepovolený" nick - můžeš se podívat do banlistu). Jestli ti vadí, že jsem se zeptal, tak se ti velice omlouvám.

Britny
31-05-16, 00:50
Mě osobně by nikdy nenapadlo měnit nick, či to banovat, kdyby měl někdo slovo "negr" Je to sice hánlivé označení pro černou většinu/menšinu :hypocrite: ale nic tak závažnýho to není. Za rasistické bych to považovala až kdyby někdo tak nadával, nebo někoho označoval. Ale jako nick, tak všeobecně bych neřešila. A poukazovat, že to hrají děti, no tak nebudeme si nic nalhávat, malé dítě je v dnešní době větší kanál než to větší :gg:

kono159
31-05-16, 06:47
ak nick priamo neuraza tak sa neriesi moc, lebo nenarusuje hru

_AnGeL_
31-05-16, 07:14
Je somarina riešiť takéto nicky. Samozrejme keby tam mal nejakú oplzlú nadávku alebo by šlo o urážku rodiny, tak by som mu ten nick zmenil alebo hneď dal ban. Riešiš tu omáčku a pri tom takmer nikoho nezaujíma, keď ma niekto spojené spray logo s niečim 18+ či s fašizmom. Pokiaľ by si bol afroameričan, tak ma kľudne zavolaj pokiaľ ťa uráža slovo neger, ale inak by som to nechal tak.

Burak1
31-05-16, 13:36
Já si na nikoho nestěžoval, "ban" jsem pro něj nechtěl. Jen mě prachobyčejně zajímal názor ostatních a tak jsem se normálně slušně zeptal - v sekci dotazy. Nikomu žádný nick neurčuju, jen mi to přišlo zajímavé (občas totiž hráči dostávají ještě hloupější bany za "nepovolený" nick - můžeš se podívat do banlistu). Jestli ti vadí, že jsem se zeptal, tak se ti velice omlouvám.

Ono je samo o sobě hloupé dávat bany za nevhodný nick. Na takovéto případy tu máme příkaz amx_nick.

Kotel
31-05-16, 17:39
Asi ho nakazil bykóz.

Idea
31-05-16, 18:46
Prepacte, budem sa v buducnosti vyvarovat kontaktu s vyssie menovanou osobou :(